CZARNI ROKITKI | Klasa A

Mecze rozegrane 16
Strzelone bramki 58
Stracone bramki 29
Klasa A
17 11/2019 13:00
CZARNI ROKITKI 4:2 RODŁO GRANOWICE LZS Czarni Rokitki (Rokitki 114/4)
84' ADAM SZYDEŁKO
76' MATEUSZ MAZUR
63' Tomasz Borczyński
55' OSKAR TROJNIARZ
50' Mirosław Szlapiński
8' MACIEJ RATAJCZYK
87' BARTOSZ KRASIŃSKI
70' PAWEŁ BEKACZ
51' DAMIAN TUCHOLSKI
15. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2019 14:00
GÓRNIK II ZŁOTORYJA 2:2 CZARNI ROKITKI STADION MIEJSKI (Złotoryja, Sportowa 7)
45' DARIUSZ GINDA
44' PAWEŁ BEKACZ
31' OSKAR TROJNIARZ
22' MICHAŁ PINCZYŃSKI
90'+4 SEBASTIAN CZAJA
90'+5 BARTOSZ OSTRĘGA
84' PAWEŁ BEKACZ
80' MICHAŁ PIOTROWSKI
52' KAROL WOJAK
14. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2019 14:00
CZARNI ROKITKI 8:0 WILKOWIANKA WILKÓW LZS Czarni Rokitki (Rokitki 114/4)
90'+2 ADAM SZYDEŁKO
89' MATEUSZ SIERPINA
82' MATEUSZ SIERPINA
76' MATEUSZ SIERPINA
54' MATEUSZ SIERPINA
40' PAWEŁ BEKACZ
24' MACIEJ RATAJCZYK
9' OSKAR TROJNIARZ
35' KAROL WOJAK
22' TOMASZ MACIEJSKI
13. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 15:00
CHOJNOWIANKA CHOJNÓW 1:0 CZARNI ROKITKI Chojnowianka (Chojnów 1)
48' Jarosław Kulik
90'+4 MARCIN PIOTROWSKI
90'+4 MACIEJ RATAJCZYK
85' MACIEJ RATAJCZYK
90'+4 MACIEJ RATAJCZYK
79' DAMIAN TUCHOLSKI
61' Jarosław Kulik
52' ŁUKASZ ROMANEK
22' PATRYK GAŁASZKIEWICZ
20' PAWEŁ BEKACZ
12. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2019 15:00
CZARNI ROKITKI 5:2 HURAGAN PROBOSZCZÓW LZS Czarni Rokitki (Rokitki 114/4)
57' DAWID JADACH
16' OSKAR RZEŹWICKI
89' ADAM SZYDEŁKO
62' DARIUSZ GINDA
55' DARIUSZ GINDA
46' KACPER JĘDRASZCZYK
40' DAMIAN TUCHOLSKI
66' MATEUSZ NOWACZEWSKI
55' ROMAN SEMENIUK
30' NATAN SIEROŃ
11. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2019 14:00
BURZA GOŁACZÓW 0:7 CZARNI ROKITKI Bobik Burza Gołaczów (Gołaczów 37)
89' NATAN SIEROŃ
88' OSKAR TROJNIARZ
80' ADAM SZYDEŁKO
67' MATEUSZ SIERPINA
67' MATEUSZ SIERPINA
61' KACPER JĘDRASZCZYK
21' ROBERT KRASOŃ
13' ROBERT KRASOŃ
10. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 17:00
NYSA WIADRÓW 0:3 CZARNI ROKITKI LKS Nysa Wiadrów (Wiadrów Boisko sportowe )
79' MATEUSZ SIERPINA
75' MATEUSZ SIERPINA
17' KAROL WOJAK
77' KAMIL LIŚKIEWICZ
45' PIOTR ROMANIAK
45' Radosław Sabat
28' Patryk Pałętka
26' Przemysław Piwowarski
10' KAROL WOJAK
7. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 14:00
85' MATEUSZ SIERPINA
80' JAKUB WOŁOSZYN
63' MATEUSZ SIERPINA
49' MATEUSZ SIERPINA
29' MATEUSZ SIERPINA
83' SZYMON KLESZCZ
21' SZYMON KLESZCZ
53' SEBASTIAN LEWANDOWSKI
83' ADAM SZYDEŁKO
5. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 09/2019 17:00
CZARNI ROKITKI 1:5 Konfeks Legnica LZS Czarni Rokitki (Rokitki 114/4)
67' DOMINIK PAZIO
61' PAWEŁ PRZERYWACZ
57' ADRIAN WÓJCIK
63' JAKUB WOŁOSZYN
45' MICHAŁ JANECZKO
37' KAMIL WÓJCIK
87' ADRIAN SZPAK
83' ADRIAN WÓJCIK
81' MACIEJ RATAJCZYK
70' KAROL WOJAK
65' KONRAD BEŁZA
65' DAMIAN TUCHOLSKI
33' PAWEŁ GRONOSTAL
11' DOMINIK PLEBANIAK
2. kolejka
Puchar Polski "LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2019 16:00
CZARNI ROKITKI 3:1 ORLIK OKMIANY LZS Czarni Rokitki (Rokitki 114/4)
27' KRYSTIAN MOKROGULSKI
90'+2 KACPER JĘDRASZCZYK
76' DAMIAN TUCHOLSKI
40' KACPER JĘDRASZCZYK
89' PAWEŁ BEKACZ
65' PAWEŁ KOSIŃSKI
55' ROBERT KRASOŃ
41' Mirosław Szlapiński
35' ŁUKASZ KURCZAK
4. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 17:00
KACZAWA II BIENIOWICE 3:3 CZARNI ROKITKI BPSz KS Kaczawa Bieniowice (Bieniowice -)
0' KAROL WOJAK
0' ROBERT KRASOŃ
0' NATAN SIEROŃ
0' DAMIAN TUCHOLSKI
0' ADAM SZYDEŁKO
0' DAMIAN BUŃ
0' PIOTR NIEDBAŁA
0' RAFAŁ STĘPIEŃ
0' RADOSŁAW WROŃSKI
65' DAMIAN TUCHOLSKI
84' RAFAŁ STĘPIEŃ
52' MATEUSZ GIEDROJĆ
39' KACPER JĘDRASZCZYK
11' ROBERT KRASOŃ
41' RADOSŁAW WROŃSKI
85' DAMIAN TUCHOLSKI
1. kolejka
Puchar Polski "LEGNICA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2019 14:00
34' ARTUR MIKOŁAJCZYK
22' ARTUR MIKOŁAJCZYK
87' ADAM SZYDEŁKO
75' NATAN SIEROŃ
35' JAKUB WOŁOSZYN
21' KACPER JĘDRASZCZYK
83' KAROL WOJAK
43' ROBERT ŁAZANOWSKI
43' KRZYSZTOF HAJDUN
17' DARIUSZ GINDA
3. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 16:00
CZARNI ROKITKI 1:2 ORZEŁ ZAGRODNO LZS Czarni Rokitki (Rokitki 114/4)
85' KACPER JAZ
45'+2 BARTOSZ BIELECKI
26' DAWID GRACZYK
77' KACPER JĘDRASZCZYK
45'+1 DARIUSZ GINDA
37' Mirosław Szlapiński
2. kolejka
Legnica: Klasa A Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności