GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 17
Strzelone bramki 28
Stracone bramki 44
Klasa okręgowa
02 11/2019 14:00
70' Szymon Węgrzyk
4' Szymon Węgrzyk
86' ADAM STANEK
66' PIOTR BYSIEC
33' ROBERT SZYMURA
Po MARIUSZ WAŚKO
Po MARIUSZ WAŚKO
86' MARIUSZ WAŚKO
90'+2 ŁUKASZ HEROK
90'+2 ŁUKASZ HEROK
54' ŁUKASZ HEROK
4' MATEUSZ MAZUR
15. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2019 14:00
4' ADAM PAPROTNY
63' ŁUKASZ HEROK
59' ŁUKASZ HEROK
43' ARTUR ŁACIOK
49' MARIUSZ FRYDRYK
44' MARCIN STASIOWSKI
84' ADAM PAPROTNY
59' MATEUSZ MROZEK
51' ŁUKASZ HEROK
43' PAWEŁ KUBECKI
37' SZYMON PASKUDA
21' ELIASZ RUDEK
14. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 15:00
72' BARTOSZ GREINER
47' Szymon Węgrzyk
15' Szymon Węgrzyk
65' GRZEGORZ PIEŁKA
7' WIKTOR PIEJAK
78' DARIUSZ CZEMPIEL
67' MATEUSZ GAWLICZEK
40' MATEUSZ KRÓL
39' WOJCIECH DUDEK
37' MICHAŁ PIOTROWICZ
24' FRANCISZEK ZYNEK
21' GRZEGORZ PIEŁKA
12. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2019 15:00
KS RYMER RYBNIK 2:3 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS RYMER RYBNIK (Rybnik, Górnośląska 46)
90'+3 GRZEGORZ PIEŁKA
54' ARTUR ŁACIOK
9' ŁUKASZ HEROK
67' ZBIGNIEW GUTT
81' ALEKSANDER KWIEK
83' KAMIL TOMIUK
90'+3 MARCIN MOSKAL
90'+1 DAWID SZYMAŁA
88' ADAM PAPROTNY
88' ADAM PAPROTNY
87' ŁUKASZ HEROK
85' JAKUB CZARNECKI
73' MATEUSZ SZEWCZYK
53' MATEUSZ MARCOL
49' ARTUR MOLĘDA
11. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 14:00
69' ADAM PAPROTNY
49' PAWEŁ HOJKA
27' PAWEŁ HOJKA
45'+1 Seweryn Grodzki
84' RAFAŁ HERDA
76' ŁUKASZ HEROK
75' ŁUKASZ HEROK
76' ŁUKASZ HEROK
70' WOJCIECH DUDEK
70' MATEUSZ KAFKA
69' ADAM PAPROTNY
68' ARTUR ŁACIOK
67' KAROL KOWOL
45'+1 BARTŁOMIEJ FLIS
42' DAWID KUŹDUB
15' KRZYSZTOF SADOWSKI
8. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 17:00
28' KRZYSZTOF KONOPACKI
78' ŁUKASZ HEROK
85' MACIEJ SKUPIEŃ
83' MICHAŁ PIOTROWICZ
75' KRZYSZTOF KONOPACKI
68' RADOSŁAW BABISZ
66' Grzegorz Sułkowski
62' SZYMON RIABOWSKI
45'+1 DAWID SŁYSZ
35' PAWEŁ PAŃTA
4. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 17:00
LKS TWORKÓW 4:3 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE Stadion LKS Tworków (Tworków, Główna 70A)
83' MATEUSZ SITNIK
80' MATEUSZ SITNIK
63' KRZYSZTOF SZEWCZYK
45' PRZEMYSŁAW EKIERT
72' GRZEGORZ PIEŁKA
20' WOJCIECH DUDEK
13' ARTUR ŁACIOK
86' KRZYSZTOF CERKOWNIAK
85' WOJCIECH DUDEK
78' Grzegorz Sułkowski
88' ADAM PAPROTNY
88' ADAM PAPROTNY
65' ADAM PAPROTNY
65' BARTŁOMIEJ SIKORSKI
3. kolejka
Klasa okręgowa "ZINA Racibórz-Rybnik" Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności