Garbarnia II Kraków | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 28
Strzelone bramki 103
Stracone bramki 52
Klasa okręgowa
15 06/2019 18:00
Skawinka Skawina 6:4 Garbarnia II Kraków Stadion Miejski w Skawinie (Skawina, Adama Mickiewicza 27)
88' MATEUSZ PIOTROWSKI
72' MATEUSZ PIOTROWSKI
65' Kamil Gęśla
51' Jakub Kaganek
41' BARTOSZ BARAN
33' KASJUSZ PIWOWARCZYK
23' SEBASTIAN MANDZELOWSKI
18' Adrian Nowak
17' PIOTR APOSTOLSKI
14' KASJUSZ PIWOWARCZYK
26. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2019 11:00
Garbarnia II Kraków 7:1 Prokocim Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
90' PIOTR APOSTOLSKI
83' Mateusz Ząbczyk
77' BARTOSZ BARAN
66' PATRYK PACZKA
45'+1 Mateusz Ząbczyk
39' Mateusz Ząbczyk
24' KAMIL ROKOSZ
20' BARTOSZ BARAN
76' PATRYK PACZKA
75' KAMIL TROJAN
70' KAMIL WĄSIK
60' Kamil Kucabiński
25. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 06/2019 18:00
Bronowianka Kraków 4:1 Garbarnia II Kraków Bronowianka Kraków (Kraków-Krowodrza, Zarzecze 124)
88' NORBERT SMAGA
82' Mateusz Kapusta
76' DAWID TOMCZUK
65' Marcin Gzyl
18' IHOR SMOLIARCHUK
17' MATEUSZ KOZAK
79' IHOR SMOLIARCHUK
53' JAKUB JUSZCZAK
44' Jan Zygmunt
24. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2019 15:00
Garbarnia II Kraków 1:1 Błękitni Modlnica Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
36' Krzysztof Szumiec
17' BARTOSZ BARAN
90'+3 BARTOSZ BARAN
90'+3 TOMASZ STRYCZEK
90'+1 Mateusz Ząbczyk
85' ALEKSANDER STRZEBOŃSKI
80' PIOTR DZIERŻAK
78' BEYTULLAH BICEN
23. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 05/2019 18:30
TS Węgrzce 1:2 Garbarnia II Kraków ul. Rydlówka 23, Kraków-Podgórze
86' PIOTR APOSTOLSKI
31' BARTOSZ BARAN
28' Dawid Witko
88' MATEUSZ KARDAS
75' Kamil Kupiec
84' Mateusz Ząbczyk
51' Mateusz Ząbczyk
84' Mateusz Ząbczyk
35' Patryk Marzec
30' Wojciech Wojcieszyński
20. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2019 14:00
Garbarnia II Kraków 2:3 Hutnik II Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
90' GOR SARGSYAN
35' GOR SARGSYAN
69' Dariusz Gawęcki
43' Mateusz Ząbczyk
30' MICHAŁ FELIKS
68' KAMIL NOWAK
31' Dariusz Gawęcki
25' KAMIL SOBALA
25' DANIEL PENSZKAL
22' BARTOSZ BARAN
21. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2019 17:45
Garbarnia II Kraków 1:5 Wieczysta Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
54' MACIEJ BĘBENEK
50' Michał Guja
29' MACIEJ BĘBENEK
18' DAMIAN BURAS
3' PIOTR MADEJSKI
55' BARTOSZ BARAN
84' DAMIAN GUZIK
77' DANIEL PENSZKAL
56' ALEKSANDER STRZEBOŃSKI
49' ARTUR KRZESZOWIAK
48' PAWEŁ KLOC
19. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 11:00
Borek Kraków 2:2 Garbarnia II Kraków Stadion K.S. Borek (Kraków-Podgórze, Żywiecka 13)
75' Wojciech Wojcieszyński
62' FILIP BENTKOWSKI
39' Wojciech Wojcieszyński
13' FILIP BENTKOWSKI
87' DANIEL PENSZKAL
76' PATRYK PACZKA
49' Wojciech Wojcieszyński
47' BARTOSZ STUDNICKI
89' Michał Dąbrowski
30' Michał Dąbrowski
89' Michał Dąbrowski
18. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 13:00
Garbarnia II Kraków 8:0 Piast Wołowice Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
90' Mateusz Ząbczyk
81' Dominik Zalejski
66' MICHAŁ FELIKS
57' Mateusz Ząbczyk
45' MICHAŁ FELIKS
41' GRZEGORZ GAWLE
30' SERHII KRYKUN
20' PIOTR APOSTOLSKI
77' PAWEŁ KLOC
11' SERHII KRYKUN
17. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 11:00
Garbarnia II Kraków 9:1 Nadwiślan Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
87' PIOTR APOSTOLSKI
68' Wojciech Wojcieszyński
51' Emanuel Kuziel
47' Dawid Nowak
48' Jakub Sala
32' Wojciech Wojcieszyński
27' BARTOSZ BARAN
25' ARTUR KRZESZOWIAK
16' Dawid Nowak
4' Karol Kostrubała
34' GRZEGORZ GAWLE
15. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 02/2019 16:00
Garbarnia II Kraków 2:5 Wiślanie Jaśkowice Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
65' MARCIN KOŁTON
49' Dawid Białek
86' Dominik Zalejski
36' ŁUKASZ KOWALSKI
30' MATEUSZ KRASUSKI
27' MARCIN KOŁTON
10' SEBASTIAN ROPEK
87' Dawid Białek
60' PIOTR APOSTOLSKI
27' KRZYSZTOF SZEWCZYK
7. kolejka
Puchar Polski "PPN Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 11:00
Garbarnia II Kraków 7:3 Skawinka Skawina Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
53' RAFAŁ PISZCZEK
29' TOMASZ GRZESIAK
17' SEBASTIAN MANDZELOWSKI
81' Mateusz Ząbczyk
79' DANIEL PENSZKAL
76' Mateusz Ząbczyk
31' NORBERT PISZCZEK
26' Krzysztof Kalemba
23' DANIEL PENSZKAL
19' SERHII KRYKUN
13. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 15:00
Prokocim Kraków 2:6 Garbarnia II Kraków Klub Sportowy Kolejarz Prokocim Kraków (Kraków-Podgórze, Na Wrzosach park)
89' Norbert Zalejski
85' Mateusz Ząbczyk
71' TOMASZ WOJDYŁA
43' Mateusz Ząbczyk
40' PATRYK PACZKA
19' Przemysław Lech
11' Mateusz Ząbczyk
8' BARTŁOMIEJ CEBULA
67' MATEUSZ SASAK
40' BARTŁOMIEJ CEBULA
35' PIOTR APOSTOLSKI
30' KAMIL WĄSIK
15' Wojciech Wojcieszyński
12. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 11:00
Garbarnia II Kraków 6:0 Bronowianka Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
87' Norbert Zalejski
84' Mateusz Ząbczyk
75' Mateusz Ząbczyk
54' Mateusz Ząbczyk
36' Mateusz Ząbczyk
49' PATRYK PACZKA
54' PATRYK PACZKA
22' Mateusz Ząbczyk
11. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2018 16:00
Hutnik II Kraków 3:5 Garbarnia II Kraków Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4)
87' PATRYK PACZKA
64' Mateusz Ząbczyk
63' Mateusz Ząbczyk
59' Przemysław Lech
21' PATRYK SERAFIN
55' DAWID LINCA
32' BŁAŻEJ RADWANEK
2' DAWID LINCA
90'+2 KAMIL JANECKI
86' GRZEGORZ MARSZALIK
71' NORBERT PISZCZEK
41' Łukasz Pietras
8. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2018 16:30
Wieczysta Kraków 2:1 Garbarnia II Kraków KS Wieczysta Kraków (Kraków-Śródmieście, Kazimierza Chałupnika 16)
59' PATRYK PACZKA
10' JAKUB PTAK
7' Michał Guja
90'+2 MARCIN MAKUCH
89' Mateusz Ząbczyk
86' Michał Guja
82' KAMIL NOWAK
81' WOJCIECH GŁUCHACZKA
68' Marcin Fudali
6. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2018 11:00
Garbarnia II Kraków 1:3 Borek Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
60' SEBASTIAN DZIEKAN
76' GRZEGORZ KRÓL
38' Sławomir Kozień
13' Przemysław Lech
85' PIOTR APOSTOLSKI
82' BENIAMIN JEŻ
75' JAKUB JUSZCZAK
66' DOMINIK CHOCHOŁEK
5. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 16:00
Piast Wołowice 1:2 Garbarnia II Kraków LKS Piast Farmina Wołowice (Wołowice 103)
82' PIOTR PANEK
80' MATEUSZ CIESIELSKI
32' ŁUKASZ KOWALSKI
84' NORBERT PISZCZEK
70' MATEUSZ CIESIELSKI
61' PIOTR PANEK
35' Jakub Kosek
13' NORBERT RYDZYK
4. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 12:30
Garbarnia II Kraków 7:1 Iskra Radwanowice (wycofana) Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
89' Dominik Zalejski
79' Dominik Zalejski
81' DANIEL OBTUŁOWICZ
40' PIOTR APOSTOLSKI
70' MARCIN KOŁTON
35' BARTOSZ BARAN
65' RAFAŁ GÓRECKI
30' DANIEL KLIM
57' Karol Kostrubała
29' NAZAR PELEKH
3. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 11:00
Nadwiślan Kraków 0:4 Garbarnia II Kraków KLUB SPORTOWY "NADWIŚLAN" (Kraków-Śródmieście, Koletek 20)
60' MATEUSZ CIESIELSKI
43' BARTOSZ BARAN
18' MARCIN SIEDLARZ
8' MARCIN SIEDLARZ
62' PATRYK PACZKA
59' MARCIN SIEDLARZ
59' Emanuel Kuziel
2. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2018 16:00
Garbarnia II Kraków 2:2 Świt Krzeszowice Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
72' Grzegorz Krzysiak
57' Grzegorz Krzysiak
50' PATRYK PACZKA
10' PIOTR APOSTOLSKI
90'+3 KRZYSZTOF KSIĘŻYC
90'+2 PAWEŁ KLOC
90' Mateusz Ząbczyk
56' ARTUR KRZESZOWIAK
39' RAFAŁ CYGANIK
25' Dominik Dąbek
1. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności