Fitball Szklary | Klasa B

Mecze rozegrane 20
Strzelone bramki 81
Stracone bramki 43
Klasa B
16 06/2019 18:00
Fitball Szklary 1:1 KS Tyniec LKS POTOK WIĘCKOWICE (Więckowice, Sportowa)
3' MACIEJ DRWAL
7' Filip Sioła
90' MICHAŁ KOT
77' MATEUSZ BIEŃ
62' TOMASZ SŁUPSKI
26' DANIEL BASISTA
24. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2019 17:00
Topór Aleksandrowice 1:8 Fitball Szklary KS Topór Aleksandrowice (Aleksandrowice 74)
85' TOMASZ CHOCHÓŁ
72' Filip Sioła
65' Filip Sioła
63' Filip Sioła
42' PRZEMYSŁAW MIREK
36' Bartosz Buczkowski
7' Filip Sioła
6' TOMASZ DROŻDŻ
4' Filip Sioła
84' TOMASZ CHOCHÓŁ
73' DANIEL BASISTA
73' PATRYK WASILEWSKI
73' PATRYK WASILEWSKI
68' PATRYK WASILEWSKI
42' Filip Sioła
40' Stanisław Jaskot
19. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 16:00
Iskra Czułów 5:2 Fitball Szklary LKS ISKRA CZUŁÓW (Czułów 137)
90' Bartosz Buczkowski
78' Daniel Haber
76' Szymon Dukała
59' Daniel Haber
57' Damian Steczko
34' Filip Sioła
18' Daniel Haber
78' Daniel Haber
75' Filip Sioła
48' JAKUB SOBCZYK
39' MACIEJ KRUPA
18. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 17:00
Fitball Szklary 4:2 Gwiazda Ściejowice LKS POTOK WIĘCKOWICE (Więckowice, Sportowa )
88' PIOTR POGAN
43' PRZEMYSŁAW DZIADKOWIEC
33' MACIEJ KRUPA
6' Filip Sioła
50' Michał Ugorek
11' JACEK KUMERSKI
84' Michał Ugorek
73' JACEK KUMERSKI
60' Adam Taborski
28' ŁUKASZ WIERNOWOLSKI
17. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 15:00
AP Kmita II Zabierzów 1:4 Fitball Szklary AKADEMIA PIŁKARSKA KMITA ZABIERZÓW (Zabierzów, Sportowa 2)
81' Filip Sioła
60' Michał Rojowski
32' MARCIN BORYSEWICZ
27' DAMIAN TOMALA
1' PRZEMYSŁAW DZIADKOWIEC
56' MARCIN JANIK
56' KAMIL KORZONEK
41' MATEUSZ OLKUSKI
29' JAKUB JURCZYK
25' MACIEJ CHRZANOWSKI
16. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2019 16:00
Lotnik II Kryspinów 3:3 Fitball Szklary stadion LKS Lotnik (Kryspinów 47)
89' Filip Sioła
66' MAKSYMILIAN TATARCZUCH
65' Filip Sioła
40' MIROSŁAW USZPELKAT
32' Filip Sioła
25' MAKSYMILIAN TATARCZUCH
80' MIROSŁAW STACH
38' BOGDAN HAJTO
14. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 03/2019 15:00
41' SZYMON MOSKALIK
38' MACIEJ BARDOŃ
90'+3 Filip Sioła
63' Filip Sioła
60' Filip Sioła
17' PIOTR POGAN
90'+1 KACPER KLUCZEWSKI
48' MICHAŁ HADUCH
28' MATEUSZ BIEŃ
3. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 15:00
Potok Więckowice 2:4 Fitball Szklary Słoneczna 84, Więckowice
90'+3 KONRAD WÓJTOWIEC
90'+3 Daniel Hurko
69' Filip Sioła
32' PIOTR POGAN
15' Filip Sioła
14' MATEUSZ RUMIAN
78' MICHAŁ WIECHETA
60' Leszek Goraj
11. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 16:30
Wisła Rząska 5:1 Fitball Szklary LKS Wisła Rząska (Rząska, Wapienna )
69' DAMIAN TOMALA
60' SEBASTIAN HORAJSKI
58' DOMINIK GUZDA
52' Rafał Wałęsa
46' Radosław Jasiński
43' Radosław Jasiński
6. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2018 16:00
KS Tyniec 4:1 Fitball Szklary KLUB SPORTOWY TYNIEC (Kraków-Podgórze, Juranda ze Spychowa 20)
73' Filip Sioła
74' SZYMON PASTERNAK
69' MICHAŁ KOT
53' MACIEJ KOZIEŁ
41' SZYMON PASTERNAK
54' ARTUR MĘZIK
30' Filip Sioła
13. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2018 17:00
89' Bartosz Buczkowski
75' PIOTR POGAN
70' PIOTR POGAN
65' Filip Sioła
60' Filip Sioła
51' PIOTR POGAN
31' Filip Sioła
29' Filip Sioła
26' PIOTR POGAN
77' MARCIN JANIK
70' KRZYSZTOF SADKO
44' MIROSŁAW STACH
25' RAFAŁ MROWIEC
1. kolejka
Kraków: Klasa B "Grupa 2"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności