Kraska Jasieniec | Klasa A

Mecze rozegrane 27
Strzelone bramki 41
Stracone bramki 52
Klasa A
16 06/2018 15:00
Zodiak Sucha 7:1 Kraska Jasieniec Boisko Zodiak Sucha (Sucha, Szlachecka 88A)
68' Jan Bińkiewicz
75' Łukasz Ławrecki
69' Adrian Gajda
38' Artur Prasek
27' Radosław Walczak
22' ŁUKASZ PUK
8' Przemysław Chyc
1' Tomasz Rumniak
26. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2018 17:00
Kraska Jasieniec 2:1 Błotnica GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
38' MACIEJ RYCHEL
87' Seweryn Kalinowski
50' Adam Skatulski
63' Jakub Baduła
63' Mariusz Barszcz
61' Konrad Chruściński
42' Kacper Grochala
25. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2018 15:30
Jaguar Wolanów 0:3 Kraska Jasieniec Stadion Gminny (Wolanów, Kolejowa 17)
83' BARTOSZ PAWLAK
80' Bartłomiej Szymczak
54' BARTOSZ PAWLAK
88' Maciej Zdonek
69' BARTOSZ PAWLAK
36' Łukasz Prokop
24. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2018 16:00
MKS WYŚMIERZYCE 3:1 Kraska Jasieniec Miejski Stadion MKS Wyśmierzyce (Wyśmierzyce, Stefana Batorego 35)
90' Tomasz Jasiński
70' Bartłomiej Wielgus
21' PRZEMYSŁAW KACPERSKI
19' PATRYK GOTLIB
82' PATRYK SKOWROŃSKI
63' ŁUKASZ SIKORSKI
22. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2018 17:30
Kraska Jasieniec 5:3 POWAŁA TACZÓW GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
86' DAWID SKOWRONEK
84' ERYK BILSKI
47' DAWID SKOWRONEK
81' Krzysztof Poneta
59' Krzysztof Poneta
50' PATRYK SKOWROŃSKI
45' Adam Skatulski
6' Maciej Rafałowicz
21. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 04/2018 17:00
Kraska Jasieniec 3:2 Strażak Wielogóra GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
59' Bartłomiej Maślak
47' Maciej Rafałowicz
25' Maciej Rafałowicz
17' Bartłomiej Maślak
12' Maciej Rafałowicz
90'+4 Łukasz Krawczyński
84' ERNEST WÓJCIK
76' Bartłomiej Maślak
65' Dominik Gołąbek
75' Jakub Baduła
75' Jakub Baduła
58' Jakub Baduła
41' PAWEŁ SZCZUROWSKI
19. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 04/2018 16:45
Kraska Jasieniec 5:0 Orzeł Gielniów GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
55' Krzysztof Poneta
30' Adam Skatulski
18' ŁUKASZ SIKORSKI
10' Adam Skatulski
5' Radosław Natorski
85' Sebastian Sieńko
80' SEWERYN SZCZEPAŃSKI
79' PATRYK GOTLIB
63' KACPER MICHURSKI
27' BARTOSZ PAWLAK
18. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2018 17:00
Potworów 2:1 Kraska Jasieniec (Potworów, Lipowa 30)
75' Szymon Stefański
23' Krzysztof Poneta
17' Paweł Rychlicki
90'+1 Sebastian Sieńko
63' BARTOSZ PUTKIEWICZ
60' ŁUKASZ GROCHALA
59' PATRYK SKOWROŃSKI
55' FILIP OZIMSKI
18' Jakub Baduła
17. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2017 13:30
Kraska Jasieniec 2:3 Zodiak Sucha GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
73' Tomasz Kiliański
63' Łukasz Ławrecki
35' Łukasz Ławrecki
32' ŁUKASZ SIKORSKI
28' BARTOSZ PUTKIEWICZ
84' Jakub Piekarski
60' ŁUKASZ SIKORSKI
13. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 10/2017 14:00
SKS POTWORÓW 3:0 Kraska Jasieniec Stadion Gminny w Potworowie (Potworów )
73' Michał Pyrka
60' Rafał Gawryś
41' Michał Pyrka
78' Bartłomiej Szymczak
75' Robert Lesiak
27' JAROSŁAW GRZYBOWSKI
10. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 10/2017 15:15
Kraska Jasieniec 5:1 MKS WYŚMIERZYCE GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
80' MARCIN STRZELECKI
71' Radosław Walczak
65' Seweryn Kalinowski
24' Seweryn Kalinowski
18' MICHAŁ CELIŃSKI
12' Seweryn Kalinowski
9. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2017 16:00
POWAŁA TACZÓW 3:1 Kraska Jasieniec Stadion Piłkarski w Taczowie (Taczów )
30' BARTOSZ PAWLAK
90' Przemysław Kostrzewa
67' PIOTR KRÓL
39' DAMIAN KOSTRZEWA
57' Bartłomiej Szymczak
56' ŁUKASZ JAKÓBIAK
51' Adam Skatulski
8. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 09/2017 16:00
Kraska Jasieniec 0:2 Sokół Przytyk GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
50' PRZEMYSŁAW MOLGA
24' PRZEMYSŁAW MOLGA
90'+2 Konrad Chruściński
85' DANIEL PIETRZYK
85' ŁUKASZ SIKORSKI
53' Paweł Zarębski
12' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
7' Radosław Walczak
7. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2017 17:00
Strażak Wielogóra 3:2 Kraska Jasieniec Domowy (Wielogóra, Kwiatowa 1)
90'+2 DAWID STACHURA
65' MAKSYM KLYPAK
42' DOMINIK BUKOWSKI
32' Jan Bińkiewicz
20' Kamil Godziński
90'+2 PATRYK GOTLIB
76' DAMIAN PACHOCKI
60' DOMINIK BUKOWSKI
57' ŁUKASZ SIKORSKI
36' SZYMON WOŚ
30' Konrad Okolus
6. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2017 16:00
Orzeł Gielniów 2:0 Kraska Jasieniec Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
90'+2 KACPER MICHURSKI
82' DAMIAN SAPIEJA
90' WITOLD KLIER
67' Jan Bińkiewicz
63' MARCIN MICHAŁOWICZ
33' ŁUKASZ SIKORSKI
20' MICHAŁ BĄBA
5. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 09/2017 17:00
Kraska Jasieniec 0:2 Potworów GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
83' KAMIL NESKA
61' Krzysztof Tyczyński
39' ŁUKASZ GROCHALA
35' Bartłomiej Szymczak
24' Jakub Baduła
20' Andrzej Łuszczyk
4. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2017 17:00
Młodzik-18 4:1 Kraska Jasieniec Młodzik 18 (Radom, Ofiar Firleja 14)
90' KRZYSZTOF GRZEBAŁA
61' MACIEJ SZCZEPANIK
57' ADRIAN KACPROWICZ
46' OSKAR MODZEL
3' Adam Skatulski
59' Adam Skatulski
37' SEBASTIAN ORCHEL
3. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 08/2017 17:00
BLASK ODRZYWÓŁ 3:3 Kraska Jasieniec Stadion Odrzywół (Odrzywół, Warszawska 50)
77' Jan Bińkiewicz
67' MATEUSZ KARWOWSKI
58' MATEUSZ KARWOWSKI
57' ŁUKASZ SIKORSKI
50' Jarosław Rzuczkowski
26' Jan Bińkiewicz
55' Roman Olszewicz
55' ŁUKASZ SIKORSKI
51' Adam Skatulski
44' PATRYK GOTLIB
1. kolejka
Puchar Polski "Puchar Polski ROZPN"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności