DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 24
Strzelone bramki 33
Stracone bramki 79
Klasa okręgowa
17 04/2021 16:00
MIESZKO KONOTOP 3:2 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA Mieszko Konotop (Konotop, Leśna 2)
59' SZYMON WASZKOWIAK
6' Roberto Piantini
83' Michał Bajon
49' Adam Bajon
40' RAFAŁ SIUZDAK
90'+2 Marek Poniedziałek
Po Michał Bajon
Po Michał Bajon
90'+5 Michał Bajon
90'+3 FILIP KURZYŃSKI
87' Tomasz Sroczyński
85' Maciej Wieczorek
37' Adam Bajon
31' KONRAD MALINOWSKI
13' TOMASZ NOWIŃSKI
23. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 04/2021 16:00
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 1:4 ŁKS ŁĘKNICA Stary Kisielin (Zielona Góra)
71' KONRAD MALINOWSKI
65' EMMANUEL OHAGWU
37' JAROSŁAW OWSIANY
10' Artur Michalski
7' JAROSŁAW OWSIANY
90' SZYMON WASZKOWIAK
83' Jacek Marciniak
47' SZYMON KUCHARSKI
18' KONRAD KAŁUŻNY
22. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 04/2021 15:00
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI 3:1 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1)
80' Maciej Konsewicz
73' Tomasz Wróbel
44' ROMAN SAVCHYSHYN
41' DANIEL WOŁKOWSKI
90'+3 Tomasz Wróbel
74' ROMAN RECHUN
72' Michał Konsewicz
58' TOMASZ NOWIŃSKI
47' Roberto Piantini
2' Marek Poniedziałek
21. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2020 13:00
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 7:1 LECH SULECHÓW Stary Kisielin (Zielona Góra)
86' BARTOSZ FALÓW
83' Roman Lebedenko
62' ROMAN SAVCHYSHYN
18' MATEUSZ RAUBA
45' Roberto Piantini
44' Roberto Piantini
28' Roberto Piantini
15' TOMASZ NOWIŃSKI
78' Roman Lebedenko
75' Jacek Marciniak
70' GRACJAN SCHMIDT
69' IVAN FANDALIUK
60' KAMIL PARUCH
17. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 11/2020 13:30
SPROTAVIA SZPROTAWA 6:2 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68)
50' Roberto Piantini
47' Roberto Piantini
90'+3 WOJCIECH DAWIDOWICZ
89' KALU UCHE
57' KAROL KONDRAT
33' DAWID SOBOLEWSKI
16' DAWID SOBOLEWSKI
2' KALU UCHE
86' Łukasz Rauchut
86' ADRIAN WERYSZKO
57' Roman Lebedenko
39' KAMIL MIKITA
9' Jacek Marciniak
16. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 10/2020 15:00
SPARTA GRABIK 2:6 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a)
83' Roman Lebedenko
60' Błażej Bania
58' Grzegorz Andruszkiewicz
48' KAMIL LECHOWICZ
43' ROMAN SAVCHYSHYN
41' ROMAN SAVCHYSHYN
40' TOMASZ NOWIŃSKI
22' MYKHAILO CHEB
89' TOMASZ NOWIŃSKI
64' PATRYK TWARDOWSKI
88' PAWEŁ CHMIELEWSKI
62' PAWEŁ CHMIELEWSKI
88' PAWEŁ CHMIELEWSKI
4' MYKHAILO CHEB
14. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 10/2020 15:00
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA 0:5 PROMIEŃ ŻARY Stary Kisielin (Zielona Góra)
87' JAKUB KSIĘŻNIAK
46' Jakub Nowak
32' MAREK WOLAK
23' JAKUB KSIĘŻNIAK
8' Jakub Nowak
63' BARTOSZ FALÓW
45'+1 JĘDRZEJ KONONOWICZ
35' Jacek Marciniak
35' RADOSŁAW KOZICA
28' OLEH FRANKOVYCH
24' Roberto Piantini
23' Marek Poniedziałek
13. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2020 15:00
BUDOWLANI LUBSKO 10:1 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48)
58' Roman Lebedenko
90'+1 Maciej Trziszka
86' Maciej Trziszka
72' PATRYK KOZIOŁ
65' Dejvid Urban
48' MARCIN PIECH
45' MARCIN BŁAWUCIAK
40' Dejvid Urban
37' MARCIN BŁAWUCIAK
34' PATRYK KOZIOŁ
24' MARCIN PIECH
83' Roman Lebedenko
69' PAWEŁ ŻARCZYŃSKI
37' Michał Grzegorczyk
73' Michał Grzegorczyk
73' Michał Grzegorczyk
10. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 09/2020 16:00
UNIA KUNICE ŻARY 5:1 DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56)
43' KONRAD MALINOWSKI
90'+1 DENIS MATUSZEWSKI
84' TOMASZ WÓJCIK
52' Dariusz Bryjak
35' DENIS MATUSZEWSKI
1' DENIS MATUSZEWSKI
72' Konrad Pluta
68' MYKHAILO CHEB
45' Dariusz Bryjak
12' KONRAD MALINOWSKI
9. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 08/2020 17:00
90'+2 Daniel Starczewski
67' NORMAN KREMSER
60' EMMANUEL OHAGWU
54' EMMANUEL OHAGWU
52' EMMANUEL OHAGWU
30' EMMANUEL OHAGWU
72' EMMANUEL OHAGWU
63' NORMAN KREMSER
63' Roberto Piantini
37' ROMAN RECHUN
5. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2020 17:00
68' MATEUSZ ŻYWCZYŃSKI
60' Maciej Konsewicz
77' TOMASZ GAWLIK
75' TOMASZ GAWLIK
33' TOMASZ GAWLIK
88' Bartosz Dziubański
17' Bartosz Dziubański
84' Michał Konsewicz
82' Denis Sadowski
59' KONRAD KAŁUŻNY
64' ADAM KOWALSKI
56' ADAM KOWALSKI
64' ADAM KOWALSKI
56' ARTUR DYBIZBAŃSKI
54' Marcin Zgnilec
4' SZYMON WOJTKOWIAK
4. kolejka
Zielona Góra: Klasa okręgowa "JAKO"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności