FAS KS FAŁKOWO | Klasa B

Mecze rozegrane 12
Strzelone bramki 34
Stracone bramki 19
Klasa B
03 11/2019 14:00
FAS KS FAŁKOWO 4:3 LKS Kicin FAS KS FAŁKOWO (Fałkowo, Osiedle Pod Lipami 136)
81' MAURYCY SZUMIŃSKI
75' Tymoteusz Łukaszyk
53' Sławomir Kijak
47' KAMIL PSZCZOŁA
26' Tymoteusz Łukaszyk
23' PIOTR WALA
7' Patryk Cegielski
83' BŁAŻEJ SIENKOWSKI
53' Patryk Cegielski
46' DAWID KARPIŃSKI
41' Paweł Zdebik
33' TOMASZ SOBOLEWSKI
30' PIOTR WŁODARCZAK
11. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 15:00
LOTNIK-1997 POZNAŃ 2:1 FAS KS FAŁKOWO Lotnik 1997 Poznań (Poznań-Nowe Miasto, Głuszyna 232)
70' Piotr Król
83' ADRIAN ŚWIĄTEK
61' GRZEGORZ KARASIEWICZ
90'+3 Kamil Balicki
70' Kacper Gomólski
43' HUBERT ROGOWSKI
33' Sławomir Urbaniak
10. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2019 12:00
FAS KS FAŁKOWO 2:1 MIESZKO II Gniezno FAS KS FAŁKOWO (Fałkowo, Osiedle Pod Lipami 136)
6' KACPER ZIMMER
81' Piotr Król
27' Dariusz Borowik
88' HUBERT WALERJAŃCZYK
83' KACPER ZIMMER
70' JAKUB OLEJNICZAK
24' HUBERT ROGOWSKI
9. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 11:00
STELLA II Luboń 2:2 FAS KS FAŁKOWO Stella Luboń (Luboń, Szkolna 1)
54' GRZEGORZ KARASIEWICZ
5' Patryk Cegielski
90'+1 MIŁOSZ KOMÓREK
36' ADRIAN WOJTYSIAK
60' Robert Rochowiak
35' Patryk Cegielski
31' FILIP SADOWCZYK
8. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2019 14:00
KS UCHOROWO 1:6 FAS KS FAŁKOWO KS Uchorowo (Uchorowo .)
77' MICHAŁ KOŁODZIEJ
75' HUBERT ROGOWSKI
54' MAURYCY SZUMIŃSKI
50' PIOTR WALA
37' HUBERT ROGOWSKI
21' HUBERT ROGOWSKI
9' MAURYCY SZUMIŃSKI
68' Oskar Włodarczyk
6. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2019 15:00
GKS Gułtowy 0:4 FAS KS FAŁKOWO GKS Gułtowy (Gułtowy, Kasztanowa 17)
70' PIOTR WALA
60' Oskar Włodarczyk
28' Łukasz Częstochowski
3' MAURYCY SZUMIŃSKI
67' Oskar Włodarczyk
58' PIOTR WŁODARCZAK
40' Bartosz Kellner
33' ADAM ŁYDUCH
32' Adam Swędera
5. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 17:30
WEŁNA Rogoźno 1:2 FAS KS FAŁKOWO Wełna Rogoźno (Rogoźno, Wielka Poznańska 128)
33' Oskar Włodarczyk
2' MAURYCY SZUMIŃSKI
21' Szymon Wojciechowski
90'+1 Krystian Kaczmarczyk
69' Michał Baczyński
62' Bartosz Nowicki
39' Oskar Włodarczyk
4. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 14:00
WEŁNIANKA Kiszkowo 0:6 FAS KS FAŁKOWO Wełnianaka Kiszkowo (Kiszkowo, Szkolna 25)
74' Bartosz Kellner
72' Oskar Włodarczyk
71' Oskar Włodarczyk
52' HUBERT ROGOWSKI
29' MAURYCY SZUMIŃSKI
28' HUBERT ROGOWSKI
58' KAMIL KUPIDURA
3. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 16:00
LIDER SZCZYTNIKI CZERNIEJEWSKIE 2:3 FAS KS FAŁKOWO Lider Szczytniki Czerniejewskie (Żydowo, Adama Mickiewicza 15)
77' Patryk Cegielski
45' Dariusz Borowik
18' HUBERT ROGOWSKI
37' DOMINIK JABKIEWICZ
22' MARCIN PIECHOCKI
80' PIOTR GRZEŚKOWIAK
78' MAREK ZAMIATAŁA
73' HUBERT KRUKOWSKI
69' Kamil Balicki
68' MAURYCY SZUMIŃSKI
64' HUBERT ROGOWSKI
45'+2 ADRIAN KUREK
30' DOMINIK KIERZEK
27' Oskar Włodarczyk
1. kolejka
Klasa B "PROTON" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności