KŁOS LUTOMIA | Klasa B

Mecze rozegrane 24
Strzelone bramki 73
Stracone bramki 30
Klasa B
16 06/2019 11:00
KŁOS LUTOMIA 3:0 S.T.E.P TĄPADŁA/WIRY II Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
76' GABRIEL KOPEĆ
57' TOMASZ MAKAREWICZ
47' RAFAŁ MIĘDŁA
80' GRZEGORZ TYC
75' JAROSŁAW FALUTA
34' Szymon Trościanko
31' ADAM KULICZKOWSKI
31' DANIEL DYDYK
13' TOMASZ MAKAREWICZ
25. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2019 11:00
90'+3 ŁUKASZ DYBUL
67' ADAM TYC
59' KACPER CIUBA
45'+1 TOMASZ MAKAREWICZ
22' TOMASZ MAKAREWICZ
20' WOJCIECH CIUBA
17' TOMASZ MAKAREWICZ
86' RAFAŁ MIĘDŁA
84' RAFAŁ MAGIEROWSKI
69' MARCIN PAŁKOŃ
22. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2019 16:00
KŁOS LUTOMIA 4:0 ZGODA GRODZISZCZE Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
52' ŁUKASZ LISIECKI
45' TOMASZ MAKAREWICZ
43' Krystian Kucia
30' ŁUKASZ KUCIA
56' ŁUKASZ KUCIA
44' MARCIN DUDEK
34' MARCIN CISZOWSKI
21. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2019 13:00
DOBROCIN 1:2 KŁOS LUTOMIA Centrum sportowo-rekreacyjno-oświatowe (Dobrocin, Kościuszki 14a)
38' MATEUSZ POZIEMSKI
30' RAFAŁ MIĘDŁA
3' EMIL PAŚKO
85' Yaroslaw Leshchenko
75' MATEUSZ MISZCZYK
62' ADRIAN MURGAS
60' Przemysław Klimek
56' GRZEGORZ KĄDZIOŁA
41' MATEUSZ POZIEMSKI
13' ADAM TYC
57' ADAM TYC
57' ADAM TYC
13' GRZEGORZ TYC
13' RAFAŁ MAJEWSKI
20. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 11:00
KŁOS LUTOMIA 3:1 GRYF BURKATÓW Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
47' WAEL MOUADDEB
75' MATEUSZ POZIEMSKI
34' TOMASZ MAKAREWICZ
16' ŁUKASZ KUCIA
90'+1 PIOTR KRZYŚKÓW
62' ŁUKASZ KUCIA
60' PATRYK GÓRALSKI
60' PATRYK GÓRALSKI
19. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2019 11:00
SPARTA PRZEŁOM PASTUCHÓW 0:8 KŁOS LUTOMIA 1, Piotrowice Świdnickie
88' ŁUKASZ KUCIA
82' GABRIEL KOPEĆ
55' TOMASZ MAKAREWICZ
44' MATEUSZ POZIEMSKI
39' ŁUKASZ KUCIA
52' MARIUSZ JANUSZKIEWICZ
27' GRZEGORZ TYC
1' GRZEGORZ TYC
78' GABRIEL KOPEĆ
18. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 11:00
KŁOS LUTOMIA 2:2 SPARTA OLESZNA Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
90'+3 ADAM IWASZKIEWICZ
55' GRZEGORZ BOTUSZAN
71' MATEUSZ POZIEMSKI
29' GRZEGORZ TYC
90'+2 SZYMON MORAWSKI
90'+2 GRZEGORZ TYC
90' ZBIGNIEW STASZKOWIAN
90' ZBIGNIEW STASZKOWIAN
83' ZBIGNIEW STASZKOWIAN
83' MATEUSZ POZIEMSKI
17. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 11:00
KŁOS LUTOMIA 1:1 DĄB MOŚCISKO Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
41' ROBERT CZARNIK
25' TOMASZ MAKAREWICZ
78' GRZEGORZ KLIMALA
59' JAKUB DUDZIC
54' PIOTR POPIELARZ
40' GABRIEL KOPEĆ
15. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2019 11:00
KŁOS LUTOMIA 4:2 ORZEŁ WITOSZÓW DOLNY Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
76' TOMASZ MAKAREWICZ
60' GRZEGORZ TYC
55' MATEUSZ POZIEMSKI
43' MICHAŁ LIPSKI
8' TOMASZ MAKAREWICZ
1' PAWEŁ CHRZAN
58' SYLWESTER KONIECZNY
28' MARCIN PAŁKOŃ
14. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 11/2018 11:00
KŁOS LUTOMIA 1:0 PŁOMIEŃ SOKOLNIKI Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
65' BARTŁOMIEJ MOTTEL
89' TOMASZ MAKAREWICZ
89' MATEUSZ POZIEMSKI
89' PAWEŁ SZYLING
88' PRZEMYSŁAW TRZECIAK
25' MARCIN PAŁKOŃ
14' GRZEGORZ TYC
13. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 11:00
KŁOS LUTOMIA 2:1 SUDETY KĄTKI Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
90'+4 BARTŁOMIEJ MOTTEL
75' WOJCIECH CIUBA
23' ŁUKASZ KUCIA
86' PATRYK SZCZEPANIAK
79' GRZEGORZ TYC
62' WOJCIECH CIUBA
25' RAFAŁ MIĘDŁA
6' TOMASZ MAKAREWICZ
9. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2018 11:00
88' MARIUSZ JANUSZKIEWICZ
64' PIOTR MAJOWICZ
54' TOMASZ MAKAREWICZ
41' ŁUKASZ PRZEŚLICA
37' RAFAŁ MIĘDŁA
23' BARTŁOMIEJ MOTTEL
81' RAFAŁ MALISZ
8. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 11:00
KŁOS LUTOMIA 0:0 DOBROCIN Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
64' Przemysław Klimek
64' MARIUSZ JANUSZKIEWICZ
62' EMIL PAŚKO
53' KRZYSZTOF SKORUPA
53' ADAM TYC
53' MARIUSZ KERGER
7. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2018 11:00
54' TOMASZ MAKAREWICZ
89' WAEL MOUADDEB
88' TOMASZ JAWORSKI
52' ANDRZEJ STANKIEWICZ
16' TOMASZ JAWORSKI
7' WAEL MOUADDEB
35' MATEUSZ POZIEMSKI
61' RAFAŁ MIĘDŁA
83' RAFAŁ MIĘDŁA
83' RAFAŁ MIĘDŁA
57' ADAM TYC
51' MARCIN PAŁKOŃ
35' TOMASZ JAWORSKI
32' PRZEMYSŁAW URBAN
30' GRZEGORZ TYC
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 13:00
SPARTA OLESZNA 3:5 KŁOS LUTOMIA Oleszna, Ogrodowa 1
90'+2 GRZEGORZ TYC
79' GRZEGORZ TYC
61' GRZEGORZ TYC
19' GRZEGORZ TYC
8' TOMASZ MAKAREWICZ
71' DOMINIK BRZEŻNY
23' ZBIGNIEW STASZKOWIAN
12' DOMINIK BRZEŻNY
86' GRZEGORZ TYC
80' ADAM IWASZKIEWICZ
78' JAKUB JAKUBOWSKI
77' ADAM TYC
69' ADAM TYC
77' ADAM TYC
53' ZBIGNIEW STASZKOWIAN
47' MATEUSZ JAŚNIKOWSKI
41' SEBASTIAN GŁOGOWSKI
23' BARTŁOMIEJ MOTTEL
14' RAFAŁ MIĘDŁA
4. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 14:00
DĄB MOŚCISKO 0:4 KŁOS LUTOMIA Mościsko, Kolejowa 12B
62' PATRYK KURPIEWSKI
47' GRZEGORZ TYC
7' GRZEGORZ TYC
3' MATEUSZ POZIEMSKI
60' MATEUSZ POZIEMSKI
52' PATRYK KRYNICKI
52' SZYMON KARECKI
51' GRZEGORZ TYC
41' RAFAŁ MIĘDŁA
38' MARCIN PAŁKOŃ
6' KRYSTIAN DUDEK
41' KRYSTIAN DUDEK
41' KRYSTIAN DUDEK
2. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności