Hutnik II Kraków | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 19
Strzelone bramki 67
Stracone bramki 52
Klasa okręgowa
11 11/2020 11:00
Hutnik II Kraków 1:3 Prokocim Kraków Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4b)
89' KRYSTIAN KĄDZIELSKI
80' BARTŁOMIEJ CEBULA
70' Adrian Pater
42' BARTŁOMIEJ CEBULA
4. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2020 14:00
Orlęta Rudawa 6:4 Hutnik II Kraków Orlęta Rudawa (Rudawa, Legionów Polskich 4)
83' ADRIAN WÓJCIK
60' MICHAŁ DROŻDŻ
90'+1 ARTUR MUCHA
76' ARTUR MUCHA
71' ADRIAN FUNEK
62' MACIEJ PARTYŁA
16' JAKUB OGAREK
7' ADRIAN WÓJCIK
41' MATEUSZ PIOTROWSKI
3' Dominik Dąbek
73' JAKUB OGAREK
48' Paweł Dębosz
45' MATEUSZ PIOTROWSKI
31' Dominik Dąbek
15. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2020 15:45
Hutnik II Kraków 4:5 Skawinka Skawina Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4b)
76' KAMIL OLEŚ
60' Jakub Pułka
51' Jakub Pułka
42' MICHAŁ DROŻDŻ
40' Paweł Czajka
33' Paweł Czajka
26' MICHAŁ DROŻDŻ
13' Jakub Kaganek
10' KRZYSZTOF BANACH
90' KAMIL OLEŚ
82' MICHAŁ MRÓZ
75' Jakub Kaganek
14. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 10/2020 13:00
Nadwiślan Kraków 1:1 Hutnik II Kraków KLUB SPORTOWY "NADWIŚLAN" (Kraków-Śródmieście, Koletek 20)
58' ŁUKASZ KĘDZIORA
45'+1 JAN JĘDRZEJOWSKI
90'+3 MIŁOSZ DRĄG
84' FILIP BARABASZ
82' MARCIN SMOLEŃ
82' Piotr Chwastek
80' ANDRZEJ POLACHOW
75' ŁUKASZ KĘDZIORA
65' ŁUKASZ SZYMAŃSKI
43' JAN JĘDRZEJOWSKI
22' Michał Ścieszka
40' Michał Ścieszka
40' Michał Ścieszka
13. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 10/2020 15:00
Hutnik II Kraków 7:2 Dąbski Kraków Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4b)
55' KAROL SZOT
86' MICHAŁ MRÓZ
67' ADRIAN WÓJCIK
60' ADRIAN WÓJCIK
44' ARTUR TURCZYK
42' MATEUSZ OZIMEK
38' PATRYK MATYSEK
45' KRYSTIAN KĄDZIELSKI
25' KRYSTIAN KĄDZIELSKI
87' Marcin Szczerba
40' Paweł Kępa
12. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2020 15:30
Hutnik II Kraków 3:8 Wieczysta Kraków Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4b)
76' Krzysztof Kalemba
67' KRZYSZTOF SZEWCZYK
65' KRZYSZTOF SZEWCZYK
59' SŁAWOMIR PESZKO
56' RADOSŁAW MAJEWSKI
47' RADOSŁAW MAJEWSKI
25' Patryk Kołodziej
21' SZYMON HAJDUK
15' AHMED HAFEZ HUSSEIN ABDALLAH
13' PIOTR MADEJSKI
9' SŁAWOMIR PESZKO
50' KRZYSZTOF SZEWCZYK
39' DAWID JAMPICH
24' MIŁOSZ DRĄG
18' SEBASTIAN OLSZEWSKI
7. kolejka
Puchar Polski "Rejon Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 10/2020 11:00
Borek Kraków 2:3 Hutnik II Kraków ul. Żywiecka 13, Kraków-Podgórze
61' AHMED HAFEZ HUSSEIN ABDALLAH
50' ADRIAN WÓJCIK
37' AHMED HAFEZ HUSSEIN ABDALLAH
43' JAKUB SEWERYN
15' JAKUB SEWERYN
75' Michał Dąbrowski
57' ADRIAN WÓJCIK
56' DAIWD GRUSZKOWSKI
52' AHMED HAFEZ HUSSEIN ABDALLAH
48' Michał Gorzkowski
11. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 10/2020 16:00
Hutnik II Kraków 2:1 AP Kmita Zabierzów Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4b)
7' MARCIN AMBROZIAK
65' Paweł Pyciak
2' SZYMON HAJDUK
90' KRZYSZTOF MORAŃSKI
89' BARTOSZ TETYCH
75' TOMASZ ŚWIDER
74' DOMINIK GAUDYN
67' MARCIN AMBROZIAK
63' PATRYK MATYSEK
35' MIŁOSZ DRĄG
10. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2020 16:00
Prokocim Kraków 1:2 Hutnik II Kraków Klub Sportowy Kolejarz Prokocim Kraków (Kraków-Podgórze, Na Wrzosach park)
83' KAMIL SOBALA
57' KAMIL SOBALA
50' GRZEGORZ CEBULA
70' KACPER KIL
68' Mateusz Olszański
65' Paweł Pyciak
85' GRZEGORZ CEBULA
43' GRZEGORZ CEBULA
85' GRZEGORZ CEBULA
85' DANIEL NOWAK
12' DANIEL NOWAK
85' DANIEL NOWAK
10' Adrian Pater
2' PASKAL ZGIERSKI
6. kolejka
Puchar Polski "Rejon Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 16:00
Piast Wołowice 1:5 Hutnik II Kraków LKS Piast Farmina Wołowice (Wołowice 526)
90' Paweł Pyciak
62' ADRIAN WÓJCIK
57' Paweł Pyciak
53' ADRIAN WÓJCIK
15' PATRYK MATYSEK
81' Szymon Budziaszek
61' Jakub Kosek
61' FILIP HANDZLIK
61' FILIP HANDZLIK
55' ARTUR GUZIK
52' ERYK OCHMAŃSKI
9. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 09/2020 16:00
Hutnik II Kraków 7:0 Grębałowianka Kraków Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4b)
35' FILIP HANDZLIK
85' PATRYK MATYSEK
31' PATRYK MATYSEK
24' SZYMON HAJDUK
27' Paweł Pyciak
62' MIŁOSZ DRĄG
7' ADRIAN WÓJCIK
82' Łukasz Lampart
30' Zakhar Pranovich
8. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2020 16:30
Galicja Raciborowice 2:4 Hutnik II Kraków LKS GALICJA RACIBOROWICE (Raciborowice)
76' MATEUSZ RECZULSKI
73' MATEUSZ RECZULSKI
45' Jarosław Kania
43' Mateusz Jeleń
38' MATEUSZ RECZULSKI
22' SZYMON HAJDUK
79' Tobiasz Kusia
65' FILIP BARABASZ
61' MATEUSZ ZAJĄC
58' ŁUKASZ DANKIEWICZ
52' SEBASTIAN OLSZEWSKI
43' BARTŁOMIEJ GIEREK
41' WOJCIECH RAŹNY
5. kolejka
Puchar Polski "Rejon Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 09/2020 11:00
Bronowianka Kraków 0:6 Hutnik II Kraków Bronowianka Kraków (Kraków-Krowodrza, Zarzecze 124)
77' PATRYK MATYSEK
51' KRYSTIAN KĄDZIELSKI
89' ADRIAN WÓJCIK
81' ADRIAN WÓJCIK
66' ADRIAN WÓJCIK
28' ADRIAN WÓJCIK
85' MIKOŁAJ KOWALSKI
60' Marcin Gzyl
7. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 09/2020 16:00
Hutnik II Kraków 2:2 Kaszowianka Kaszów Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4b)
82' Sebastian Leśko
80' ADRIAN WÓJCIK
33' ADRIAN WÓJCIK
26' IGOR ARYNIN
90'+1 MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK
86' PAWEŁ MISZTAL
67' FILIP BARABASZ
65' BARTŁOMIEJ GIEREK
45' Sebastian Leśko
6. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2020 17:00
Orzeł Bębło 2:6 Hutnik II Kraków Orzeł Bębło (Bębło, Sportowa 14)
73' BARTŁOMIEJ GIEREK
56' PATRYK MATYSEK
18' KRYSTIAN LELEK
23' Paweł Michalski
84' ADRIAN WÓJCIK
83' ADRIAN WÓJCIK
81' ADRIAN WÓJCIK
89' Michał Nawrocki
68' PATRYK MUSIAŁ
16' PASKAL ZGIERSKI
4. kolejka
Puchar Polski "Rejon Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2020 11:00
Prądniczanka Kraków 7:0 Hutnik II Kraków Stadion Miejski im. W.Kawuli (Kraków-Śródmieście, św. Andrzeja Boboli 5)
77' ANDRZEJ KAWA
75' ANDRZEJ KAWA
73' KAMIL SĄDER
68' ANDRZEJ KAWA
64' JAKUB KOSTUJ
51' JAKUB KOSTUJ
29' JAKUB KOSTUJ
66' SEBASTIAN MADERAK
50' PATRYK MATYSEK
39' JAKUB POLNIAK
36' PATRYK STARCZYŃSKI
5. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2020 17:00
Ekler Baranówka 1:6 Hutnik II Kraków UKS Ekler Baranówka (Baranówka)
82' KAMIL OLEŚ
75' JAKUB OGAREK
66' Kamil Kaczmarczyk
53' IGOR PAWELA
47' PASKAL ZGIERSKI
45' ŁUKASZ KĘDZIORA
34' SEBASTIAN MADERAK
45' Adam Kaczmarczyk
3. kolejka
Puchar Polski "Rejon Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 08/2020 18:00
Wieczysta Kraków 3:0 Hutnik II Kraków KS Wieczysta Kraków (Kraków-Śródmieście, Kazimierza Chałupnika 16)
66' SŁAWOMIR PESZKO
40' SŁAWOMIR PESZKO
30' Adrian Frańczak
78' MATEUSZ RECZULSKI
68' Krzysztof Świątek
55' MIŁOSZ DRĄG
53' Adrian Jurkowski
44' AHMED HAFEZ HUSSEIN ABDALLAH
43' Łukasz Pietras
2. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 08/2020 17:00
Hutnik II Kraków 4:3 Zwierzyniecki Kraków Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4b)
87' AHMED HAFEZ HUSSEIN ABDALLAH
85' AHMED HAFEZ HUSSEIN ABDALLAH
75' JAROSŁAW DZIURA
57' JAROSŁAW DZIURA
53' JAKUB KOMENDA
17' FILIP HANDZLIK
12' FILIP HANDZLIK
85' Karol Teterycz
85' BARTŁOMIEJ KLIMAS
82' SZYMON KUC
56' AHMED HAFEZ HUSSEIN ABDALLAH
1. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa "KEEZA" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności