Kaszubia Kościerzyna | Czwarta liga

Mecze rozegrane 20
Strzelone bramki 58
Stracone bramki 25
IV Liga
23 11/2019 13:00
Jaguar Gdańsk 1:5 Kaszubia Kościerzyna Jaguar Gdańsk (Gdańsk, Budowlanych 49)
89' SEBASTIAN DZIADKOWIEC
68' ROMAN ZALOW
64' Błażej Troka
51' SEBASTIAN WĄS
44' TOMASZ TUTTAS
6' SEBASTIAN WĄS
56' Robert Zbrzyzny
17. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 11/2019 13:00
Kaszubia Kościerzyna 2:2 Arka II Gdynia SSA Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
70' DANIEL CHMIELNICKI
35' DANIEL CHMIELNICKI
17' KAMIL SIKORA
7' SEBASTIAN DZIADKOWIEC
90'+2 DANIEL CHMIELNICKI
80' Błażej Troka
58' NABIL AANKOUR
51' KRYSTIAN SZOPA
38' SEBASTIAN WĄS
16. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 11/2019 11:00
Lechia II Gdańsk 0:0 Kaszubia Kościerzyna Stadion Miejski (Gdańsk, Romualda Traugutta 29)
75' KACPER KRAUZE
53' Bartosz Śmietanko
41' MATEUSZ CEGIEŁKA
35' MARCEL WSZOŁEK
59' MARCEL WSZOŁEK
59' MARCEL WSZOŁEK
25' SEBASTIAN WĄS
15. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2019 13:00
Kaszubia Kościerzyna 2:5 GKS Przodkowo Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
87' Mateusz Łuczak
58' Łukasz Stasiak
47' KRYSTIAN PATOK
25' Mateusz Łuczak
6' Łukasz Stasiak
60' Błażej Troka
19' SEBASTIAN WĄS
90'+2 TOMASZ TUTTAS
90'+2 TOMASZ TUTTAS
63' TOMASZ TUTTAS
63' ARON FORMELA
8' MARCIN KARNILUK
14. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 13:00
Kaszubia Kościerzyna 3:1 Jantar Ustka Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
90'+3 TOMASZ TUTTAS
67' KAROL JANUSZEWSKI
45' KRYSTIAN HAŃSKI
25' MACIEJ MIECZNIKOWSKI
78' SEBASTIAN DZIADKOWIEC
13. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 15:00
Pogoń Lębork 2:0 Kaszubia Kościerzyna Stadion Miejski (Lębork, Janusza Kusocińskiego 56)
60' Adrian Kochanek
43' Aleksander Atanacković
90' KAMIL SIKORA
85' ARON FORMELA
82' Przemysław Kostuch
74' Michał Jeruć
54' GRACJAN MISZKIEWICZ
34' Przemysław Iwański
12. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2019 15:00
Kaszubia Kościerzyna 3:2 Lechia II Gdańsk Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
82' SEBASTIAN RUGOWSKI
89' Radosław Krysiński
31' ADRIAN PETK
28' Szymon Rychłowski
23' KAROL JANUSZEWSKI
79' ŁUKASZ PUPKALIPIŃSKI
42' JAN KOPANIA
33' KAMIL SIKORA
4' ARTUR NAREWSKI
5. kolejka
Puchar Polski "Gdańsk"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 11:00
Kaszubia Kościerzyna 0:0 TS GRYF SŁUPSK Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
87' DAWID WIĘCKOWSKI
87' Daniel Piechowski
76' JOSEPH AMOAH
65' Radosław Krysiński
32' Bartosz Śmietanko
30' Wojciech Barnik
40' KRZYSZTOF WAŃDZIO
40' KRZYSZTOF WAŃDZIO
18' KRZYSZTOF WAŃDZIO
11. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3:1 Gedania Gdańsk Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
77' Paweł Pianka
90'+2 TOMASZ TUTTAS
21' Bartosz Śmietanko
9' Bartosz Śmietanko
90'+2 Marcin Malinowski
81' MAURYCY NIEMCZYK
66' BŁAŻEJ WENTA
60' Karol Szopiński
90'+2 Paweł Pianka
32' Paweł Pianka
9. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 11:00
Cartusia Kartuzy 0:4 Kaszubia Kościerzyna GKS "CARTUSIA 1923" KARTUZY (Kartuzy, 3 Maja 34)
86' Błażej Troka
80' ARON FORMELA
74' Błażej Troka
59' Bartosz Śmietanko
45'+1 KAMIL SIKORA
42' ADRIAN RAULIN
38' ARON FORMELA
8. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2019 16:00
Celtic Reda 0:8 Kaszubia Kościerzyna Stadion Miejski (Reda, Łąkowa 59)
90' KAROL JANUSZEWSKI
80' Paweł Budziwojski
62' ARTUR ZELEWSKI
58' TOMASZ TUTTAS
48' KACPER KRAUZE
44' TOMASZ TUTTAS
23' TOMASZ TUTTAS
18' KAROL JANUSZEWSKI
60' ARTUR ZELEWSKI
3. kolejka
Puchar Polski "Gdańsk"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 14:00
Kaszubia Kościerzyna 4:3 Gwiazda Karsin Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
67' TOMASZ TUTTAS
64' MATEUSZ BOROWSKI
60' Radosław Krysiński
49' Radosław Krysiński
42' KAMIL SIKORA
25' MATEUSZ BOROWSKI
23' Krzysztof Rompca
90'+4 KAMIL SIKORA
87' MAREK STEINBORN
71' MAREK STEINBORN
87' MAREK STEINBORN
70' Piotr Jaroszek
65' TOMASZ TUTTAS
54' KRYSTIAN FROELKE
41' BŁAŻEJ WENTA
7. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1:1 Kaszubia Kościerzyna Powiśle Dzierzgoń (Dzierzgoń, Krzywa 19)
65' TOMASZ TUTTAS
58' Mateusz Pietrzyk
89' Piotr Myścich
78' KACPER KRAUZE
75' Bartosz Śmietanko
30' BŁAŻEJ WENTA
25' Michał Lepczak
23' OSKAR GAJEWSKI
6' Damian Orłowski
6. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 14:00
Kaszubia Kościerzyna 1:1 Stolem Gniewino Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
86' Mateusz Wachowiak
45'+1 TOMASZ TUTTAS
90'+1 SEBASTIAN DZIADKOWIEC
80' Adrian Bukowski
49' Radosław Krysiński
45' ŁUKASZ MOLGA
3' Piotr Jaroszek
5. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 14:00
GKS Kowale 0:3 Kaszubia Kościerzyna Boisko Kowale (Kolbudy, Polna 55)
59' Szymon Rychłowski
44' TOMASZ TUTTAS
16' KAMIL SIKORA
78' PAWEŁ BORK
35' PATRYK GABRUKIEWICZ
9' SEBASTIAN DZIADKOWIEC
4. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 16:00
Kaszubia Kościerzyna 2:1 KTS-K WIKĘD LUZINO Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
87' DAWID SIEMKO
69' KAROL JANUSZEWSKI
47' Krystian Opłatkowski
84' MACIEJ BORSKI
74' Krystian Opłatkowski
59' TOMASZ TUTTAS
56' Paweł Czoska
49' ARON FORMELA
40' BŁAŻEJ WENTA
3. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2019 15:00
Wda Lipusz 2:4 Kaszubia Kościerzyna Stadion w Lipuszu (Lipusz, Derdowskiego 7)
90'+4 KACPER KRAUZE
85' SEBASTIAN DZIADKOWIEC
81' TOMASZ TUTTAS
56' SEBASTIAN DZIADKOWIEC
70' ADAM GROSS
48' KRZYSZTOF CYSEWSKI
73' KACPER PLUTOWSKI
38' Szymon Rychłowski
38' Adam Zalewski
38' KAMIL SIKORA
2. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2019 16:00
Kaszubia Kościerzyna 7:2 Wierzyca Pelplin Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
90'+1 Błażej Troka
68' OLEKSANDR KOSTIUK
60' Szymon Rychłowski
56' KAMIL SIKORA
44' Paweł Dirda
40' Szymon Rychłowski
34' Szymon Rychłowski
9' KAMIL SIKORA
5' TOMASZ TUTTAS
77' ARON FORMELA
73' Błażej Troka
37' PATRYK RAJKOWSKI
1. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności