Arka II Gdynia SI | C2

Mecze rozegrane 11
Strzelone bramki 29
Stracone bramki 34
C2 Trampkarz
09 11/2019 11:00
Kaszubia Starzyno 2:6 Arka II Gdynia SI boisko ks kaszubia (Starzyno, Głuszewska 2)
74' MACIEJ MARKOWSKI
64' PAWEŁ GRYGLICKI
59' TOMASZ SKWIERCZ
37' MIKOŁAJ JANISZEWSKI
32' OSKAR PERDJON
12' DAWID KSIONEK
10' JULIAN OSSOWSKI
40' TOMASZ SKWIERCZ
13. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 18:30
Arka II Gdynia SI 4:3 LEW LĘBORK MKS Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
79' BARTOSZ KOLAŃCZYK
7' KRZYSZTOF TUTKOWSKI
6' IGOR TUSKOWSKI
68' PAWEŁ GRYGLICKI
56' OSKAR PERDJON
52' JULIAN MINGA
18' PAWEŁ GRYGLICKI
38' KACPER HINC
10. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 18:30
Arka II Gdynia SI 2:3 LZS Bojano Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
60' ANASTAZJA KRAMPA
55' PAWEŁ HEWELT
51' DAWID KSIONEK
45' JULIAN MINGA
3' PAWEŁ HEWELT
8. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 11:00
Arka II Gdynia SI 0:5 Orkan Rumia MKS Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
79' KONRAD KŁUŚ
77' Nikodem Harasiuk
61' MAKSYMILIAN WAŁDOWSKI
55' MAKSYMILIAN WAŁDOWSKI
6' MAKSYMILIAN WAŁDOWSKI
70' DAWID ŚMIGIELSKI
70' DAWID ŚMIGIELSKI
50' DAWID ŚMIGIELSKI
7. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 13:30
Arka II Gdynia SI 5:2 KTS-K GOSRiT II Luzino Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
70' PRZEMYSŁAW JANKOWSKI
63' PRZEMYSŁAW JANKOWSKI
80' KAJETAN TRZYŃSKI
79' PAWEŁ GRYGLICKI
72' JAN SZTELER
40'+1 PAWEŁ GRYGLICKI
27' KOSMA KUDRYCKI
5. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2019 14:30
Gedania I Gdańsk 8:3 Arka II Gdynia SI Gedania 1922 Gdańsk (Gdańsk, gen. Józefa Hallera 201)
78' MATEUSZ CHĘTNIK
70' DAWID ŚMIGIELSKI
65' MATEUSZ CHĘTNIK
64' PAWEŁ PALIWODA
59' MATEUSZ CHĘTNIK
54' JAKUB LABUDDA
37' MATEUSZ KĘDZIERSKI
34' SZYMON SKRODZKI
29' GUSTAW PANIC
6' KAJETAN GAWLIK
3' MATEUSZ KĘDZIERSKI
4. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 15:00
Arka II Gdynia SI 6:0 Stolem Gniewino Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
79' FILIP RYCHERT
53' JULIAN MINGA
43' JULIAN MINGA
41' MICHAŁ DAJNOWIEC
30' JULIAN MINGA
7' JULIAN MINGA
1. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności