Dynovia Dynów | D1

Mecze rozegrane 10
Strzelone bramki 12
Stracone bramki 62
D1 Młodzik
26 10/2019 11:00
Grunwald Budziwój 4:4 Dynovia Dynów Stadion KS Grunwald Budziwój (Rzeszów, Studzianki 11)
60' MAKSYMILIAN FRENDO
59' KAMIL PRĘDKI
45' Brajan Zdziarski
29' DAWID DZIEPAK
25' GABRIEL PAŚCIAK
14' BARTŁOMIEJ DUDA
7' GABRIEL PAŚCIAK
16' MAKSYMILIAN FRENDO
10. kolejka
D1 Młodzik "gr. E" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 13:30
Dynovia Dynów 2:8 UKS GAP BOJANÓW Stadion Miejski w Dynowie (Dynów, ks. Józefa Ożoga 11)
55' GABRIEL PAŚCIAK
34' BARTŁOMIEJ DUDA
50' Leon Szczęch
45' Gabriel Laskowski
40' Kacper Kopeć
38' Gabriel Laskowski
31' Adam Wójcik
25' Leon Szczęch
20' Leon Szczęch
6' Kacper Kopeć
8. kolejka
D1 Młodzik "gr. E" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 12:00
Sokół Sokołów Młp. 9:0 Dynovia Dynów Stadion TG Sokół przy ul. Polnej 1 (Sokołów Małopolski, Polna 1)
46' NIKODEM NIERODA
44' SEBASTIAN MAZGAJ
53' JAKUB KIDA
35' JAKUB KIDA
34' JAKUB KIDA
25' JAKUB KIDA
16' SEBASTIAN MAZGAJ
8' SEBASTIAN MAZGAJ
5' ANTONI SKUBISZ
7. kolejka
D1 Młodzik "gr. E" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 09/2019 16:30
Dynovia Dynów 1:6 Start Borek Stary Stadion Miejski w Dynowie (Dynów, ks. Józefa Ożoga 11)
60' KONRAD BĘBEN
56' Sebastian Szczepan
50' DAWID DZIEPAK
46' ŁUKASZ KAMIŃSKI
43' Sebastian Szczepan
12' KACPER TYRAŃSKI
6' Sebastian Szczepan
6. kolejka
D1 Młodzik "gr. E" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2019 17:00
Dynovia Dynów 3:6 Grunwald Budziwój Stadion Miejski w Dynowie (Dynów, ks. Józefa Ożoga 11)
38' WOJCIECH BRZĘK
35' MATEUSZ CAG
31' MAKSYMILIAN WISZ
13' Brajan Zdziarski
12' MATEUSZ CAG
3' FRANCISZEK FRENDO
52' GABRIEL PAŚCIAK
44' DAWID DZIEPAK
2' GABRIEL PAŚCIAK
5. kolejka
D1 Młodzik "gr. E" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 16:00
Czarni Oleszyce 12:0 Dynovia Dynów OLESZYCE (Oleszyce, Zamkowa 0)
57' JAKUB CZERNIAK
50' NORBERT SOPEL
42' WIKTOR KOCIOŁEK
36' JAKUB NIECHAJ
35' SŁAWOMIR ŻUK
26' SŁAWOMIR ŻUK
13' NORBERT SOPEL
11' NORBERT SOPEL
9' SŁAWOMIR ŻUK
9' NORBERT SOPEL
5' WIKTOR KOCIOŁEK
3' SŁAWOMIR ŻUK
4. kolejka
D1 Młodzik "gr. E" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 15:00
UKS GAP BOJANÓW 3:2 Dynovia Dynów Kompleks lekkoatletyczny w Stanach (Stany, Parkowa 14)
55' GABRIEL PAŚCIAK
46' MICHAŁ ŚWIDERSKI
19' GABRIEL PAŚCIAK
27' Bartosz Sączawa
10' MICHAŁ ŚWIDERSKI
3. kolejka
D1 Młodzik "gr. E" Grupa 5
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności