KORONA ZAKRZEWO | B2

Mecze rozegrane 20
Strzelone bramki 40
Stracone bramki 55
B2 Junior Młodszy
15 06/2017 12:00
UKS Śrem 1:4 KORONA ZAKRZEWO UKS Śrem (Śrem, Poznańska 15)
77' JAKUB WRÓBEL
71' MARCEL SŁOMIŃSKI
53' MIKOŁAJ KONIECZNY
39' JAKUB FRĄCKOWIAK
9' BARTŁOMIEJ FALISZEWSKI
84' MIŁOSZ DORNA
69' BARTŁOMIEJ FALISZEWSKI
59' BARTOSZ KOZAK
79' BARTOSZ KOZAK
79' BARTOSZ KOZAK
40'+1 MATEUSZ CIECIERSKI
40'+1 JAN WOJCIECHOWSKI
22. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2017 17:00
KORONA ZAKRZEWO 1:1 KOTWICA Kórnik Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )
80' JAKUB WRÓBEL
15' RAFAŁ ROZMIAREK
70' RAFAŁ ROZMIAREK
53' DAWID SŁOWIK
36' MIŁOSZ DORNA
34' MATEUSZ SIKORA
20. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 05/2017 19:00
KOZIOŁEK POZNAŃ 1:5 KORONA ZAKRZEWO Koziołek Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Gdańska 1)
80' MATEUSZ CIECIERSKI
74' IGOR GURYNOWICZ
67' HUBERT MAKOWSKI
63' JAKUB WRÓBEL
56' DANIEL KONIECZKA
25' MIKOŁAJ KONIECZNY
55' JĘDRZEJ WAWRZYNIAK
57' JAKUB WRÓBEL
19. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 05/2017 18:00
LECH Poznań 7:0 KORONA ZAKRZEWO Lech Poznań p (Popowo )
67' ŁUKASZ BEJGER
39' JAKUB NIEWIADOMSKI
35' JAKUB GIL
21' FILIP SZYMCZAK
19' JAKUB KAMIŃSKI
17' ŁUKASZ BEJGER
7' FILIP SZYMCZAK
21' BARTŁOMIEJ FALISZEWSKI
17. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 05/2017 10:30
KORONA ZAKRZEWO 4:2 ORKAN OBJEZIERZE Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )
50' DAMIAN HNAT
33' JAKUB GRZĄDZIELEWSKI
64' IGOR GURYNOWICZ
44' MIKOŁAJ KONIECZNY
40' MIKOŁAJ KONIECZNY
18' IGOR GURYNOWICZ
16. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 04/2017 11:00
SUCHARY Suchy Las 7:1 KORONA ZAKRZEWO Suchary Suchy Las (Suchy Las, Poziomkowa )
80'+2 JEREMI BIAŁEK
80' DOMINIK DZIUBIŃSKI
70' MIKOŁAJ MASZNER
49' JAKUB BARŁOŻEK
33' SZYMON ZBIERSKI
28' JEREMI BIAŁEK
12' SZYMON ZBIERSKI
5' SZYMON ZBIERSKI
13. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2016 13:30
KORONA ZAKRZEWO 3:2 UKS Śrem Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )
70' MIKOŁAJ KRYSICKI
64' MATEUSZ CIECIERSKI
63' HUBERT MAKOWSKI
35' SEBASTIAN RUDNER
31' BARTOSZ KOZAK
80' MATEUSZ CIECIERSKI
77' JAKUB WRÓBEL
70' MACIEJ CIEŚLAK
70' BARTOSZ MARCZAK
11. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 11/2016 10:00
1922 LECHIA Kostrzyn 1:5 KORONA ZAKRZEWO Lechia Kostrzyn (Kostrzyn, Sportowa 12)
77' SEBASTIAN RUDNER
68' MIKOŁAJ KONIECZNY
62' JAN JANKOWSKI
56' HUBERT MAKOWSKI
26' MIŁOSZ TOMCZAK
4' MIKOŁAJ KONIECZNY
81' IGOR GURYNOWICZ
81' IGOR GURYNOWICZ
68' HUBERT MAKOWSKI
25' JĘDRZEJ WAWRZYNIAK
75' JĘDRZEJ WAWRZYNIAK
75' JĘDRZEJ WAWRZYNIAK
10. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 10/2016 12:30
KOTWICA Kórnik 3:1 KORONA ZAKRZEWO Kotwica Kórnik (Kórnik, Leśna 6)
50' BARTOSZ ZGARDA
38' PATRYK PROJS
33' KACPER BOROWIAK
10' MIKOŁAJ KONIECZNY
70' JAKUB KUC
68' TYMOTEUSZ GABSKI
50' BARTOSZ MARCZAK
31' RAFAŁ ROZMIAREK
9. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 10/2016 10:30
KORONA ZAKRZEWO 3:1 KOZIOŁEK POZNAŃ Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )
55' MATEUSZ CIECIERSKI
37' MIKOŁAJ KONIECZNY
25' PATRYK TRZYBIŃSKI
21' SEBASTIAN RUDNER
80' SEBASTIAN RUDNER
72' JACEK PASZKIEWICZ
72' DAWID SŁOWIK
56' BARTOSZ INDA
50' IGOR GURYNOWICZ
8. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 09/2016 10:00
KORONA ZAKRZEWO 3:6 PRZEMYSŁAW Poznań Zakrzewo (Zakrzewo, Długa )
73' IGOR GURYNOWICZ
71' FILIP ROGORZYŃSKI
68' SZYMON ŚLOSARZ
64' MATEUSZ CIECIERSKI
62' SZYMON ŚLOSARZ
60' ERYK TURGUŁA
39' SEBASTIAN RUDNER
7' DANIEL KACZMAREK
3' MIKOŁAJ ŁONIEWSKI
78' JAKUB FRĄCKOWIAK
67' IGOR GURYNOWICZ
4. kolejka
Poznań: I liga okręgowa B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności