Garbarnia II Kraków | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 30
Strzelone bramki 70
Stracone bramki 55
Klasa okręgowa
17 06/2017 14:00
Podgórze Kraków 3:3 Garbarnia II Kraków PODGÓRZE (Kraków-Podgórze, Jana Dekerta 21)
76' MICHAŁ ŻERDECKI
67' SEBASTIAN BATOR
59' AMADEUSZ BUFNAL
55' Dawid Białasek
39' Mateusz Ząbczyk
39' GRZEGORZ PATER
80' Dawid Białasek
77' ARTUR KRZESZOWIAK
55' KAMIL SĄDER
13' Jan Kowalik
26. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 06/2017 11:00
53' MATEUSZ TRĘDOTA
47' AMADEUSZ BUFNAL
45' Grzegorz Krzysiak
44' AMADEUSZ BUFNAL
40' AMADEUSZ BUFNAL
90'+2 MATEUSZ ZIÓŁKO
42' Arkadiusz Armatys
39' MICHAŁ ZAJĄC
25. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 05/2017 14:00
Garbarnia II Kraków 5:2 Bronowianka Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
65' DOMINIK GAUDYN
63' Mateusz Ząbczyk
61' KAMIL SĄDER
48' Marcin Gzyl
39' KAMIL SĄDER
16' BARTOSZ KIEŁBUS
12' DOMINIK GAUDYN
33' Marcin Gzyl
50' Marcin Gzyl
50' Marcin Gzyl
23. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 04/2017 13:00
Garbarnia II Kraków 4:4 Nadwiślan Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
86' JAROSŁAW MOROŃSKI
85' MICHAŁ KUKLA
80' GRZEGORZ BIERNACIK
76' GRZEGORZ BIERNACIK
67' ARTUR KRZESZOWIAK
60' Mateusz Ząbczyk
49' Kamil Moskal
10' AMADEUSZ BUFNAL
90'+3 Damian Żychowski
87' KAMIL ŻYCHOWSKI
86' Jan Zygmunt
66' WOJCIECH GŁUCHACZKA
65' ANDRZEJ POLACHOW
62' AMADEUSZ BUFNAL
48' Artur Kania
19. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 04/2017 15:00
80' Jan Kowalik
69' Dominik Korcel
46' Konrad Korcel
6' KRZYSZTOF KAPUSTA
75' DOMINIK GAUDYN
89' Jan Zygmunt
89' Konrad Korcel
89' Mateusz Ząbczyk
75' Łukasz Śladowski
75' Marcin Fudali
75' WOJCIECH GŁUCHACZKA
18' DAMIAN PABIŚ
16. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 03/2017 11:00
Garbarnia II Kraków 2:1 Piast Wołowice Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
34' Szymon Budziaszek
29' IGOR ARYNIN
6' IGOR ARYNIN
88' ARTUR KRZESZOWIAK
79' DAMIAN PABIŚ
77' ERYK OCHMAŃSKI
77' WOJCIECH GŁUCHACZKA
32' IGOR ARYNIN
14. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2016 12:30
Garbarnia II Kraków 6:1 Podgórze Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
32' Michał Pitala
47' GRZEGORZ PATER
89' MATEUSZ CIESIELSKI
3' SZYMON PALCZEWSKI
12' MICHAŁ KITLIŃSKI
50' ADRIAN RYŚ
10' ADRIAN RYŚ
46' ARTUR KRZESZOWIAK
41' WOJCIECH GŁUCHACZKA
26' KAMIL SĄDER
13. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2016 14:00
Garbarnia II Kraków 1:5 Garbarnia Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
84' MATEUSZ CIESIELSKI
21' Krzysztof Kalemba
72' DAMIAN NIEŚMIAŁOWSKI
70' MATEUSZ CIESIELSKI
43' Marek Masiuda
18' MICHAŁ GÓRECKI
74' WOJCIECH GŁUCHACZKA
6. kolejka
Puchar Polski "PPN Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 10/2016 15:00
Świt Krzeszowice 2:2 Garbarnia II Kraków GKS Świt Krzeszowice (Krzeszowice, Franciszka Kulczyckiego 2)
76' AMADEUSZ BUFNAL
60' SZYMON PALCZEWSKI
52' KRYSTIAN KOWALCZYK
34' Dominik Dąbek
82' MATEUSZ ZIÓŁKO
75' DAMIAN PABIŚ
52' KRYSTIAN KOWALCZYK
44' MIKOŁAJ KOHLBRENNER
36' Piotr Deryniowski
12. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2016 14:00
Garbarnia II Kraków 3:0 Tęcza Piekary Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
79' MICHAŁ KOZIK
52' WOJCIECH GŁUCHACZKA
45' MATEUSZ CIESIELSKI
57' WOJCIECH GŁUCHACZKA
42' DOMINIK GAUDYN
42' MIROSLAV RUDENKO
36' MIROSLAV RUDENKO
42' MIROSLAV RUDENKO
11. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2016 11:00
Garbarnia II Kraków 1:1 Prokocim Kraków Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
74' Kamil Moskal
2' Mateusz Olszański
63' Kamil Moskal
44' ARTUR KRZESZOWIAK
81' Marek Masiuda
81' Marek Masiuda
37' Marek Masiuda
37' Marcin Marut
9. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 09/2016 11:00
Garbarnia II Kraków 2:2 Kaszowianka Kaszów Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
63' ROBERT BIEGUN
52' DAMIAN NIEŚMIAŁOWSKI
48' PAWEŁ GRZESIAK
36' MARCIN SIEDLARZ
90' Jan Kowalik
56' SZYMON POJEDYNIEC
42' MARCIN SIEDLARZ
36' Sebastian Pamuła
33' Marek Masiuda
7. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2016 16:30
Nadwiślan Kraków 2:3 Garbarnia II Kraków Koletek 20, Kraków-Śródmieście
76' JAROSŁAW MOROŃSKI
72' SŁAWOMIR ZESZCZUK
58' MICHAŁ KOZIK
36' Mateusz Ząbczyk
28' Mateusz Ząbczyk
90' Jarosław Szumiec
80' DAMIAN PABIŚ
78' ADRIAN RYŚ
51' KRYSTIAN ŻAKOWICZ
19' WOJCIECH GŁUCHACZKA
6. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2016 16:30
Garbarnia II Kraków 3:2 Kaszowianka Kaszów Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
86' IGOR ARYNIN
59' MICHAŁ KOZIK
55' Dawid Nosek
49' Sebastian Pamuła
13' MICHAŁ GÓRECKI
89' DAMIAN PABIŚ
84' AMADEUSZ BUFNAL
68' MICHAŁ KOZIK
64' Sebastian Pamuła
51' JACEK RADZIAK
48' WOJCIECH GŁUCHACZKA
4. kolejka
Puchar Polski "PPN Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2016 11:00
Clepardia Kraków 3:0 Garbarnia II Kraków gen. Augusta Fieldorfa-Nila 5, Kraków-Krowodrza
90'+1 Marcin Czech
53' Piotr Bąk
43' JAKUB MĄCZYŃSKI
84' WOJCIECH GŁUCHACZKA
62' Krzysztof Gumula
32' DAMIAN PABIŚ
25' Marcin Czech
3' IGOR ARYNIN
5. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2016 17:30
90'+3 Mateusz Ząbczyk
67' MICHAŁ KOZIK
53' Mateusz Ząbczyk
40' KRYSTIAN ŻAKOWICZ
35' Grzegorz Widor
23' Daniel Morawski
86' Jan Kowalik
43' KRYSTIAN ŻAKOWICZ
1. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 08/2016 11:00
Garbarnia II Kraków 2:5 Iskra Radwanowice Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
71' ROBERT SKOCZYKŁODA
70' Arkadiusz Guściora
65' MATEUSZ SKOTNICZNY
16' ROBERT SKOCZYKŁODA
15' Arkadiusz Guściora
12' Paweł Godyń
6' Krzysztof Kalemba
60' Sławomir Zygmunt
53' MIKOŁAJ KOHLBRENNER
23' DAMIAN PABIŚ
2. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności