Błotnica | Klasa A

Mecze rozegrane 27
Strzelone bramki 55
Stracone bramki 44
Klasa A
15 06/2019 16:30
Błotnica 3:0 Kraska Jasieniec Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
74' Kacper Grochala
67' Kacper Grochala
49' KAMIL PŁASKOCIŃSKI
83' Damian Boczek
63' ŁUKASZ SIKORSKI
30. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2019 16:00
Oronka Orońsko 1:1 Błotnica Stadion GKS Oronka (Orońsko, Brandta 43)
44' Kacper Grochala
85' Damian Zawadzki
89' Mariusz Barszcz
66' Damian Boczek
80' ARKADIUSZ SIWAK
55' ARKADIUSZ SIWAK
80' ARKADIUSZ SIWAK
51' JAKUB KUMOCH
27. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2019 16:00
Błotnica 0:2 Drogowiec Jedlińsk Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
88' VADYM OMELCHUK
33' Sebastian Czerwiński
Po Mateusz Prasek
90'+3 KAMIL DĘBSKI
87' Karol Rogoliński
70' Mariusz Barszcz
89' Mariusz Barszcz
89' Mariusz Barszcz
48' Bartosz Sobkowiak
71' MYKOLA KHARCHUK
71' MYKOLA KHARCHUK
45' MYKOLA KHARCHUK
4' MATEUSZ GRADWICKI
51' MATEUSZ GRADWICKI
51' MATEUSZ GRADWICKI
26. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2019 13:00
Błotnica 6:1 Sokół Przytyk Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
89' Mateusz Prasek
66' Kacper Grochala
37' Kacper Grochala
31' Damian Żarłok
22' Kacper Grochala
18' Kacper Grochala
53' PAWEŁ CZAJKA
62' KRZYSZTOF BEŁZOWSKI
35' Kacper Grochala
35' DOMINIK WITKOWSKI
33' JAKUB GÓRKA
23. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2019 13:00
SKS POTWORÓW 0:4 Błotnica Stadion Gminny w Potworowie (Potworów )
77' ADAM DĘBSKI
51' KAMIL PŁASKOCIŃSKI
12' Mariusz Barszcz
8' Damian Żarłok
82' Mateusz Prasek
58' Kacper Grochala
40' PRZEMYSŁAW WÓJTOWICZ
30' KAMIL DĘBSKI
27' KAMIL ZYCH
22. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 14:00
Błotnica 1:1 Chojniak Wieniawa Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
60' DAWID KAMIŃSKI
75' MATEUSZ GRADWICKI
73' PRZEMYSŁAW TERLECKI
69' Kacper Grochala
62' KRYSTIAN JAKUBCZYK
21. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 14:00
Zodiak Sucha 2:3 Błotnica Boisko Zodiak Sucha (Sucha, Szlachecka 88A)
71' ADAM DĘBSKI
43' Karol Rogoliński
19' Karol Rogoliński
28' Tomasz Jasiński
27' Bartłomiej Wielgus
90'+4 Damian Boczek
90'+2 Adrian Gajda
83' Damian Żarłok
52' Sebastian Cybulski
45'+1 MATEUSZ GRADWICKI
33' MACIEJ RYCHEL
20. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 16:00
Błotnica 2:1 Młodzik-18 Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
10' FILIP JANIK
38' Kacper Grochala
16' KAMIL KRAMEK
85' Daniel Żyła
65' FILIP JANIK
59' DAWID KALITA
19. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 14:00
Strażak Wielogóra 0:4 Błotnica Domowy (Wielogóra, Kwiatowa 1)
80' Karol Rogoliński
70' MATEUSZ GRADWICKI
56' MACIEJ RYCHEL
48' MACIEJ RYCHEL
54' GRZEGORZ BABUT
53' KAMIL PŁASKOCIŃSKI
45'+1 Karol Rogoliński
22' Łukasz Krawczyński
18. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2019 15:00
Błotnica 3:2 MKS WYŚMIERZYCE Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
70' Szymon Podymniak
60' NORBERT ŁYSAKOWSKI
49' NORBERT ŁYSAKOWSKI
50' Kacper Grochala
20' NORBERT MICHALAK
90'+3 NORBERT ŁYSAKOWSKI
90' PRZEMYSŁAW KACPERSKI
87' Kacper Grochala
82' Mariusz Barszcz
53' Jakub Łysakowski
2' NORBERT MICHALAK
17. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 03/2019 11:00
Wulkan Zakrzew 1:1 Błotnica Boisko w Golędzinie (Golędzin )
17' Szymon Podymniak
47' Kamil Płaskociński
80' Dominik Zbróg
71' JAKUB RDZANEK
63' NORBERT MICHALAK
61' GRZEGORZ BABUT
45' MACIEJ RYCHEL
34' KAMIL PŁASKOCIŃSKI
16. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 11/2018 13:00
Błotnica 2:5 Wulkan Zakrzew Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
88' PAWEŁ KIEŁBASA
36' PAWEŁ KIEŁBASA
30' PAWEŁ KIEŁBASA
25' PAWEŁ KIEŁBASA
23' PAWEŁ KIEŁBASA
77' Mariusz Barszcz
20' MACIEJ RYCHEL
90'+3 JAKUB RDZANEK
84' Kamil Płaskociński
46' Kacper Grochala
37' MARIUSZ ŻYŁA
27' MACIEJ RYCHEL
15. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 13:30
Mogielanka Mogielnica 4:0 Błotnica Klub Sportowy Mogielanka Mogielnica (Mogielnica, Przylesie 2)
90' Mateusz Pawłowski
83' PRZEMYSŁAW OSTROWSKI
29' Łukasz Ławrecki
16' PRZEMYSŁAW OSTROWSKI
60' SZYMON PILAREK
55' KAMIL PŁASKOCIŃSKI
50' Mateusz Prasek
85' Szymon Podymniak
85' Szymon Podymniak
19' Szymon Podymniak
12. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2018 15:00
Drogowiec Jedlińsk 2:0 Błotnica Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jedlińsku (Jedlińsk, Warszawska 1)
65' Kacper Michalski
66' JAKUB KRASZEWSKI
58' KAMIL DĘBSKI
64' VADYM OMELCHUK
11' Kacper Michalski
10. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 14:00
Orzeł Gielniów 2:1 Błotnica Boisko Gielniów (Gielniów, Partyzantów 20)
70' DOMINIK BERNAŚ
53' DAMIAN SAPIEJA
8' DAMIAN SAPIEJA
90'+3 KAMIL DĘBSKI
87' DOMINIK BERNAŚ
87' KACPER MICHURSKI
80' KAMIL PŁASKOCIŃSKI
60' Krzysztof Jesionek
9. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2018 11:00
Błotnica 2:2 POWAŁA TACZÓW Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
55' DAWID WITCZAK
28' PIOTR CHĘĆ
64' ADRIAN DAWIDOWSKI
49' GRZEGORZ BABUT
32' Mariusz Barszcz
6' NORBERT IMIOŁEK
8. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 17:00
Sokół Przytyk 1:1 Błotnica STADION GMINNY (Przytyk, Warszawska 23)
27' Karol Rogoliński
64' Paweł Zarębski
62' Mateusz Prasek
74' PAWEŁ CZAJKA
43' DANIEL SZCZEPANIAK
29' NORBERT MICHALAK
7. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2018 15:00
Chojniak Wieniawa 2:0 Błotnica Stadion Wieniawa (Wieniawa, Sportowa 1)
50' ŁUKASZ JANIK
42' TOMASZ SADOWNIK
89' RADEK NOREK
48' Szymon Podymniak
46' GRZEGORZ BABUT
36' ŁUKASZ JANIK
35' Mateusz Poziomecki
27' Mateusz Poziomecki
35' Mateusz Poziomecki
5' Mariusz Barszcz
80' Krzysztof Porczek
80' Krzysztof Porczek
5' Krzysztof Porczek
5. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 16:30
Błotnica 4:2 Zodiak Sucha Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
90'+8 Bartłomiej Wielgus
87' Bartłomiej Wielgus
39' KAMIL PŁASKOCIŃSKI
30' KAMIL PŁASKOCIŃSKI
29' Kacper Grochala
10' Karol Rogoliński
90'+7 ADRIAN DAWIDOWSKI
56' Bartłomiej Wielgus
44' Karol Rogoliński
4. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2018 18:00
Młodzik-18 0:3 Błotnica Radom, Ofiar Firleja 14
46' Kacper Grochala
28' Karol Rogoliński
5' Karol Rogoliński
90'+3 Damian Boczek
90'+3 MARIUSZ ROGOLIŃSKI
75' Kacper Grochala
68' Mariusz Barszcz
65' Karol Rogoliński
83' Karol Rogoliński
83' Karol Rogoliński
65' DAWID KALITA
45' ADRIAN KACPROWICZ
89' ADRIAN KACPROWICZ
89' ADRIAN KACPROWICZ
90'+3 FILIP JANIK
90'+3 FILIP JANIK
28' FILIP JANIK
25' Łukasz Glista
3. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2018 17:00
Błotnica 0:2 Strażak Wielogóra Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica)
24' Rafał Górski
8' MATEUSZ STĘPNIKOWSKI
90'+7 Michał Dobrowolski
66' Kacper Grochala
62' PAWEŁ SZCZUROWSKI
90'+5 Rafał Paluch
90'+5 Rafał Paluch
58' Rafał Paluch
56' MACIEJ RYCHEL
51' MATEUSZ GRADWICKI
49' MATEUSZ GRADWICKI
51' MATEUSZ GRADWICKI
33' Damian Boczek
31' Dominik Michalak
26' KAMIL DĘBSKI
2. kolejka
Radom: Klasa A "PINEKS" Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 08/2018 17:00
Błotnica 4:4 Mazowsze Grójec Klub Sportowy Błotnica (Stara Błotnica )
0' Paweł Wysocki
0' Paweł Lepa
0' Rafał Sobczak
0' Paweł Grodzki
0' DANIEL ZŁOCH
0' MACIEJ RYCHEL
0' Mariusz Barszcz
0' Karol Rogoliński
86' Paweł Lepa
76' Paweł Wysocki
46' Paweł Wysocki
40' Paweł Grodzki
67' Karol Rogoliński
19' Karol Rogoliński
17' MACIEJ RYCHEL
15' Karol Rogoliński
83' Karol Rogoliński
47' Mariusz Barszcz
38' HUBERT ŚWINIARSKI
27' Paweł Grodzki
1. kolejka
Puchar Polski "OZPN RADOM"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności