Arka II Gdynia SI | C2

Mecze rozegrane 18
Strzelone bramki 112
Stracone bramki 26
C2 Trampkarz
08 06/2019 11:00
Wicher Wierzchucino 2:9 Arka II Gdynia SI Boisko (Brzyno, Wejherowska )
79' OLAF GOHLIKE
78' OLAF GOHLIKE
73' OLAF GOHLIKE
60' KACPER OLEJCZYK
54' DAWID LASZCZYK
51' DAWID LASZCZYK
49' PAWEŁ LESSNAU
36' OLAF GOHLIKE
35' PAWEŁ LESSNAU
34' OLAF GOHLIKE
4' DAWID LASZCZYK
22. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 05/2019 15:00
Arka II Gdynia SI 5:1 Orkan Rumia MKS Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
44' ALEKSANDER MARCINNKIEWICZ
68' PATRYK MIGOWSKI
59' ALEX KOLASA
37' FILIP BEMBEN
24' OLAF GOHLIKE
19' OLAF GOHLIKE
20. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 05/2019 13:00
Cisowa Gdynia 0:6 Arka II Gdynia SI GCS GDYNIA SZTUCZNA (Gdynia, Olimpijska 5)
80' KACPER OLEJCZYK
71' OLAF GOHLIKE
70' ANTONI ELWART
19' Oskar Zębrzuski
43' FILIP BEMBEN
15' ARTUR ŁYSZKIEWICZ DUSTET
19. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 05/2019 15:00
Arka II Gdynia SI 7:2 GDYŃSKA AP DĄBROWA Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
70' BŁAŻEJ KLAWIKOWSKI
74' OLAF GOHLIKE
72' DAWID LASZCZYK
66' KACPER OLEJCZYK
63' MATEUSZ RYBAND
39' OLAF GOHLIKE
24' KACPER OLEJCZYK
10' OLAF GOHLIKE
6' MIKOŁAJ ŻAWORONEK
18. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 03/2019 14:00
Arka II Gdynia SI 2:4 BAŁTYK GDYNIA AP Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
80'+1 PIOTR KALISZEWSKI
56' KACPER OLEJCZYK
39' OLAF GOHLIKE
30' KACPER GALAS
24' ALEKSANDER GAJDA
2' KACPER SAWICZ
12. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2018 15:30
Arka II Gdynia SI 12:0 Wicher Wierzchucino Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
76' NIKODEM BRODNICKI
72' NIKODEM BRODNICKI
65' DAWID LASZCZYK
61' NIKODEM CZARNECKI
56' ALEX KOLASA
52' KRYSTIAN MACHOLLA
46' NIKODEM CZARNECKI
44' NIKODEM CZARNECKI
22' ALEX BARBUGLI
17' OLAF GOHLIKE
14' OLAF GOHLIKE
11' ALEX BARBUGLI
11. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2018 11:00
Orkan Rumia MKS 0:8 Arka II Gdynia SI Boisko Wielofunkcyjne MOSIR Rumia (Rumia, Bukowa )
79' ALEX BARBUGLI
80' ANTONI ELWART
75' ALEX BARBUGLI
70' OLAF GOHLIKE
56' KACPER OLEJCZYK
46' KACPER OLEJCZYK
24' ALEX BARBUGLI
8' MARCEL NACZK
9. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2018 10:30
Arka II Gdynia SI 6:0 Cisowa Gdynia Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
77' ALEX BARBUGLI
75' MATEUSZ RYBAND
59' PATRYK MIGOWSKI
52' TYMOTEUSZ CZYŻ
49' KACPER ZAWALSKI
18' JAN JANIAK
8. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 17:00
Iskra Gdynia 0:24 Arka II Gdynia SI GCS Sztuczna - "Klatka" (Gdynia, Olimpijska )
79' OLAF GOHLIKE
78' NIKODEM BRODNICKI
76' PATRYK MIGOWSKI
74' ALEX KOLASA
73' FILIP BEMBEN
70' NIKODEM BRODNICKI
67' TYMOTEUSZ CZYŻ
65' PATRYK MIGOWSKI
58' PATRYK MIGOWSKI
56' ALEX KOLASA
54' ALEX KOLASA
51' ALEX KOLASA
49' TYMOTEUSZ CZYŻ
47' OLAF GOHLIKE
40' OLAF GOHLIKE
38' ALEX KOLASA
29' ALEX KOLASA
28' DAWID LASZCZYK
19' DAWID LASZCZYK
16' OLAF GOHLIKE
14' ANTONI ELWART
12' DAWID LASZCZYK
11' OLAF GOHLIKE
8' DAWID LASZCZYK
5. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 09/2018 17:00
KTS-K II LUZINO 4:3 Arka II Gdynia SI GOSRiT Luzino - płyta boczna (Luzino, Mickiewicza 22)
53' OLAF GOHLIKE
46' JAKUB PATELCZYK
39' DAWID LASZCZYK
33' KAMIL DROZD
14' JAKUB PATELCZYK
6' MATEUSZ RYBAND
9' REMIGIUSZ ZALEWSKI
3. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2018 15:30
Arka II Gdynia SI 10:0 Korona Żelistrzewo Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
70'+9 DAWID LASZCZYK
70'+4 KACPER OLEJCZYK
70' ALEX KOLASA
67' ALEX BARBUGLI
63' FILIP BEMBEN
61' PATRYK MIGOWSKI
45' PATRYK MIGOWSKI
25' OLAF GOHLIKE
16' KACPER OLEJCZYK
6' ALEX BARBUGLI
4. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2018 13:00
BAŁTYK GDYNIA AP 3:5 Arka II Gdynia SI Boisko B "Klatka" (Gdynia, Olimpijska 5)
49' ALEKSANDER GAJDA
42' ALEX KOLASA
41' OLAF GOHLIKE
19' OLAF GOHLIKE
18' HUBERT KLAMROWSKI
14' OLAF GOHLIKE
11' ANTONI ELWART
7' ALEX BARBUGLI
1. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności