Hetman Rusiec | B2

Mecze rozegrane 11
Strzelone bramki 13
Stracone bramki 146
B2 Junior Młodszy
11 05/2019 11:00
LKS ZAPOLE 21:0 Hetman Rusiec Boisko LKS Zapole (Zapole 25)
86' KAMIL BEDNAREK
84' KACPER PIĄTEK
78' ŁUKASZ KOWALCZYK
76' JAKUB KAŁUZIŃSKI
74' ŁUKASZ KOWALCZYK
72' DAMIAN DOBRZYŃSKI
70' JAKUB ZARĘBSKI
65' ŁUKASZ KOWALCZYK
60' ŁUKASZ KOWALCZYK
57' ERNEST WOJDYŁA
55' ERNEST WOJDYŁA
41' JAKUB KAŁUZIŃSKI
39' JAKUB UŁAŃSKI
29' KAMIL BEDNAREK
25' KAMIL BEDNAREK
22' ERNEST WOJDYŁA
14' KAMIL BEDNAREK
12' JAKUB ZARĘBSKI
8' JAKUB ZARĘBSKI
7' JAKUB KAŁUZIŃSKI
6' ERNEST WOJDYŁA
12. kolejka
Sieradz: B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 14:00
WKS SIATKARZ WIELUŃ 16:0 Hetman Rusiec WKS Wieluń (Wieluń, Wojska Polskiego 38)
79' MARCEL PONIEWIERA
73' MARCEL PONIEWIERA
70' KRYSTIAN KUDRA
66' FILIP BRZĄKAŁA
63' DAWID WŁODARCZYK
61' DAWID WŁODARCZYK
55' KACPER BŁASZCZAK
50' MARCEL PONIEWIERA
39' MARCEL PONIEWIERA
37' MARCEL PONIEWIERA
32' MARCEL PONIEWIERA
31' MARCEL PONIEWIERA
22' MARCEL PONIEWIERA
17' KRYSTIAN KUDRA
13' MARCEL PONIEWIERA
8' KACPER BŁASZCZAK
10. kolejka
Sieradz: B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 10:30
Hetman Rusiec 0:19 UKS GAL GAZ GOSiR Rusiec (Rusiec, Koniecpolskiego 11b)
87' WOJCIECH NAMYŚLAK
81' WOJCIECH NAMYŚLAK
80' WOJCIECH NAMYŚLAK
73' MATEUSZ GRZESIUK
69' MATEUSZ GRZESIUK
67' MICHAŁ KONAT
59' WOJCIECH NAMYŚLAK
55' PAWEŁ ŚPIGIEL
53' MATEUSZ GRZESIUK
50' MICHAŁ KONAT
47' PAWEŁ ŚPIGIEL
44' WOJCIECH NAMYŚLAK
29' WOJCIECH NAMYŚLAK
27' MIŁOSZ MARSZAŁKOWSKI
23' WOJCIECH NAMYŚLAK
19' WOJCIECH NAMYŚLAK
14' WOJCIECH NAMYŚLAK
11' Szymon Studziński
1' WOJCIECH NAMYŚLAK
9. kolejka
Sieradz: B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2019 11:00
LKS Zawisza Pajęczno 7:4 Hetman Rusiec Stadion Miejski w Pajęczne (Pajęczno, 22 Lipca 14)
79' JAN TOKARSKI
75' JAN TOKARSKI
62' GRZEGORZ SIKORA
40' GRZEGORZ SIKORA
27' SEBASTIAN STAROŃ
20' Andrzej Warzycha
10' GRZEGORZ SIKORA
68' WIKTOR KOĆMIEROWSKI
47' Wiktor Pluta
43' Bartłomiej Kowalczyk
25' WIKTOR KOĆMIEROWSKI
8. kolejka
Sieradz: B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 10:00
MUKS WIDAWA 11:1 Hetman Rusiec Gminny Stadion (Widawa, Ułańska 8)
72' PATRYK WILCZYŃSKI
68' Mateusz Grabarczyk
63' PATRYK WILCZYŃSKI
59' PATRYK GRĄDZKI
57' PATRYK GRĄDZKI
33' PATRYK GRĄDZKI
30' WIKTOR PIKORSKI
23' PATRYK GRĄDZKI
17' PATRYK WILCZYŃSKI
14' PATRYK WILCZYŃSKI
5' Kacper Ślepski
1' JAKUB KOPKA
7. kolejka
Sieradz: B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 10/2018 16:00
Hetman Rusiec 5:4 KS Warta Działoszyn GOSiR Rusiec (Rusiec, Koniecpolskiego 11b)
78' JAKUB TRZECIAKIEWICZ
67' JAKUB BUGAJSKI
21' JAKUB GRONOSTAJ
5' JAKUB TRZECIAKIEWICZ
69' Kacper Ślepski
66' Bartłomiej Telążka
55' JAKUB DZIEDZIC
32' WIKTOR KOĆMIEROWSKI
29' WIKTOR KOĆMIEROWSKI
6. kolejka
Sieradz: B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 11:00
Hetman Rusiec 0:24 LKS ZAPOLE GOSiR Rusiec (Rusiec, Koniecpolskiego 11b)
80' DAMIAN DOBRZYŃSKI
79' ŁUKASZ KOWALCZYK
76' MAKSYMILIAN MAJDA
73' MARCIN PĘDZIWIATR
67' JAKUB KAŁUZIŃSKI
65' MAKSYMILIAN MAJDA
63' DAMIAN DOBRZYŃSKI
61' JAKUB KAŁUZIŃSKI
58' MAKSYMILIAN MAJDA
56' MAKSYMILIAN MAJDA
55' WIKTOR STĘPIEŃ
52' DAWID KRUPIŃSKI
45' JAKUB KAŁUZIŃSKI
43' ŁUKASZ KOWALCZYK
42' ŁUKASZ KOWALCZYK
35' WIKTOR KOĆMIEROWSKI
34' JAKUB KAŁUZIŃSKI
29' KAMIL BEDNAREK
28' JAKUB ZARĘBSKI
25' JAKUB UŁAŃSKI
24' JAKUB ZARĘBSKI
22' DAWID KRUPIŃSKI
7' JAKUB ZARĘBSKI
3' DAMIAN DOBRZYŃSKI
5. kolejka
Sieradz: B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 11:00
Hetman Rusiec 0:13 WKS SIATKARZ WIELUŃ GOSiR Rusiec (Rusiec, Koniecpolskiego 11b)
72' DAWID WOLNY
54' KACPER BŁASZCZAK
53' BARTOSZ BRYŚ
51' JAKUB KIK
46' MARCEL PONIEWIERA
40' DORIAN WOŹNIAK
38' MARCEL PONIEWIERA
23' KACPER MICHNIEWICZ
20' MARCEL PONIEWIERA
15' MARCEL PONIEWIERA
14' KACPER BŁASZCZAK
13' DORIAN WOŹNIAK
9' MIŁOSZ HĄCEL
3. kolejka
Sieradz: B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2018 11:00
UKS GAL GAZ 14:0 Hetman Rusiec KS Gal Gaz Galewice (Galewice, Parkowa 1)
68' JAKUB SMOLIS
65' MATEUSZ GRZESIUK
62' MIŁOSZ MARSZAŁKOWSKI
61' MATEUSZ GRZESIUK
59' JAKUB SMOLIS
58' JAKUB SMOLIS
55' MATEUSZ GRZESIUK
52' JAKUB SMOLIS
49' MATEUSZ GRZESIUK
46' MACIEJ WOJTYCZKA
42' WOJCIECH NAMYŚLAK
29' JAKUB SMOLIS
7' WOJCIECH NAMYŚLAK
3' WOJCIECH OSZCZĘDA
2. kolejka
Sieradz: B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2018 11:00
Hetman Rusiec 3:7 LKS Zawisza Pajęczno GOSiR Rusiec (Rusiec, Koniecpolskiego 11b)
65' FILIP WESOŁOWSKI
62' SEBASTIAN STAROŃ
51' Damian Kostarczyk
35' FILIP WESOŁOWSKI
34' FILIP WESOŁOWSKI
26' GRZEGORZ SIKORA
21' FILIP WESOŁOWSKI
69' Hubert Kałużny
65' Hubert Kałużny
11' Hubert Kałużny
1. kolejka
Sieradz: B2 Junior Młodszy
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności