GKS WAWEL WIREK | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 18
Strzelone bramki 28
Stracone bramki 35
Klasa okręgowa
23 11/2019 13:30
90' IGOR CHUDZIŃSKI
87' JAKUB WYLĘŻEK
37' WOJCIECH BLASZKE
17' MARCIN SZLUZY
77' KAMIL CISOŃ
37' KAMIL KOSTER
24' SZYMON CHECHELSKI
18' DIEME YAHIYA
17. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 15:15
GKS WAWEL WIREK 1:4 JSP SZCZAKOWIANKA Wawel (Ruda Śląska, Katowicka 1)
3' WOJCIECH BLASZKE
90'+2 ŁUKASZ CICHOŃ
52' PAWEŁ CYGNAR
2' PAWEŁ CYGNAR
60' ŁUKASZ DĘBSKI
84' MICHAŁ BISKUP
60' PATRYK RUTKOWSKI
20' BARTŁOMIEJ CHWALIBOGOWSKI
12. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 15:15
GKS WAWEL WIREK 1:0 BKS SPARTA KATOWICE Wawel (Ruda Śląska, Katowicka 1)
53' ANDRZEJ BUCHCIK
90'+1 TOMASZ RUTKOWSKI
78' PATRYK RUTKOWSKI
65' TOMASZ KURZAWA
62' MACIEJ JAROSZ
55' SEBASTIAN BUBROWSKI
21' MARCIN ŁOBODA
21' GRZEGORZ KAŁUŻNY
10. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 15:30
MKS SIEMIANOWICZANKA 3:3 GKS WAWEL WIREK STADION MOSIR "PSZCZELNIK" (Siemianowice Śląskie, Pszczelnik)
53' WOJCIECH BLASZKE
24' WOJCIECH BLASZKE
6' KAROL MACIEJOK
88' ADAM KRAKOWSKI
67' ŁUKASZ PRZĄTKA
75' KAMIL WITKOWSKI
90'+4 KAROL MACIEJOK
90'+3 MATEUSZ TOMCZYK
80' MARCIN MIERZWA
71' ANDRZEJ BUCHCIK
34' MAREK WALCZAK
20' KAMIL OGRYZEK
9. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 16:00
64' ANDRZEJ WŚCIUBIAK
40' ŁUKASZ NOWAK
16' MATEUSZ MISKA
5' SEBASTIAN GIELZA
1' SEBASTIAN GIELZA
90'+3 IGOR CHUDZIŃSKI
90'+2 SEBASTIAN SARZAŁA
90'+2 ŁUKASZ LEWANDOWSKI
80' MICHAŁ WOŹNIAK
79' ATTAH TECHE ABANDA
47' SEBASTIAN ZŁOCKI
7. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 17:30
GKS WAWEL WIREK 0:3 AKS GÓRNIK NIWKA Wawel (Ruda Śląska, Katowicka 1)
87' GRZEGORZ KACHNIARZ
82' MARIUSZ KOREPTA
39' ŁUKASZ CZAJKOWSKI
90' PATRYK KRZANOWSKI
71' KAROL MACIEJOK
66' ŁUKASZ CZAJKOWSKI
56' PIOTR SIERCZYŃSKI
14' KACPER MATYSEK
4. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 16:00
LKS TĘCZA BŁĘDÓW 3:0 GKS WAWEL WIREK UNIAZĄBKOWICE (Dąbrowa Górnicza, Aleja Zwycięstwa 29)
89' ARKADIUSZ KOWALCZYK
40' SEBASTIAN DUDEK
31' ARKADIUSZ KOWALCZYK
87' KAROL MACIEJOK
55' WOJCIECH BLASZKE
47' GRZEGORZ KAŁUŻNY
3. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 08/2019 15:15
GKS WAWEL WIREK 4:0 LKS ORZEŁ MOKRE Wawel (Ruda Śląska, Katowicka 1)
87' DAWID LESZKÓW
46' DAWID LEWANDOWSKI
38' WOJCIECH BLASZKE
30' WOJCIECH BLASZKE
74' ANDRZEJ BUCHCIK
60' JAKUB ŻYŁKA
2. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2019 15:15
GKS WAWEL WIREK 5:1 ZAGŁĘBIE II S.A. SOSNOWIEC Wawel (Ruda Śląska, Katowicka 1)
48' BRUNO ŁOZIŃSKI
76' KAROL MACIEJOK
36' KAROL MACIEJOK
19' GRZEGORZ KAŁUŻNY
60' WOJCIECH BLASZKE
44' DAWID LEWANDOWSKI
57' MATEUSZ BIENIEK
55' KAROL MACIEJOK
1. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Katowice-Sosnow" Grupa 4
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 08/2019 11:00
0' JAKUB TERMIN
0' DENIS WACH
0' GRZEGORZ KAŁUŻNY
0' KAROL KROCZEK
0' DAWID LEWANDOWSKI
0' KAMIL JANAWA
0' TOMASZ KURZAWA
0' JAKUB STĘPIEŃ
0' KAROL MACIEJOK
68' TOMASZ RUTKOWSKI
81' WOJCIECH BLASZKE
57' KAMIL JANAWA
18' JAKUB SZURMA
90'+2 KAROL MACIEJOK
1. kolejka
Puchar Polski "Podokręg Katowice"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności