Kraska Jasieniec | Klasa A

Mecze rozegrane 24
Strzelone bramki 28
Stracone bramki 74
Klasa A
25 06/2017 16:00
MKS WYŚMIERZYCE 5:1 Kraska Jasieniec Miejski Stadion MKS Wyśmierzyce (Wyśmierzyce, Stefana Batorego 35)
80' Adam Skatulski
60' NORBERT ŁYSAKOWSKI
30' Kamil Kabot
20' NORBERT ŁYSAKOWSKI
15' Dawid Łysakowski
10' NORBERT ŁYSAKOWSKI
27' TOMASZ ROKITA
26. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 06/2017 17:00
Kraska Jasieniec 1:5 POWAŁA TACZÓW GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Czerska 7)
67' MARCIN PROKOP
60' MATEUSZ SIERADZKI
53' DAWID SKOWRONEK
49' WOJCIECH STAŃCZYKOWSKI
48' MARCIN PROKOP
47' DAWID SKOWRONEK
25. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 06/2017 16:00
42' DOMINIK BERNAŚ
41' Artur Ucinek
24' Kamil Sarniak
17' Karol Rogoliński
90'+4 HUBERT ŚWINIARSKI
60' Karol Rogoliński
65' Kamil Sarniak
51' Kamil Sarniak
65' Kamil Sarniak
51' ŁUKASZ SIKORSKI
6' Adam Skatulski
24. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 05/2017 14:00
80' Seweryn Kalinowski
64' Konrad Okolus
30' Robert Lesiak
15' Robert Lesiak
80' Konrad Okolus
75' Artur Ucinek
75' FILIP MACIERZYŃSKI
55' Rafał Gawryś
30' ŁUKASZ SIKORSKI
25' Radosław Walczak
20' Robert Lesiak
19. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 04/2017 15:00
30' Jan Bińkiewicz
90'+6 Łukasz Sapieja
90'+6 Jakub Baduła
90'+3 PIOTR SIWEK
90'+1 PRZEMYSŁAW TERLECKI
67' PATRYK WOCHNIAK
61' ŁUKASZ PEŁKA
67' Artur Ucinek
59' Artur Ucinek
67' Artur Ucinek
50' Konrad Okolus
48' Seweryn Kalinowski
17. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 03/2017 15:00
74' MACIEJ SZCZEPANIK
57' OSKAR MODZEL
53' MACIEJ SZCZEPANIK
40' KRZYSZTOF GRZEBAŁA
32' Jan Bińkiewicz
22' Artur Ucinek
45'+1 SEBASTIAN ORCHEL
14. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2016 13:30
90' Tomasz Jasiński
80' Tomasz Jasiński
56' Radosław Wojciechowski
47' Bartłomiej Wielgus
33' NORBERT ŁYSAKOWSKI
22' GRZEGORZ DĄBROWSKI
89' ARKADIUSZ ADEREK
67' NORBERT ŁYSAKOWSKI
65' GRZEGORZ DĄBROWSKI
72' MACIEJ ROKITA
72' MACIEJ ROKITA
52' MACIEJ ROKITA
44' Artur Ucinek
76' TOMASZ ROKITA
76' TOMASZ ROKITA
13' TOMASZ ROKITA
13. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 10/2016 14:30
POWAŁA TACZÓW 5:2 Kraska Jasieniec Stadion Piłkarski w Taczowie (Taczów )
90'+1 Radosław Wojciechowski
80' DAMIAN KOSTRZEWA
75' Tomasz Prokopczyk
36' DAMIAN KOSTRZEWA
35' PIOTR SOBOL
2' DANIEL JAKÓBIAK
1' MARCIN PROKOP
55' Radosław Wojciechowski
55' MARCIN PROKOP
40' Radosław Walczak
12. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2016 15:00
5' BARTŁOMIEJ GRZYWACZ
86' Jakub Piekarski
85' DOMINIK SZNYRA
76' Mateusz Glegoła
71' Roman Olszewicz
65' Radosław Wojciechowski
12' GRZEGORZ SKOWROŃSKI
10. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2016 15:30
55' Karol Żak
42' JAROSŁAW POSTEK
24' ŁUKASZ SIKORSKI
90'+3 Rafał Gawryś
58' Radosław Wojciechowski
56' ŁUKASZ SIKORSKI
39' Tomasz Prokopczyk
30' PIOTR KRÓLIKOWSKI
30' Jan Bińkiewicz
6. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2016 16:30
87' PIOTR DĄBROWSKI
85' PIOTR DĄBROWSKI
35' PIOTR DĄBROWSKI
29' PIOTR DĄBROWSKI
28' ŁUKASZ LASOTA
2' ŁUKASZ LASOTA
83' Jakub Różalski
83' Radosław Wojciechowski
5. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2016 15:00
89' Tomasz Prokopczyk
82' Damian Tarka
56' Jan Bińkiewicz
54' Damian Tarka
21' Krzysztof Porczek
16' PATRYK WÓJCIK
63' Bartłomiej Szymczak
63' PATRYK WÓJCIK
45'+2 KRYSTIAN WRZOSEK
38' Radosław Walczak
4. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 08/2016 14:00
83' WITOLD KLIER
78' Rafał Posmyk
66' Rafał Posmyk
63' DAMIAN SAPIEJA
60' MARCIN MICHAŁOWICZ
43' Artur Ucinek
33' Tomasz Prokopczyk
27' MARCIN MICHAŁOWICZ
81' Bartłomiej Szymczak
81' MICHAŁ BĄBA
72' KRYSTIAN WRZOSEK
72' MARCIN MICHAŁOWICZ
72' KACPER MICHURSKI
3. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 08/2016 16:00
Kraska Jasieniec 2:5 Sadownik Błędów GKS KRASKA JASIENIEC (Jasieniec, Warecka 40)
85' VOLODYMYR MAIDACHEVSKYI
76' PIOTR FRANCZAK
58' Jan Bińkiewicz
50' ADRIAN KRAWCZYK
23' Jan Bińkiewicz
17' VOLODYMYR MAIDACHEVSKYI
11' ADRIAN KRAWCZYK
90'+2 PIOTR DĄBROWSKI
90'+2 ADRIAN KRAWCZYK
67' EMIL SIEDLANOWSKI
36' ŁUKASZ SIKORSKI
23' Hubert Krawczak
2. kolejka
Radom: Klasa A "NICE SPORT 2" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności