Dynovia Dynów | D1

Mecze rozegrane 14
Strzelone bramki 67
Stracone bramki 32
D1 Młodzik
10 06/2017 10:00
Junior Łańcut 4:2 Dynovia Dynów Stadion MOSiR Łańcut (Łańcut, Romualda Traugutta 11)
59' MICHAŁ PISKOREK
49' ARKADIUSZ OLSZAŃSKI
45' SZYMON SZPYTMA
37' KACPER ŚWIĄTONIOWSKI
13' MICHAŁ PISKOREK
5' MIKOŁAJ LISZKA
13. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2017 14:00
58' MICHAŁ PISKOREK
56' KACPER KOCYŁO
55' FABIAN SKOTNICKI
42' WIKTOR PAŹDZIORNY
39' MICHAŁ PISKOREK
31' MICHAŁ PISKOREK
23' MAREK MARTOWICZ
14' MAREK MARTOWICZ
2' FABIAN SKOTNICKI
12. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 05/2017 17:00
Ziomki II Rzeszów 2:5 Dynovia Dynów Arena-PARK Zalesie (Rzeszów, Ignacego Łukasiewicza )
60' MICHAŁ PISKOREK
55' KACPER NOWALIŃSKI
46' KACPER CHRAPEK
44' MICHAŁ PISKOREK
37' MAREK MARTOWICZ
26' MICHAŁ PISKOREK
10' MICHAŁ PISKOREK
11. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 05/2017 11:00
Dynovia Dynów 3:6 Arka Albigowa Brak adresu o id:0
60' SEBASTIAN KUSTRA
56' WOJCIECH TARNAWSKI
55' MICHAŁ BARAN
33' MICHAŁ PISKOREK
32' HUBERT HRYNIUK
21' ŁUKASZ BYTNAR
11' HUBERT HRYNIUK
8' JAKUB ULMAN
4' HUBERT HRYNIUK
10. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 05/2017 11:00
56' SZYMON HADAM
53' GABRIEL PAŚCIAK
51' WIKTOR PAŹDZIORNY
49' WOJCIECH BRZUZAN
12' WOJCIECH TARNAWSKI
10' MICHAŁ PISKOREK
8' WIKTOR PAŹDZIORNY
6' PAWEŁ BOSAK
4' MICHAŁ PISKOREK
2' JAKUB REJMAN
9. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 05/2017 11:00
58' MICHAŁ PISKOREK
56' MICHAŁ PISKOREK
55' MICHAŁ PISKOREK
54' MICHAŁ PISKOREK
53' KONRAD MAREK
40' MICHAŁ PISKOREK
25' MICHAŁ PISKOREK
20' KAMIL KŁAK
10' MICHAŁ PISKOREK
5' MICHAŁ PISKOREK
4' MICHAŁ PISKOREK
8. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 10/2016 14:00
Jawor Krzemienica 1:5 Dynovia Dynów LKS Jawor Krzemienica (Krzemienica 617a)
56' MICHAŁ PISKOREK
45' WIKTOR PAŹDZIORNY
39' WIKTOR PAŹDZIORNY
32' SZYMON SOBEK
20' WIKTOR PAŹDZIORNY
10' WIKTOR PAŹDZIORNY
7. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 10/2016 11:00
Sparta Leżajsk 2:5 Dynovia Dynów Leżajsk, Sportowa 1
60' WOJCIECH TARNAWSKI
51' KACPER MIŚ
48' GABRIEL PAŚCIAK
25' MICHAŁ PISKOREK
19' WIKTOR JAGIEŁA
12' MICHAŁ PISKOREK
6' WIKTOR PAŹDZIORNY
5. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2016 16:30
Dynovia Dynów 2:2 Ziomki II Rzeszów Stadion Miejski w Dynowie (Dynów, ks. Józefa Ożoga 11)
38' BARTOSZ KACZOROWSKI
32' MICHAŁ PISKOREK
27' MICHAŁ PISKOREK
8' BARTOSZ MARKOWSKI
4. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 09/2016 16:00
Arka Albigowa 6:2 Dynovia Dynów LKS ARKA ALBIGOWA (Albigowa )
60' GABRIEL PAŚCIAK
54' JAKUB ULMAN
52' JAKUB ULMAN
47' JAKUB ULMAN
42' SEBASTIAN CWYNAR
17' MICHAŁ BARAN
6' MICHAŁ PISKOREK
5' ŁUKASZ BYTNAR
3. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2016 11:00
57' WIKTOR PAŹDZIORNY
52' MICHAŁ PISKOREK
37' DAWID MICHALIK
27' MICHAŁ PISKOREK
13' KAROL BALAWENDER
10' WOJCIECH TARNAWSKI
4' KACPER KOCYŁO
1' MICHAŁ PISKOREK
2. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2016 13:00
56' MATEUSZ GOCHNA
52' JAKUB URYĆ
46' MICHAŁ PISKOREK
45' WIKTOR PAŹDZIORNY
42' WIKTOR PAŹDZIORNY
29' JAKUB URYĆ
27' WIKTOR PAŹDZIORNY
10' JAKUB LORENC
6' WIKTOR PAŹDZIORNY
1. kolejka
Rzeszów: D1 Młodzik "Łańcut T-25 gr. 1" Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności