Kraska Jasieniec | D2

Mecze rozegrane 12
Strzelone bramki 50
Stracone bramki 24
D2 Młodzik
18 10/2019 16:30
Kraska Jasieniec 1:4 Błotnica GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
56' GRZEGORZ POPOWICZ
42' BARTOSZ PAJĄK
27' ANTONI TYWONEK
23' GRZEGORZ POPOWICZ
35' OLIWIER MORAWSKI
11. kolejka
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2019 17:00
GALAKTIKOS 2:6 Kraska Jasieniec Gminne Boisko Trawiaste (Belsk Duży, Szkolna 10)
60' DAMIAN MAJCHER
59' Piotr Bandura
54' MACIEJ PACIOREK
47' MACIEJ PACIOREK
27' FILIP FIRLIK
17' MACIEJ PACIOREK
57' PIOTR MARKIEWICZ
48' MACIEJ KATANA
10. kolejka
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 10/2019 16:30
Kraska Jasieniec 5:6 Pilica Białobrzegi GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
59' BARTOSZ ROJEK
58' SZYMON KWIATKOWSKI
57' SZYMON KWIATKOWSKI
55' SZYMON KWIATKOWSKI
34' Michał Murawski
7' SZYMON KWIATKOWSKI
33' KUBA MAKOWSKI
28' DAMIAN MAJCHER
16' Piotr Bandura
15' DAMIAN MAJCHER
12' SZYMON RYBICKI
8. kolejka
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2019 17:00
Potworów 3:6 Kraska Jasieniec (Potworów, Lipowa 5)
53' BARTŁOMIEJ BOROWIECKI
47' FILIP FIRLIK
44' Marcel Chmielewski
34' Maciej Klimek
29' KUBA WALCZAK
26' JAKUB GÓRSKI
13' KUBA WALCZAK
9' FILIP FIRLIK
2' KUBA WALCZAK
6. kolejka
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 09/2019 16:30
Pilica Białobrzegi 0:11 Kraska Jasieniec MKS Pilica Białobrzegi (Białobrzegi, 11 Listopada 57)
48' KUBA MAKOWSKI
33' Piotr Bandura
29' FILIP FIRLIK
36' MACIEJ PACIOREK
30' MACIEJ PACIOREK
21' MACIEJ PACIOREK
15' MACIEJ PACIOREK
7' MACIEJ PACIOREK
56' ANTONI TYWONEK
54' ANTONI TYWONEK
4' ANTONI TYWONEK
1. kolejka
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2019 14:00
Kraska Jasieniec 9:2 GALAKTIKOS GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
40' MACIEJ KATANA
13' JULIAN KRZECHOWICZ
55' OLIWIER MORAWSKI
60' KUBA MAKOWSKI
49' MACIEJ PACIOREK
45' Piotr Bandura
38' KRYSTIAN WITCZAK
32' JAKUB GÓRSKI
19' KUBA MAKOWSKI
15' KUBA WALCZAK
5' ANTONI TYWONEK
3. kolejka
Radom: II liga okręgowa D2 Młodzik Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności