Błękitni Modlnica | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 28
Strzelone bramki 95
Stracone bramki 58
Klasa okręgowa
08 06/2019 17:30
Nadwiślan Kraków 3:12 Błękitni Modlnica KLUB SPORTOWY "NADWIŚLAN" (Kraków-Śródmieście, Koletek 20)
82' PAWEŁ SŁONINA
76' PAWEŁ SŁONINA
67' PAWEŁ SŁONINA
61' PAWEŁ SŁONINA
58' PAWEŁ SŁONINA
54' TOMASZ STRYCZEK
50' PAWEŁ SŁONINA
42' TOMASZ STRYCZEK
30' TOMASZ STRYCZEK
19' ARTUR KATARZYŃSKI
38' Krzysztof Szumiec
29' PAWEŁ SŁONINA
26' Artur Kania
23' SŁAWOMIR ZESZCZUK
57' Artur Kania
56' ROBERT SKOCZYKŁODA
45' Mateusz Grochola
45' Mateusz Grochola
37' Mateusz Grochola
25' DANIEL PROCHAL
25. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 06/2019 11:00
Błękitni Modlnica 1:4 Świt Krzeszowice Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
66' Krzysztof Szumiec
39' KRZYSZTOF KSIĘŻYC
34' Grzegorz Krzysiak
30' KRZYSZTOF KSIĘŻYC
27' Grzegorz Krzysiak
85' KRZYSZTOF KSIĘŻYC
68' TOMASZ STRYCZEK
68' ADAM NOWORYTA
65' Daniel Kuciel
54' Kamil Krzysztonek
44' JAN PAWLAK
41' Mateusz Mirek
41' PAWEŁ SŁONINA
24. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2019 15:00
Garbarnia II Kraków 1:1 Błękitni Modlnica Stadion Garbarni (Kraków-Podgórze, Rydlówka 23)
36' Krzysztof Szumiec
17' BARTOSZ BARAN
90'+3 BARTOSZ BARAN
90'+3 TOMASZ STRYCZEK
90'+1 Mateusz Ząbczyk
85' ALEKSANDER STRZEBOŃSKI
80' PIOTR DZIERŻAK
78' BEYTULLAH BICEN
23. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 05/2019 17:00
Skawinka Skawina 2:2 Błękitni Modlnica Stadion Miejski w Skawinie (Skawina, Adama Mickiewicza 27)
68' Kamil Gęśla
42' ARTUR KATARZYŃSKI
33' Kamil Krzysztonek
2' Kamil Gęśla
90'+2 Michał Morawiec
90'+2 ARTUR KATARZYŃSKI
80' ROBERT SKOCZYKŁODA
80' RAFAŁ PISZCZEK
75' Adrian Nowak
62' KASJUSZ PIWOWARCZYK
45'+2 Kamil Krzysztonek
29' ŁUKASZ KACZOR
18' KAMIL KWAŚNY
20. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 04/2019 17:30
Błękitni Modlnica 7:0 Wiślanie II Jaśkowice Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
85' Daniel Kuciel
72' ARTUR KATARZYŃSKI
70' MICHAŁ KIEŁKIEWICZ
60' MACIEJ KAWA
57' PAWEŁ SŁONINA
32' ŁUKASZ KACZOR
14' PAWEŁ SŁONINA
58' TOMASZ STRYCZEK
54' Daniel Kuciel
19. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 13:00
Hutnik II Kraków 4:1 Błękitni Modlnica Stadion Miejski Hutnk Kraków (Kraków-Nowa Huta, Tadeusza Ptaszyckiego 4b)
51' ARTUR KATARZYŃSKI
74' MARIUSZ BIENIAS
71' WIKTOR NOWAK
41' MARIUSZ BIENIAS
12' PATRYK KRÓL
38' Daniel Kuciel
18. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 04/2019 17:00
Błękitni Modlnica 6:1 TS Węgrzce Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
77' ARTUR KATARZYŃSKI
76' Piotr Żurek
72' Daniel Chuchro
68' JAKUB KOWALCZYK
53' PAWEŁ SŁONINA
36' Dawid Witko
28' ARTUR KATARZYŃSKI
85' ŁUKASZ LORENC
44' ROBERT SKOCZYKŁODA
34' Dariusz Pyzioł
25' Kamil Krzysztonek
17. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 04/2019 11:00
Wieczysta Kraków 4:4 Błękitni Modlnica KS Wieczysta Kraków (Kraków-Śródmieście, Kazimierza Chałupnika 16)
88' DAMIAN BURAS
50' MACIEJ BĘBENEK
5' KAMIL BANACHOWICZ
14' SZYMON WITEK
90' Krzysztof Szumiec
34' Krzysztof Szumiec
18' Krzysztof Szumiec
16' MIROSŁAW PODGAJNY
90'+3 PAWEŁ SŁONINA
90'+3 Marcin Fudali
79' BARTOSZ IWAN
65' KAMIL GÓRKA
30' Daniel Kuciel
20' KAMIL BANACHOWICZ
14' Krzysztof Szumiec
16. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2019 16:00
Błękitni Modlnica 3:1 Borek Kraków Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
74' SEBASTIAN DZIEKAN
62' MIROSŁAW PODGAJNY
34' PAWEŁ SŁONINA
27' PAWEŁ SŁONINA
79' RAFAŁ SOWA
47' KACPER TATAR
15. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2018 14:00
Iskra Radwanowice (wycofana) 3:6 Błękitni Modlnica Iskra Radwanowice (Radwanowice )
67' Jarosław Szumiec
65' MIROSŁAW PODGAJNY
32' PAWEŁ SŁONINA
25' PAWEŁ SŁONINA
12' TOMASZ STRYCZEK
8' PAWEŁ SŁONINA
76' MATEUSZ TRĘDOTA
68' MATEUSZ TRĘDOTA
41' GRZEGORZ ZIOBRO
75' MATEUSZ TRĘDOTA
13. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2018 15:00
Błękitni Modlnica 5:2 Nadwiślan Kraków Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
43' SŁAWOMIR ZESZCZUK
23' Artur Kania
89' Piotr Żurek
87' MICHAŁ KIEŁKIEWICZ
84' PAWEŁ SŁONINA
70' Krzysztof Szumiec
13' PAWEŁ SŁONINA
74' ARKADIUSZ FORNALCZYK
60' Michał Ścieszka
44' ROBERT SKOCZYKŁODA
37' SŁAWOMIR ZESZCZUK
12. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2018 15:00
Świt Krzeszowice 1:3 Błękitni Modlnica GKS Świt Krzeszowice (Krzeszowice, Franciszka Kulczyckiego 2)
90'+1 ADRIAN KACZKOWSKI
72' ADRIAN FUNEK
38' PAWEŁ SŁONINA
2' BARTŁOMIEJ MIREK
44' Michał Kanclerz
41' Dariusz Pyzioł
22' Mateusz Mirek
75' Mateusz Mirek
11. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 09/2018 16:15
Błękitni Modlnica 3:2 Clepardia Kraków Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
86' ANDRZEJ KAWA
75' ANDRZEJ KAWA
90' MIROSŁAW PODGAJNY
62' MIROSŁAW PODGAJNY
14' MACIEJ KAWA
90'+3 GRZEGORZ MURZAŃSKI
90'+3 MIROSŁAW PODGAJNY
79' TOMASZ STRYCZEK
74' ANDRZEJ KAWA
2' MATEUSZ PRZESŁAWSKI
5. kolejka
Puchar Polski "PPN Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2018 16:00
Błękitni Modlnica 2:3 Skawinka Skawina Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
90' KASJUSZ PIWOWARCZYK
80' PAWEŁ GRZESIAK
68' Kamil Gęśla
53' Krzysztof Szumiec
34' MACIEJ KAWA
72' MACIEJ KAWA
55' ARTUR KATARZYŃSKI
70' ARTUR KATARZYŃSKI
70' ARTUR KATARZYŃSKI
45' SEBASTIAN MANDZELOWSKI
35' TOMASZ STRYCZEK
15' TOMASZ GRZESIAK
7. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 11:00
Wiślanie II Jaśkowice 1:6 Błękitni Modlnica Boisko MILENIUM SKAWINA (Skawina, Torowa 46)
85' Marcin Zaporowski
75' PAWEŁ SŁONINA
45'+2 PAWEŁ SŁONINA
25' PAWEŁ SŁONINA
21' Krzysztof Szumiec
9' PAWEŁ SŁONINA
8' MACIEJ MORAWSKI
20' MACIEJ MORAWSKI
61' Michał Morawski
60' MIROSŁAW PODGAJNY
53' MACIEJ KAWA
40' ŁUKASZ SADY
15' MICHAŁ KIEŁKIEWICZ
6. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 17:00
TS Węgrzce 5:1 Błękitni Modlnica Stadion TS Węgrzce (Węgrzce, B5 1)
80' Paweł Wojdała
69' Paweł Wojdała
82' Mateusz Kubiak
51' Mateusz Kubiak
26' Mateusz Kubiak
53' MIROSŁAW PODGAJNY
4. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 08/2018 17:30
Strzelcy Kraków 1:8 Błękitni Modlnica Parkowa (Kraków-Podgórze, Parkowa 12a)
90' MACIEJ KAWA
81' ARTUR KATARZYŃSKI
48' PAWEŁ SŁONINA
40' MIROSŁAW PODGAJNY
37' MIROSŁAW PODGAJNY
25' Krzysztof Szumiec
16' PAWEŁ SŁONINA
14' PAWEŁ SŁONINA
29' BARTŁOMIEJ WAL
75' MICHAŁ KOZERA
67' ARTUR KATARZYŃSKI
3. kolejka
Puchar Polski "PPN Kraków"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2018 17:00
Błękitni Modlnica 2:4 Wieczysta Kraków Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
31' ARTUR KATARZYŃSKI
5' PAWEŁ SŁONINA
78' DANIEL SUCHAN
23' MARCIN MAKUCH
73' KAMIL SĄDER
28' DAMIAN BURAS
85' Marcin Fudali
45' JAKUB PTAK
44' PAWEŁ SŁONINA
39' ROBERT SKOCZYKŁODA
3. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2018 17:30
Błękitni Modlnica 1:1 Piast Wołowice Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
38' Dariusz Pyzioł
16' Krzysztof Szumiec
90'+3 ERYK OCHMAŃSKI
80' Szymon Budziaszek
55' RAFAŁ SŁOTA
43' DAMIAN JASIOŁEK
1. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności