ISKRA JERZMANICE ZDRÓJ | Klasa B

Mecze rozegrane 23
Strzelone bramki 53
Stracone bramki 119
Klasa B
16 06/2019 11:00
75' MICHAŁ RAJCZAKOWSKI
62' PIOTR PAŹDZIOR
47' PIOTR PAŹDZIOR
60' MICHAŁ SIKORA
48' BARTŁOMIEJ NOWICKI
23' BARTŁOMIEJ NOWICKI
12' BARTŁOMIEJ NOWICKI
3' MICHAŁ SIKORA
76' ADAM ADAMIEC
85' KRYSTIAN HARDY
85' DAWID KRYZA
70' ADRIAN ZAREMBA
70' BARTŁOMIEJ NOWICKI
26. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2019 11:00
76' GRACJAN SKOCZYLAS
80' TOMASZ WZIĄTEK
84' MICHAŁ RAJCZAKOWSKI
71' PIOTR PAŹDZIOR
68' PIOTR PAŹDZIOR
64' ADRIAN ZAREMBA
44' ADRIAN ZAREMBA
36' MICHAŁ RAJCZAKOWSKI
34' ADRIAN ZAREMBA
31' KRZYSZTOF JARCZAK
22. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 11:00
53' DAMIAN SZWAJA
90' DAMIAN MALINA
55' KAMIL BABIARZ
51' KAMIL BABIARZ
23' DAMIAN GAJDA
22' KAMIL BABIARZ
76' DAWID PIETEREK
50' Adrian Szczepański
44' Piotr Klimas
8' MICHAŁ RAJCZAKOWSKI
75' PRZEMYSŁAW MAZUR
70' DAWID PANCERZ
70' DAWID PANCERZ
20. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2019 11:00
60' BARTŁOMIEJ HAJDUN
89' BARTŁOMIEJ HAJDUN
88' KRYSTIAN PAWLUK
82' BARTŁOMIEJ HAJDUN
67' BARTŁOMIEJ HAJDUN
54' ŁUKASZ MIKOŁAJCZYK
52' BARTŁOMIEJ HAJDUN
48' BARTŁOMIEJ HAJDUN
38' ARTUR MIKOŁAJCZYK
33' BARTŁOMIEJ HAJDUN
22' ARTUR MIKOŁAJCZYK
4' BARTOSZ MAJDAN
83' MICHAŁ RAJCZAKOWSKI
62' MICHAŁ RAJCZAKOWSKI
90' KRZYSZTOF HAJDUN
18. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 14:00
PLATAN SICHÓW 2:3 ISKRA JERZMANICE ZDRÓJ LKS Platan Sichów (Sichów Park)
71' MICHAŁ RAJCZAKOWSKI
65' JAKUB RYBARCZYK
45'+2 LESZEK CHOLEWIŃSKI
40' DAWID PIETEREK
32' ADRIAN LESIAK
67' Adam Funkiendorf
65' Marek Szlęk
65' JAKUB RYBARCZYK
60' ADAM ADAMIEC
55' DAMIAN LESZCZYNA
76' ADRIAN LESIAK
76' ADRIAN LESIAK
23' ADRIAN LESIAK
17. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2018 11:00
85' JANUSZ MADZIAŁA
82' DAWID KRYZA
79' DAWID KRYZA
77' MICHAŁ SIKORA
66' JANUSZ MADZIAŁA
61' MICHAŁ SIKORA
53' MICHAŁ SIKORA
44' MICHAŁ SIKORA
34' JANUSZ MADZIAŁA
29' KONRAD SIMONIUK
23' KONRAD SIMONIUK
17' ARKADIUSZ GRZEGOREK
15' MATEUSZ GÓRNIAK
86' KRZYSZTOF JARCZAK
27' KRYSTIAN HARDY
14' MATEUSZ GÓRNIAK
14' ADAM ADAMIEC
13. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2018 11:00
LKS CHEŁMIEC 11:0 ISKRA JERZMANICE ZDRÓJ LZS Chełmiec (Chełmiec 58)
8' DAWID PANCERZ
87' KRYSTIAN LELAS
89' DAMIAN GAJDA
60' DAMIAN GAJDA
55' DAMIAN SZWAJA
81' KAMIL BABIARZ
37' KAMIL BABIARZ
32' DAMIAN SZWAJA
29' DAMIAN SZWAJA
34' DAWID PANCERZ
3' DAWID PANCERZ
7. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 16:00
ORZEŁ WOJCIESZYN 12:0 ISKRA JERZMANICE ZDRÓJ LKS Orzeł Wojcieszyn (Wojcieszyn 52)
76' BARTŁOMIEJ HAJDUN
70' KRZYSZTOF SZELIGA
44' BARTŁOMIEJ HAJDUN
43' ŁUKASZ MIKOŁAJCZYK
41' ŁUKASZ MIKOŁAJCZYK
33' BARTŁOMIEJ HAJDUN
29' DAWID SŁOŃSKI
27' ŁUKASZ MIKOŁAJCZYK
25' ŁUKASZ MIKOŁAJCZYK
15' KRZYSZTOF STYS
13' DAWID SŁOŃSKI
3' DAWID SŁOŃSKI
73' KRZYSZTOF HAJDUN
26' ADAM ADAMIEC
5. kolejka
Legnica: Klasa B Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności