Iskra Kochlice | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 15
Strzelone bramki 39
Stracone bramki 33
Klasa okręgowa
09 11/2019 14:00
Zawisza Buildex Serby 4:2 Iskra Kochlice LZS ZAWISZA (Serby, Wałowa 7)
74' DAMIAN ŻMIJOWSKI
61' DAWID CIECHELSKI
56' KACPER CIECHELSKI
49' MARCIN SZEWCZYK
42' BARTŁOMIEJ GULEWICZ
30' BARTŁOMIEJ GULEWICZ
70' SZYMON MICHAŁOWICZ
58' TOMASZ KRYNICKI
33' PAWEŁ BARANOWSKI
14. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 15:30
Gwardia Białołęka 3:4 Iskra Kochlice Gwardia Białołęka (Białołęka Boisko przy szkole)
80' MARCIN ŚCISŁOWICZ
65' ERYK KLIMCZAK
68' PAWEŁ KUBIŃSKI
70' MICHAŁ SMERECZNIAK
55' PAWEŁ KUBIŃSKI
43' PAWEŁ KUBIŃSKI
36' MICHAŁ KUCNER
90' MACIEJ ĆWIK
85' MARCIN ŚCISŁOWICZ
75' MICHAŁ KUCNER
75' PAWEŁ BARANOWSKI
42' BARTOSZ KWIATKOWSKI
12. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 16:00
Górnik Lubin 4:2 Iskra Kochlice Górnik Lubin (Lubin, Komisji Edukacji Narodowej 6)
71' BARTŁOMIEJ GULEWICZ
9' PAWEŁ RĘCZKOWSKI
62' JAKUB STEFAŃSKI
36' JAKUB DZIASZYK
33' MICHAŁ WACH
14' GRZEGORZ LASEK
78' PAWEŁ RĘCZKOWSKI
81' PATRYK SOBCZAK
70' PATRYK SOBCZAK
81' PATRYK SOBCZAK
45'+1 KAMIL GOŁĘBIOWSKI
45'+1 ERYK KLIMCZAK
40' JAKUB STEFAŃSKI
40' PRZEMYSŁAW ZATWARNICKI
38' BARTŁOMIEJ GULEWICZ
10. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 16:00
Iskra Księginice 6:1 Iskra Kochlice LKS ISKRA Księginice (Księginice 46a)
64' MARCIN ŚCISŁOWICZ
83' MACIEJ SREBRNIAK
54' KAROL JANKOWIAK
41' MACIEJ BAR
37' MACIEJ BAR
16' MACIEJ BAR
6' GRZEGORZ GULEWICZ
90'+1 Łukasz Marciniak
69' MACIEJ BAR
67' DAMIAN MIGACZ
3' ŁUKASZ SZYMAŃSKI
9. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 16:00
Iskra Kochlice 1:2 Kaczawa Bieniowice KS Iskra Kochlice (Kochlice, Polna 9)
13' KRYSTIAN CEGLARSKI
3' ADAM KASPEROWICZ
70' BARTŁOMIEJ GULEWICZ
83' PRZEMYSŁAW ZATWARNICKI
75' MICHAŁ ŚLIWIŃSKI
52' MICHAŁ ŚLIWIŃSKI
75' MICHAŁ ŚLIWIŃSKI
45' DAWID SZYMAŃSKI
45' ADAM KASPEROWICZ
41' KAROL NIKODEM
8. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 16:00
Konfeks Legnica 2:0 Iskra Kochlice Konfeks Legnica (Legnica 1)
74' ADRIAN SZPAK
30' MICHAŁ JANECZKO
90'+2 KAMIL WÓJCIK
87' JAROSŁAW WIERZBICKI
88' JAROSŁAW WIERZBICKI
88' JAROSŁAW WIERZBICKI
86' ALEKSANDER JAZOWIECKI
52' ADRIAN SZPAK
7. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 16:00
Iskra Kochlice 4:2 KS Męcinka KS Iskra Kochlice (Kochlice, Polna 9)
88' MACIEJ GABRYŚ
80' ADAM PAŁKA
53' ERYK KLIMCZAK
51' ERYK KLIMCZAK
16' PRZEMYSŁAW ZATWARNICKI
7' BARTŁOMIEJ GULEWICZ
6' MAREK POPARDOWSKI
6. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 15:00
Mewa Kunice 2:0 Iskra Kochlice LZS Mewa Kunice (Kunice, Słoneczna 3A)
90'+2 MARCIN KACZMAREK
35' DAMIAN PONANTA
90'+3 ROBERT PŁONKA
84' PRZEMYSŁAW ZATWARNICKI
56' DAMIAN PONANTA
45'+3 PAWEŁ RĘCZKOWSKI
45' ANDRZEJ ZAWISZA
83' TOMASZ KRYNICKI
83' TOMASZ KRYNICKI
13' TOMASZ KRYNICKI
71' DAWID SZYMAŃSKI
71' DAWID SZYMAŃSKI
7' DAWID SZYMAŃSKI
2' MARCIN ŚCISŁOWICZ
5. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 16:00
Iskra Kochlice 4:1 Odra Chobienia KS Iskra Kochlice (Kochlice, Polna 9)
84' GRZEGORZ WIATROWSKI
85' JAROSŁAW ZYGA
74' KACPER KWIATKOWSKI
41' PRZEMYSŁAW ZATWARNICKI
37' TOMASZ KRYNICKI
53' ARTUR RESZCZYŃSKI
4. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 14:00
Płomień Radwanice 2:5 Iskra Kochlice Płomień Radwanice (Radwanice, Ogrodowa -)
90'+1 KRZYSZTOF KASPRZAK
50' MICHAŁ GÓRSKI
83' DAWID SZYMAŃSKI
80' PATRYK RÓŻYCKI
69' JAROSŁAW WIERZBICKI
65' JAROSŁAW WIERZBICKI
37' MARCIN ŚCISŁOWICZ
90'+1 MICHAŁ ŁUNIEWSKI
76' TOMASZ KRYNICKI
73' BARTOSZ GANCARSKI
3. kolejka
Legnica: Klasa okręgowa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności