GRYF BURKATÓW | Klasa B

Mecze rozegrane 24
Strzelone bramki 87
Stracone bramki 58
Klasa B
23 06/2019 11:00
83' PATRYK SZCZEPANIAK
79' PIOTR COPIJA
72' TOMASZ JAWORSKI
68' PIOTR COPIJA
51' KACPER CIUBA
49' PATRYK GÓRALSKI
35' MICHAŁ BABISZ
30' ŁUKASZ MACKIEWICZ
26. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 06/2019 11:00
89' KRZYSZTOF POLAK
81' KRZYSZTOF POLAK
74' ARKADIUSZ ŻUREK
69' WAEL MOUADDEB
47' PIOTR KRZYŚKÓW
41' WAEL MOUADDEB
39' TOMASZ JAWORSKI
24' TOMASZ FARYŃSKI
17' WOJCIECH DZIEDZIC
8' WAEL MOUADDEB
25. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2019 13:00
DOBROCIN 6:3 GRYF BURKATÓW Centrum sportowo-rekreacyjno-oświatowe (Dobrocin, Kościuszki 14a)
65' EMIL PAŚKO
57' MARIUSZ KERGER
48' MARIUSZ KERGER
33' MACIEJ HOLINGER
23' WAEL MOUADDEB
20' TOMASZ JAWORSKI
18' EMIL PAŚKO
15' EMIL PAŚKO
7' EMIL PAŚKO
72' PIOTR KRZYŚKÓW
24. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2019 11:00
77' Wiktor Gadomski
74' Wiktor Gadomski
87' TOMASZ JAWORSKI
81' WAEL MOUADDEB
70' TOMASZ FARYŃSKI
64' WAEL MOUADDEB
50' TOMASZ JAWORSKI
30' ANDRZEJ STANKIEWICZ
20' WAEL MOUADDEB
13' TOMASZ JAWORSKI
60' PIOTR DZIÓB
75' JAKUB DUDZIC
56' TOMASZ FARYŃSKI
23. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2019 11:00
75' KAMIL WUDEL
31' Karol Trzpil
47' WAEL MOUADDEB
87' WAEL MOUADDEB
78' WAEL MOUADDEB
84' WAEL MOUADDEB
65' WAEL MOUADDEB
71' TOMASZ JAWORSKI
51' WAEL MOUADDEB
50' TOMASZ JAWORSKI
33' WAEL MOUADDEB
29' WAEL MOUADDEB
25' TOMASZ FARYŃSKI
17' WAEL MOUADDEB
10' TOMASZ FARYŃSKI
1' WAEL MOUADDEB
28' PAWEŁ LAMOT
18' TOMASZ FARYŃSKI
13' MARCIN MALINA
9' MARCIN MALINA
13' MARCIN MALINA
22. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 11:00
KŁOS LUTOMIA 3:1 GRYF BURKATÓW Kłos Lutomia (Lutomia Dolna 1a)
47' WAEL MOUADDEB
75' MATEUSZ POZIEMSKI
34' TOMASZ MAKAREWICZ
16' ŁUKASZ KUCIA
90'+1 PIOTR KRZYŚKÓW
62' ŁUKASZ KUCIA
60' PATRYK GÓRALSKI
60' PATRYK GÓRALSKI
19. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 11:00
46' WAEL MOUADDEB
20' WAEL MOUADDEB
77' ANDRZEJ KOLANOWSKI
41' RADOSŁAW TRYBAŁA
84' TOMASZ JAWORSKI
84' TOMASZ JAWORSKI
81' TOMASZ JAWORSKI
75' ANDRZEJ KOLANOWSKI
60' PRZEMYSŁAW URBAN
40' RADOSŁAW TRYBAŁA
56' RADOSŁAW TRYBAŁA
56' RADOSŁAW TRYBAŁA
17. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 11/2018 11:00
81' WAEL MOUADDEB
68' PATRYK GÓRALSKI
54' WOJCIECH CIUBA
40' PATRYK SZCZEPANIAK
31' MAREK TABOR
21' WAEL MOUADDEB
16' KAMIL PARTYCZNY
5' KAMIL PARTYCZNY
86' ŁUKASZ NIEWIADOMSKI
79' WOJCIECH CIUBA
48' JACEK JANES
13. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 11:00
90' TOMASZ JAWORSKI
87' MARIUSZ KERGER
78' WAEL MOUADDEB
67' WAEL MOUADDEB
65' MARIUSZ KERGER
34' TOMASZ FARYŃSKI
80' RYSZARD URBANIAK
73' PIOTR KRZYŚKÓW
53' KAROL JABCZYK
25' MATEUSZ MISZCZYK
11. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2018 11:00
DĄB MOŚCISKO 3:2 GRYF BURKATÓW Kolejowa 26, Mościsko
86' WAEL MOUADDEB
77' PIOTR DZIEKAŃSKI
60' PIOTR DZIÓB
38' MARCIN WITOMSKI
10' PIOTR DZIEKAŃSKI
70' PIOTR KRZYŚKÓW
25' MIKOŁAJ JANUSZEWSKI
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 11:00
SPARTA PRZEŁOM PASTUCHÓW 2:11 GRYF BURKATÓW 1, Piotrowice Świdnickie
73' WAEL MOUADDEB
60' WAEL MOUADDEB
80' TOMASZ FARYŃSKI
79' TOMASZ JAWORSKI
66' RAFAŁ OŻÓG
78' WAEL MOUADDEB
61' WAEL MOUADDEB
44' TOMASZ JAWORSKI
39' TOMASZ FARYŃSKI
24' TOMASZ JAWORSKI
18' PATRYK GÓRALSKI
88' JAKUB KOŁODZIEJCZYK
80' Patryk Marczak
85' MARCEL PODGÓRSKI
6' Damian Głowacki
9. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 11:00
LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:1 GRYF BURKATÓW GOLA ŚWIDNICKA (Gola Świdnicka 32B)
85' KACPER OLIPRA
36' ADRIAN KOTUS
89' JAKUB SEROCZYŃSKI
65' GRZEGORZ TRZECIAK
55' PIOTR BŁASIAK
28' OSKAR RUSIN
4' PATRYK FILIMOWSKI
7. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2018 11:00
54' TOMASZ MAKAREWICZ
89' WAEL MOUADDEB
88' TOMASZ JAWORSKI
52' ANDRZEJ STANKIEWICZ
16' TOMASZ JAWORSKI
7' WAEL MOUADDEB
35' MATEUSZ POZIEMSKI
83' RAFAŁ MIĘDŁA
61' RAFAŁ MIĘDŁA
83' RAFAŁ MIĘDŁA
57' ADAM TYC
51' MARCIN PAŁKOŃ
35' TOMASZ JAWORSKI
32' PRZEMYSŁAW URBAN
30' GRZEGORZ TYC
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 11:00
65' HEORMII DZHYBLADZE
63' WAEL MOUADDEB
57' PAWEŁ CHRZAN
55' ARKADIUSZ FELICH
38' PAWEŁ CHRZAN
68' ŁUKASZ TRZPIL
49' RAFAŁ OŻÓG
47' MICHAŁ LIPSKI
43' AVTANDIL DZHYBLADZE
5. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 11:00
75' MICHAŁ SZEWCZYK
70' MICHAŁ SZEWCZYK
58' ROMAN FIAŁKOWSKI
44' MICHAŁ SZEWCZYK
19' PRZEMYSŁAW URBAN
77' MICHAŁ SZYSZKA
68' PAWEŁ SOMALA
64' PAWEŁ WALIGÓRA
61' MAKSYMILIAN NIEDZIAŁKOWSKI
51' ROMAN FIAŁKOWSKI
50' WAEL MOUADDEB
2. kolejka
Wałbrzych: Klasa B Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności