BTP STAL BRZEG | Trzecia liga

Mecze rozegrane 39
Strzelone bramki 80
Stracone bramki 55
Trzecia liga
25 05/2019 17:00
BTP STAL BRZEG 0:2 PIAST ŻMIGRÓD Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1)
83' Cezary Kępczyński
60' SZYMON STASIK
87' DAMIAN CELUCH
68' ŁUKASZ ŻEGLEŃ
35' PAWEŁ KOHUT
30' MICHAŁ MAJ
25' BARTŁOMIEJ KULCZYCKI
31. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 05/2019 19:00
61' MICHAŁ KURIATA
31' ŁUKASZ ŻEGLEŃ
90' SEBASTIAN JAROSZYŃSKI
82' MARIUSZ KRUPNIK
63' BARTŁOMIEJ KOLANKO
56' OLIVEIRA ELTON DOS SANTOS
41' ŁUKASZ BONAR
38' IGOR BABANSKYKH
6. kolejka
Puchar Polski "WOJEWÓDZKI E-19/20"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2019 15:30
WARTA GORZÓW 1:0 BTP STAL BRZEG Gorzów Wielkopolski, Zygmunta Krasińskiego 1
59' Paweł Posmyk
83' DAWID POŻARYCKI
90' Filip Wiśniewski
89' DAWID UFIR
83' DOMINIK SIWIŃSKI
75' MICHAŁ KURIATA
13' DOMINIK ZAKRZEWSKI
30. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 05/2019 13:00
BTP STAL BRZEG 5:1 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1)
53' MATEUSZ SZATKOWSKI
90' DAMIAN CELUCH
78' DAMIAN CELUCH
64' PIOTR STĘPIEŃ
12' MICHAŁ KURIATA
5' JAKUB HORAŃSKI
90'+2 JACEK WUWER
90' BARTOSZ GOCYK
67' MICHAŁ KURIATA
60' DAWID POŻARYCKI
45' DAWID MORCINEK
27. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 15:00
STILON GORZÓW 0:3 BTP STAL BRZEG Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
84' ŁUKASZ CHODYGA
69' DAMIAN CELUCH
62' JAKUB HORAŃSKI
90' Michał Przybyła
81' MATEUSZ CIEŚLIK
65' Gracjan Komarnicki
26. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 04/2019 17:00
0' MARCIN NIEMCZYK
0' DANIEL NOWAK
0' SZYMON PRZYSTALSKI
0' ŁUKASZ CHODYGA
0' KAMIL SZUBERTOWSKI
0' KAROL DANIELIK
120' KAROL DANIELIK
107' ARKADIUSZ KOZŁOWSKI
61' MICHAŁ SYPEK
30' DAMIAN CELUCH
77' DAMIAN CELUCH
111' DAWID CZAPLIŃSKI
101' ŁUKASZ CHODYGA
92' DARIUSZ ZAPOTOCZNY
88' JAKUB CZAJKOWSKI
62' KAROL DANIELIK
42' SZYMON PRZYSTALSKI
5. kolejka
Puchar Polski "WOJEWÓDZKI E-19/20"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 03/2019 16:00
33' FILIP OLEJNICZAK
26' MATEUSZ CIEŚLIK
90' MARIUSZ KRUPNIK
90'+1 MARIUSZ KRUPNIK
90'+1 MARIUSZ KRUPNIK
83' KAROL DANIELIK
69' TOMASZ GAJDA
67' JAKUB BOHDANOWICZ
30' MATEUSZ CIEŚLIK
30' KORNEL TRACZYK
20' DAWID POŻARYCKI
20. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 03/2019 14:00
90'+2 JAROSŁAW CHODORSKI
78' ŁUKASZ CHODYGA
18' ŁUKASZ ŻEGLEŃ
83' Zygmunt Bąk
87' MATEUSZ CIEŚLIK
75' KAMIL SZUBERTOWSKI
63' PIOTR GORCZYCA
61' MICHAŁ KURIATA
61' ŁUKASZ SZPAK
4. kolejka
Puchar Polski "WOJEWÓDZKI E-19/20"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2018 13:00
86' DAMIAN CELUCH
78' DAMIAN CELUCH
65' DAMIAN CELUCH
87' KAMIL SOSNA
80' Filip Kendzia
58' KAMIL SZUBERTOWSKI
47' MATEUSZ JAROS
45'+4 MATEUSZ CIEŚLIK
39' SZYMON STASIK
37' SZYMON SOŁTYŃSKI
29' PAWEŁ KOHUT
14. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2018 14:00
112' Damian Sobczak
86' RADOSŁAW MIKULSKI
76' DAMIAN CZECH
14' KAROL WANAT
120'+1 KAMIL SOSNA
109' IVAN LACUSTA
96' TOMASZ GAJDA
66' ŁUKASZ ŻEGLEŃ
44' DAMIAN CELUCH
7' TOMASZ GAJDA
107' WIKTOR ŁUCZAK
96' DAWID LIPIŃSKI
70' KAMIL SOSNA
52' OLIVEIRA ELTON DOS SANTOS
52' KAROL DANIELIK
43' KAMIL LEWANDOWSKI
43' PAWEŁ KULESZKA
3. kolejka
Puchar Polski "WOJEWÓDZKI E-19/20"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2018 16:00
90'+6 MAREK SOBIK
52' DAMIAN HILBRYCHT
17' DAWID OGROCKI
73' IHOR NAHORNYI
22' DAMIAN CELUCH
90'+5 BARTŁOMIEJ KULCZYCKI
90' IHOR NAHORNYI
72' DAWID LIPIŃSKI
86' DAWID LIPIŃSKI
86' DAWID LIPIŃSKI
45'+2 AMIN STITOU
25' MATEUSZ WALICZEK
12' KAMIL ŻOŁNA
11. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2018 17:30
BTP STAL BRZEG 2:3 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY Stadion Miejski (Brzeg, Sportowa 1)
90'+3 PRZEMYSŁAW OZIĘBAŁA
85' PRZEMYSŁAW OZIĘBAŁA
70' Bartłomiej Cymerys
84' DAMIAN CELUCH
11' DAMIAN CELUCH
65' MICHAŁ KURIATA
44' DAWID POŻARYCKI
23' KAMIL CHOLERZYŃSKI
7. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2018 15:00
MIEDŹ II LEGNICA 5:0 BTP STAL BRZEG Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2)
75' PRZEMYSŁAW PORĘBSKI
69' MARCIN GARUCH
57' MICHAŁ POJASEK
46' PATRYK MAKUCH
44' PATRYK MAKUCH
88' BARTŁOMIEJ KOLANKO
87' BŁAŻEJ SKÓRSKI
55' IHOR NAHORNYI
54' MATEUSZ MIAZGA
6. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2018 17:00
82' OLAF NOWAK
80' ADAM BORKOWSKI
75' ADAM BORKOWSKI
13' KAROL ŻMIJEWSKI
73' MARCIN NOWACKI
51' DAMIAN CELUCH
11' DAWID POŻARYCKI
82' OLAF NOWAK
72' ŁUKASZ PORĘBA
57' MATEUSZ CIEŚLIK
5. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 17:00
GÓRNIK II ZABRZE SSA 1:3 BTP STAL BRZEG Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66 A)
90' DAMIAN CELUCH
83' DAMIAN CELUCH
65' KAMIL SUROWIEC
39' MICHAŁ KURIATA
74' DOMINIK LASIK
80' DOMINIK LASIK
80' DOMINIK LASIK
90'+2 KRZYSZTOF KUBICA
73' IHOR NAHORNYI
87' IHOR NAHORNYI
87' IHOR NAHORNYI
70' PATRYK BARAN
70' PATRYK BARAN
35' PATRYK BARAN
21' RAFAŁ WOLSZTYŃSKI
4. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 08/2018 17:30
74' KAMIL SOSNA
70' TOMASZ GAJDA
51' KAROL DANIELIK
9' IHOR NAHORNYI
65' PRZEMYSŁAW CZAJKOWSKI
67' DAMIAN POLOK
55' DAMIAN POLOK
67' DAMIAN POLOK
55' KAROL DANIELIK
22' Mateusz Tomczak
2. kolejka
Puchar Polski "WOJEWÓDZKI E-19/20"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2018 16:00
89' PIOTR STĘPIEŃ
85' PIOTR STĘPIEŃ
76' PIOTR STĘPIEŃ
68' BARTŁOMIEJ KOLANKO
60' MICHAŁ KURIATA
34' MATEUSZ CIEŚLIK
32' IHOR NAHORNYI
22' MATEUSZ DYCHUS
18' DAWID GAWROŃSKI
55' KACPER GRABNY
37' MACIEJ MOCZKO
30' MICHAŁ MAJ
1. kolejka
Puchar Polski "WOJEWÓDZKI E-19/20"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 08/2018 17:00
70' PIOTR STĘPIEŃ
68' PIOTR STĘPIEŃ
7' BARTOSZ TOMKIEWICZ
87' MATEUSZ CIEŚLIK
80' DAWID POŻARYCKI
61' ŁUKASZ SZUKIEŁOWICZ
55' GRZEGORZ BOROWY
37' MARCIN NOWACKI
4' DAMIAN CELUCH
1. kolejka
Trzecia liga "Grupa III"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności