GLKS Nadarzyn | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 15
Strzelone bramki 25
Stracone bramki 32
Klasa okręgowa
17 11/2019 11:00
KS Grom Warszawa 2:1 GLKS Nadarzyn Warszawa-Rembertów, Strażacka 121
52' Krzysztof Jędrych
12' RAFAŁ BARZYC
9' KONSTANTYN ŚLĘZAK
90'+2 Krzysztof Jędrych
88' KACPER CHARYTON
80' Amadeusz Maranowski
60' Michał Bruździak
15. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 11/2019 12:00
GLKS Nadarzyn 3:5 KS Laura Chylice Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
80' Robert Podoliński
67' JAROSŁAW JAMROZIK
63' HUBERT SKRZYPEK
90' DANIEL PADAMCZYK
79' Adam Michalak
43' JAROSŁAW JAMROZIK
34' JAROSŁAW JAMROZIK
38' Adam Michalak
70' Amadeusz Maranowski
70' Patryk Gołębiewski
62' JAROSŁAW WINIARCZYK
44' DANIEL PYZA
45'+1 OLEKSANDR ZHURAVETS
45'+1 OLEKSANDR ZHURAVETS
36' OLEKSANDR ZHURAVETS
14. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 10/2019 19:30
KS Milan Milanówek 4:1 GLKS Nadarzyn trawa naturalna /sztuczna (Milanówek, Turczynek 8)
45' Paweł Milankiewicz
76' MIKOŁAJ OZIMEK
66' Adam Banaszczyk
39' Radosław Jankiewicz
34' MACIEJ KOZDRÓJ
76' KRZYSZTOF URBANEK
69' MICHAŁ PISZCZATOWSKI
71' MICHAŁ PISZCZATOWSKI
71' MICHAŁ PISZCZATOWSKI
13. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 12:00
GLKS Nadarzyn 3:1 MKS Piast Piastów Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
82' Michał Rosłonek
37' Adam Michalak
25' MATEUSZ ZAPOLSKI
17' Paweł Milankiewicz
90' Amadeusz Maranowski
85' JACEK KOWALSKI
85' OLEKSANDR ZHURAVETS
76' MARCIN KARCZEWSKI
59' MICHAŁ WIĘCEK
12. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 11:00
KS Teresin 1:1 GLKS Nadarzyn KS Teresin (Teresin, Aleja XX-lecia 32)
44' MATEUSZ ZAPOLSKI
50' Sylwester Płacheta
90'+2 MICHAŁ PISZCZATOWSKI
89' Tomasz Oziemblewski
86' JAKUB GIŚ
50' DANIEL PADAMCZYK
3' OLEKSANDR ZHURAVETS
11. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 12:00
GLKS Nadarzyn 1:3 KS Ursus II W-wa Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
64' Krzysztof Jędrych
90'+2 MIKOŁAJ KWIATKOWSKI
36' PATRYK ZAKRZEWSKI
2' DMYTRO KHOLODKEVYCH
62' DMYTRO KHOLODKEVYCH
40' Paweł Milankiewicz
17' ARKADIUSZ KRÓL
29' BARTŁOMIEJ SURMACZ
15' BARTŁOMIEJ SURMACZ
29' BARTŁOMIEJ SURMACZ
10. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 11:00
LKS Chlebnia 2:0 GLKS Nadarzyn LKS CHLEBNIA (Chlebnia 59)
30' Michał Ocipka
19' Michał Ocipka
82' KONRAD KĘPKA
70' JAROSŁAW WINIARCZYK
52' MATEUSZ TARNOWSKI
51' KAMIL WĄCHOCKI
31' BARTŁOMIEJ SURMACZ
9. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 12:00
GLKS Nadarzyn 5:0 KS Błonianka II Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
74' SZYMON WAWRYŁO
68' MATEUSZ ZAPOLSKI
63' Paweł Milankiewicz
51' SEBASTIAN FOLWARSKI
5' MAREK MARKIEWICZ
8. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 16:00
LKS Ryś Laski 4:2 GLKS Nadarzyn LKS RYŚ LASKI (Laski, Jana Wieczorka 50)
90'+2 NORBERT MARAT
35' Paweł Milankiewicz
74' MARCIN GONCZAREK
69' EMIL BIEGUN
62' JAKUB GRUNAS
39' PIOTR STRZEMECKI
58' Łukasz Szlubowski
33' MATEUSZ TARKOWSKI
22' DANIEL SOBCZYK
16' NORBERT MARAT
7. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2019 14:30
GLKS Nadarzyn 1:2 LKS Sparta Jazgarzew Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
21' Bartłomiej Bobowski
7' ŁUKASZ ZAJĄC
44' SEBASTIAN FOLWARSKI
90'+5 KAMIL WĄCHOCKI
69' SEBASTIAN FOLWARSKI
41' Maciej Wójcik
19' MARCEL MICH
6. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 12:00
GLKS Nadarzyn 0:2 GKS Pogoń II Grodzisk Maz. Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
15' MATEUSZ KINAST
8' MIKOŁAJ CZAPLICKI
90'+3 Paweł Milankiewicz
82' MIKOŁAJ CZAPLICKI
78' SZYMON LESZCZYŃSKI
73' MICHAŁ PISZCZATOWSKI
66' BARTŁOMIEJ SURMACZ
64' MATEUSZ ZAPOLSKI
57' Tomasz Jagiełło
56' KAJETAN MORDAKA
5. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2019 17:00
KS Przyszłość Włochy 2:1 GLKS Nadarzyn KS "Przyszłość" - Włochy (Warszawa-Włochy, Rybnicka 25)
61' Adam Michalak
65' ŁUKASZ MUSKALSKI
8' MACIEJ OLESZCZUK
89' MATEUSZ ZAPOLSKI
87' DAMIAN MROZIK
84' MATEUSZ TARKOWSKI
81' Paweł Milankiewicz
50' MACIEJ OLESZCZUK
44' Adam Michalak
81' Adam Michalak
81' Adam Michalak
2. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2019 17:00
RKS Okęcie 1:0 GLKS Nadarzyn RKS Okęcie Warszawa (Warszawa-Włochy, Radarowa 1)
66' ADRIAN BETA
76' Piotr Łuczyk
50' SEBASTIAN FOLWARSKI
39' JAROSŁAW WINIARCZYK
36' Mariusz Wiśniewski
18' Tomasz Jagiełło
4. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 14:00
GLKS Nadarzyn 3:0 SEMP Ursynów Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
78' DOMINIK KWIECIEŃ
32' Adam Michalak
16' OLEKSANDR ZHURAVETS
56' PATRYK KOŁODZIEJCZYK
54' JAROSŁAW WINIARCZYK
72' KRZYSZTOF DZIĘGIELEWSKI
72' KRZYSZTOF DZIĘGIELEWSKI
38' KRZYSZTOF DZIĘGIELEWSKI
35' Tomasz Jagiełło
3. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 08/2019 18:30
GLKS Nadarzyn 3:1 LKS Perła Złotokłos Stadion GOS w Nadarzynie (Nadarzyn, Żółwińska 20)
29' Kamil Włodarczyk
61' Tomasz Jagiełło
38' Adam Michalak
90'+1 Paweł Milankiewicz
90'+1 Paweł Milankiewicz
87' Sebastian Adamczyk
85' ADRIAN WOJAS
45' Paweł Reszka
43' Mariusz Jakóbiak
50' Mateusz Nowak
50' Mateusz Nowak
41' Mateusz Nowak
24' RAFAŁ KURANT
16' ADRIAN SAMORAJ
11' KAMIL WĄCHOCKI
1. kolejka
Warszawa: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności