GÓRNIK II ZABRZE SSA | Trzecia liga

Mecze rozegrane 42
Strzelone bramki 83
Stracone bramki 69
Trzecia liga
12 06/2019 17:30
BTS REKORD 7:1 GÓRNIK II ZABRZE SSA Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
83' MARCIN WRÓBEL
70' DAWID OGROCKI
63' SZYMON SZYMAŃSKI
45'+3 MARCIN WRÓBEL
25' MARCIN WRÓBEL
21' SZYMON SZYMAŃSKI
17' MARCIN CZAICKI
86' JAN FLAK
56' MATEUSZ MADZIA
4. kolejka
Puchar Polski " ŚLĄSKI ZPN"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2019 13:00
GÓRNIK II ZABRZE SSA 1:4 KS GÓRNIK POLKOWICE Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66 A)
73' MARIUSZ SZUSZKIEWICZ
45' MARIUSZ SZUSZKIEWICZ
35' MARIUSZ SZUSZKIEWICZ
30' MACIEJ KOWALSKI - HABEREK
10' RAFAŁ KARMELITA
58' KAROL FRYZOWICZ
13' MATEUSZ KULANEK
45' MATEUSZ KULANEK
45' MATEUSZ KULANEK
30. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 05/2019 17:30
0' BARTOSZ GAŁĄZKIEWICZ
0' HUBERT URBAŃSKI
0' KRZYSZTOF KIKLAISZ
0' ROBERT PAWLAK
0' DANIEL KRZEMPEK
0' KRZYSZTOF KOCZUR
0' DARIUSZ KAMIŃSKI
0' DANIEL ŚCIŚLAK
119' DAWID LECH
113' KRZYSZTOF MICHAŁOWSKI
101' ROBERT PAWLAK
2. kolejka
Puchar Polski " ŚLĄSKI ZPN"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 15:00
MIEDŹ II LEGNICA 0:1 GÓRNIK II ZABRZE SSA Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 1)
26' JAN SZPADERSKI
90' MATEUSZ CYBULSKI
86' TOMASZ ŻYLIŃSKI
85' MICHAŁ POJASEK
60' MATEUSZ ZATWARNICKI
59' IGOR LEWANDOWSKI
40' DOMINIK NOWAKOWSKI
31' ADAM FIC
25. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 13:00
ZAGŁĘBIE II LUBIN 0:2 GÓRNIK II ZABRZE SSA Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
44' KRZYSZTOF KIKLAISZ
38' Kamil Zapolnik
70' MATEUSZ KULANEK
61' DOMINIK PISAREK
69' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
69' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
60' ŁUKASZ SOSZYŃSKI
23. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 04/2019 17:00
GKS GWAREK ORNONTOWICE 1:1 GÓRNIK II ZABRZE SSA GKS Gwarek Ornontwice (Ornontowice, Zwycięstwa 7 b)
0' MATEUSZ KULANEK
0' BARTOSZ GAŁĄZKIEWICZ
0' DARIUSZ KAMIŃSKI
0' KRZYSZTOF KIKLAISZ
0' DOMINIK NOWAKOWSKI
0' JAKUB SEWERIN
0' JAKUB ZDRZAŁEK
0' TOMASZ KASPRZYK
87' ARKADIUSZ PRZYBYŁA
29' DAWID BOCZAR
5. kolejka
Puchar Polski "ZABRZE - JATTA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2019 14:00
GÓRNIK II ZABRZE SSA 1:1 WARTA GORZÓW Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66 A)
45'+1 Damian Szałas
49' Kamil Zapolnik
48' SEBASTIAN SURMAJ
90' PATRYK WIERZBICKI
66' DORIAN SKWARA
29' DOMINIK NOWAKOWSKI
10' Paweł Posmyk
22. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 03/2019 11:00
1 KS ŚLĘZA WROCŁAW 0:1 GÓRNIK II ZABRZE SSA MCS STADION OŁAWKA (Wrocław-Krzyki, Na Niskich Łąkach 8)
25' MACIEJ AMBROSIEWICZ
90'+4 ADRIAN NIEWIADOMSKI
78' DAWID MOLSKI
78' MACIEJ AMBROSIEWICZ
64' Hubert Muszyński
17' ISHMAEL BAIDOO
13' JAKUB BOHDANOWICZ
19. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 03/2019 15:00
90'+5 MARCIN KOZINA
65' SZYMON SZYMAŃSKI
29' ISHMAEL BAIDOO
20' KAMIL SUROWIEC
90'+5 MACIEJ AMBROSIEWICZ
90'+4 KACPER MICHALSKI
87' MAREK SOBIK
81' MATEUSZ GAUDYN
80' SZYMON SZYMAŃSKI
45'+1 MATEUSZ MADZIA
43' ADAM ARNARSON
43' MATEUSZ WALICZEK
29' SZYMON MATUSZEK
26' KRZYSZTOF KUBICA
18. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 11/2018 13:00
29' RAFAŁ WOLSZTYŃSKI
27' RAFAŁ WOLSZTYŃSKI
18' RAFAŁ WOLSZTYŃSKI
90'+3 JAKUB CZAJKOWSKI
82' PAWEŁ KUBIAK
61' Daniel Smuga
58' KRZYSZTOF KIKLAISZ
38' BARTŁOMIEJ OLSZEWSKI
37' ŁUKASZ DAMRAT
32' DAWID CZAPLIŃSKI
17' ARKADIUSZ KOZŁOWSKI
17. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2018 14:00
KS GÓRNIK POLKOWICE 3:1 GÓRNIK II ZABRZE SSA Klub Sportowy Polkowice Sp z o.o (Polkowice 4)
64' MARIUSZ SZUSZKIEWICZ
48' KAROL FRYZOWICZ
42' KORNEL CIUPKA
8' KORNEL CIUPKA
90' MATEUSZ MAGDZIAK
87' KAROL FRYZOWICZ
53' DAWID SZKUDLAREK
66' DAWID SZKUDLAREK
66' DAWID SZKUDLAREK
22' Martins Ekwueme
19' MACIEJ BANCEWICZ
19' BARTŁOMIEJ OLSZEWSKI
13. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2018 16:00
GÓRNIK II ZABRZE SSA 3:1 KS RUCH RADZIONKÓW Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66 A)
90'+3 ŁUKASZ WOLSZTYŃSKI
28' MATEUSZ HERMASZ
16' KONRAD NOWAK
6' RAFAŁ WOLSZTYŃSKI
90'+3 MARCIN TRZCIONKA
83' KRZYSZTOF KIKLAISZ
86' WIKTOR BIEDRZYCKI
65' WIKTOR BIEDRZYCKI
86' WIKTOR BIEDRZYCKI
35' DANIEL SROKA
11. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 10/2018 16:00
MKSR CZARNI PYSKOWICE 1:6 GÓRNIK II ZABRZE SSA Stadion Miejski (Pyskowice, gen. Władysława Sikorskiego 79)
89' DOMINIK PISAREK
88' KONRAD ZARADNY
81' BARTOSZ GAŁĄZKIEWICZ
52' DOMINIK PISAREK
36' DAWID SZKUDLAREK
16' MIŁOSZ ĆWIELONG
67' ZBIGNIEW SODEL
68' MATEUSZ KOLESZKO
60' DOMINIK PISAREK
42' DAWID BLADYCZ
4. kolejka
Puchar Polski "ZABRZE - JATTA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 17:00
GÓRNIK II ZABRZE SSA 2:2 MIEDŹ II LEGNICA Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66 A)
79' PATRYK MAKUCH
43' LUCJAN ZIELIŃSKI
86' KRZYSZTOF KUBICA
54' KACPER MICHALSKI
90'+2 KACPER MICHALSKI
84' KAMIL SUROWIEC
78' PATRYK MAKUCH
68' KAROL JAKSIK
65' MICHAŁ POJASEK
57' MATEUSZ MIAZGA
57' MATEUSZ MIAZGA
29' MATEUSZ MIAZGA
7' PATRYK BARAN
8. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2018 17:00
68' RAFAŁ WOLSZTYŃSKI
47' PATRYK BARAN
14' KONRAD ZARADNY
52' Paweł Posmyk
1' DOMINIK LASIK
29' DAWID UFIR
90'+6 Filip Wiśniewski
66' DOMINIK ZAKRZEWSKI
65' Paweł Posmyk
62' JAKUB SZYMAŃSKI
49' TYMOTEUSZ WOJDANOWSKI
45' KONRAD ZARADNY
5. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 17:00
GÓRNIK II ZABRZE SSA 1:3 BTP STAL BRZEG Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66 A)
90' DAMIAN CELUCH
83' DAMIAN CELUCH
65' KAMIL SUROWIEC
39' MICHAŁ KURIATA
74' DOMINIK LASIK
80' DOMINIK LASIK
80' DOMINIK LASIK
90'+2 KRZYSZTOF KUBICA
87' IHOR NAHORNYI
73' IHOR NAHORNYI
87' IHOR NAHORNYI
70' PATRYK BARAN
35' PATRYK BARAN
70' PATRYK BARAN
21' RAFAŁ WOLSZTYŃSKI
4. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 08/2018 17:00
86' MATEUSZ STEMPIN
80' MATEUSZ STEMPIN
45' MACIEJ MATUSIK
38' FILIP OLEJNICZAK
11' MARCIN URYNOWICZ
58' DAWID MOLSKI
77' JAKUB BELICA
77' JAKUB BELICA
56' JAKUB BELICA
49' DARIUSZ PAWŁOWSKI
46' SZYMON LEWKOT
45'+1 KAMIL SUROWIEC
2. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 08/2018 17:00
MKS ZABORZE 0:4 GÓRNIK II ZABRZE SSA MKS ZABORZE ZABRZE (Zabrze, Jerzego Wyciska 5)
29' MATEUSZ KULANEK
27' MATEUSZ CYBULSKI
23' TYMOTEUSZ WOJDANOWSKI
18' MIŁOSZ ĆWIELONG
77' TOMASZ RAJCA
60' RADOSŁAW ROTUSKI
1. kolejka
Puchar Polski "ZABRZE - JATTA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 08/2018 15:00
BTS REKORD 3:0 GÓRNIK II ZABRZE SSA BTS Rekord Bielsko-Biała (Bielsko-Biała, Startowa 13)
78' DAMIAN HILBRYCHT
51' DAWID OGROCKI
17' MARCIN WRÓBEL
85' DAMIAN HILBRYCHT
68' KAMIL ŻOŁNA
87' MEIK KARWOT
42' MEIK KARWOT
87' MEIK KARWOT
42' RAFAŁ WOLSZTYŃSKI
42' MARCIN WRÓBEL
1. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności