Arka II Gdynia SSA | Czwarta liga

Mecze rozegrane 20
Strzelone bramki 60
Stracone bramki 26
IV Liga
16 11/2019 13:00
Kaszubia Kościerzyna 2:2 Arka II Gdynia SSA Stadion Miejski w Kościerzynie (Kościerzyna, Kamienna 7)
70' DANIEL CHMIELNICKI
35' DANIEL CHMIELNICKI
17' KAMIL SIKORA
7' SEBASTIAN DZIADKOWIEC
90'+2 DANIEL CHMIELNICKI
80' Błażej Troka
58' NABIL AANKOUR
51' KRYSTIAN SZOPA
38' SEBASTIAN WĄS
16. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2019 11:00
Arka II Gdynia SSA 2:1 Pogoń Lębork NSR (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)
75' MATEUSZ ZBIRANEK
13' GRACJAN MISZKIEWICZ
8' DANIEL CHMIELNICKI
86' Paweł Śmigielski
72' DANIEL CHMIELNICKI
56' MICHAŁ JERUĆ
10' KRYSTIAN SZOPA
15. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2019 15:00
Gwiazda Karsin 0:3 Arka II Gdynia SSA Boisko Sportowe (Karsin, Kolejowa 12)
90'+3 KRYSTIAN FALTYŃSKI
84' MATEUSZ ZBIRANEK
57' KACPER MAGDZIŃSKI
83' KRYSTIAN FROELKE
66' DANIEL CHMIELNICKI
64' NIKODEM LIPSKI
43' KRYSTIAN SZOPA
10. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 11:00
Gedania Gdańsk 3:5 Arka II Gdynia SSA Gedania 1922 Gdańsk (Gdańsk, gen. Józefa Hallera 201)
59' CHRYSTIAN DEJK
87' PRZEMYSŁAW ŻUKOWSKI
82' FABIAN URBAŃSKI
69' KAROL STYŚ
63' DANIEL CHMIELNICKI
53' DANIEL CHMIELNICKI
23' PRZEMYSŁAW ŻUKOWSKI
17' HUBERT BRANICKI
89' KORNEL PRZYBOROWSKI
86' KRYSTIAN SZOPA
24' MATEUSZ MICHALEWSKI
11' KACPER WIŚNIEWSKI
9' Mateusz Wiśniewski
12. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 10/2019 17:30
Jaguar Gdańsk 1:0 Arka II Gdynia SSA Gdynia, Kazimierza Górskiego 10
16' KLAUDIUSZ FILAS
67' JACEK JADANOWSKI
62' KRYSTIAN SZOPA
60' KLAUDIUSZ FILAS
53' JAKUB SAWICKI
42' MATEUSZ GOŁĘBIEWSKI
37' DAWID MARKIEWICZ
5. kolejka
Puchar Polski "Gdańsk"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2019 11:00
Arka II Gdynia SSA 5:0 Cartusia Kartuzy NSR (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)
64' Maksymilian Banaszewski
40' Maksymilian Banaszewski
14' HUBERT BRANICKI
9' MATEUSZ ZBIRANEK
5' MATEUSZ ZBIRANEK
31' Dominik Nurek
11. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 10/2019 16:00
MKS Władysławowo 1:6 Arka II Gdynia SSA STADION MIEJSKI (Władysławowo, Żwirowa 1)
10' Michał Więcek
90'+2 KACPER KSIĄŻKIEWICZ
88' KACPER WIŚNIEWSKI
81' DAWID SZAŁECKI
72' KACPER WIŚNIEWSKI
65' KACPER MAGDZIŃSKI
2' FABIAN URBAŃSKI
90' Przemysław Szymański
71' Paweł Rasmus
4. kolejka
Puchar Polski "Gdańsk"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2019 17:00
Arka II Gdynia SSA 3:2 Powiśle Dzierzgoń NSR (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)
85' JAN ŁOŚ
84' DAWID BLOK
58' Piotr Myścich
48' MACIEJ PIETRZYK
35' KAMIL ANTONIK
90'+1 NABIL AANKOUR
67' Sebastian Krysiński
51' DAWID BLOK
47' DANIEL CHMIELNICKI
28' Michał Lepczak
9. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2019 17:00
Amator Kiełpino 0:6 Arka II Gdynia SSA Boisko (Kiełpino, Długa 78A)
80' KASPER WŁASNY
71' JAKUB WILCZYŃSKI
69' JAKUB WILCZYŃSKI
74' KORNEL PRZYBOROWSKI
53' MATEUSZ ZBIRANEK
30' JAKUB WILCZYŃSKI
76' JAKUB WILCZYŃSKI
76' MARIUSZ MEJNA
33' OLAF NECEL
3. kolejka
Puchar Polski "Gdańsk"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 11:00
Arka II Gdynia SSA 4:2 GKS Kowale NSR (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)
70' JULIAN GOYKE
55' JULIAN GOYKE
43' JAKUB WILCZYŃSKI
38' Mariusz Jary
28' JULIAN GOYKE
24' PAWEŁ BORK
40' DAWID SZAŁECKI
38' DAWID BLOK
7. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 13:30
KTS-K WIKĘD LUZINO 0:3 Arka II Gdynia SSA GOSRiT Luzino - płyta główna (Luzino, Mickiewicza 22)
86' DAWID SZAŁECKI
66' Maksymilian Banaszewski
51' JAKUB TOBIASKI
71' JAKUB TOBIASKI
81' Michał Fierka
81' Michał Fierka
41' Michał Fierka
6. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2019 11:00
Arka II Gdynia SSA 5:2 Wda Lipusz NSR (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)
80' Maksymilian Banaszewski
86' ADAM GROSS
55' ADAM GROSS
44' DAMIAN LISIECKI
25' JAN ŁOŚ
18' JAKUB WILCZYŃSKI
17' JAKUB WILCZYŃSKI
70' Patryk Laskowski
40' ŁUKASZ CYBULA
5. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 17:00
Wierzyca Pelplin 1:1 Arka II Gdynia SSA Stadion Miejski w Pelplinie (Pelplin, Czarnieckiego 8)
86' Daniel Sławiński
69' DAWID BLOK
84' Daniel Sławiński
75' MIŁOSZ MANUSZEWSKI
73' KACPER WIŚNIEWSKI
70' Paweł Dirda
60' JULIAN GOYKE
4. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 11:00
Arka II Gdynia SSA 5:0 Jaguar Gdańsk NSR (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)
78' JAKUB WILCZYŃSKI
68' JAKUB WILCZYŃSKI
61' JAN ŁOŚ
22' KRYSTIAN FALTYŃSKI
20' KRYSTIAN FALTYŃSKI
67' JULIAN GOYKE
45'+1 Radosław Szuba
25' KACPER BLADOWSKI
3. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2019 18:00
Jantar Ustka 3:4 Arka II Gdynia SSA Stadion Miejski (Ustka, Sportowa 17)
58' DAWID SZAŁECKI
50' JAKUB WILCZYŃSKI
19' DAMIAN LISIECKI
17' DAWID SZAŁECKI
89' KAMIL WÓJCIK
37' MACIEJ MIECZNIKOWSKI
5' MACIEJ MIECZNIKOWSKI
72' JAKUB WAWSZCZYK
68' MATEUSZ ŻEBROWSKI
59' KACPER WIŚNIEWSKI
2. kolejka
Czwarta liga "RWS Investment Group"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności