Arka II Gdynia SI | C2

Mecze rozegrane 18
Strzelone bramki 130
Stracone bramki 23
C2 Trampkarz
02 06/2018 12:00
Arka II Gdynia SI 11:1 MKS Władysławowo Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
68' WIKTOR SIŁKOWSKI
67' OSKAR KRYŻA
65' HUBERT KLAMROWSKI
64' HUBERT KLAMROWSKI
61' CEZARY STANKIEWICZ
55' MARCEL KRAJEWSKI
52' MARCEL KRAJEWSKI
48' OLIWIER MACZKOWSKI
45' CEZARY STANKIEWICZ
32' MARCEL GNABASIK
12' OLIWIER MACZKOWSKI
7' KACPER JAROŃ
20. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 05/2018 11:00
Zatoka 95 Puck 0:12 Arka II Gdynia SI MOKSIR (Puck, Lipowa 3)
70' OLIWIER MACZKOWSKI
68' MARCEL GNABASIK
62' JAKUB KOŚCIÓW
39' LEON DOMALIK
56' MACIEJ ŻMUDA
55' MARCEL GNABASIK
35' OLIWIER MACZKOWSKI
27' JAKUB KOŚCIÓW
25' DAMIAN ŁUKOWICZ
18' IGOR CZYŻ
14' CEZARY STANKIEWICZ
2' JAKUB KOŚCIÓW
19. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2018 12:00
Arka II Gdynia SI 8:1 Wicher Wierzchucino Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
70' OLIWIER MACZKOWSKI
68' JAKUB KOŚCIÓW
58' JAKUB KOŚCIÓW
56' KACPER JAROŃ
54' NIKODEM CZARNECKI
42' JAKUB KOŚCIÓW
25' DAWID WIWATOWSKI
13' JAKUB WILCZYŃSKI
6' MACIEJ ŻMUDA
18. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2018 11:00
LZS Bojano 2:13 Arka II Gdynia SI Dragon Arena (Bojano, Warszawska 17)
68' IGOR CZYŻ
70' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
56' MARCEL KRAJEWSKI
55' DANIEL POSMYK
54' MARCEL KRAJEWSKI
52' JAKUB GASIŃSKI
50' IGOR PUŚCIKOWSKI
41' MATEUSZ KLEJNOWSKI
26' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
37' JAKUB GASIŃSKI
18' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
7' MARCEL KRAJEWSKI
6' JAKUB GASIŃSKI
4' DAWID SZCZODROWSKI
3' JAKUB KOŚCIÓW
17. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2018 15:00
Arka II Gdynia SI 5:0 Linia GKS Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
55' OSKAR HINTZKE
53' OLIWIER MACZKOWSKI
49' MACIEJ ŻMUDA
45' MACIEJ ŻMUDA
33' JAKUB KOŚCIÓW
16. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2017 09:00
Arka II Gdynia SI 24:0 SZTORM MOSTY Gdynia, Nauczycielska 9
69' KUBA BRANICKI
62' DAWID WIWATOWSKI
59' MARCEL GNABASIK
55' MARCEL GNABASIK
53' MARCEL GNABASIK
49' ZAK ABBOTT
48' MACIEJ ŻMUDA
47' KUBA BRANICKI
45' TOMASZ SIUDMIAK
44' DAWID WIWATOWSKI
41' DAMIAN ŁUKOWICZ
39' KUBA BRANICKI
37' KACPER JAROŃ
33' HUBERT KLAMROWSKI
31' OLIWIER MACZKOWSKI
29' HUBERT KLAMROWSKI
23' KACPER JAROŃ
21' KACPER JAROŃ
17' OLIWIER MACZKOWSKI
11' DAWID WARAS
8' ZAK ABBOTT
5' HUBERT KLAMROWSKI
4' ZAK ABBOTT
3' ZAK ABBOTT
10. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2017 14:00
Arka II Gdynia SI 6:2 LZS Bojano Gdynia, Nauczycielska 9
63' ZAK ABBOTT
55' CEZARY STOLZ
45' WITOLD BLOK
41' MACIEJ ŻMUDA
33' ZAK ABBOTT
30' MACIEJ MAJKOWSKI
20' MARCEL GNABASIK
15' JULIUSZ SIEPETOWSKI
6. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2017 14:00
Linia GKS 2:8 Arka II Gdynia SI Stadion Sportowy w Lini (Linia, Sportowa )
64' MACIEJ ŻMUDA
52' JULIUSZ SIEPETOWSKI
27' KONRAD JANKOWSKI
23' OSKAR CHOSZCZ
20' MACIEJ ŻMUDA
19' KRZYSZTOF NIEDŹWIEDZKI
11' MACIEJ ŻMUDA
10' KONRAD JANKOWSKI
7' KACPER JAROŃ
6' KACPER STUDZIŃSKI
5. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2017 13:00
KTS-K LUZINO 4:2 Arka II Gdynia SI GOSRiT Luzino - płyta główna (Luzino, Mickiewicza 22)
55' KAPCER MIOTK
54' MACIEJ ZDZIEBŁOWSKI
41' SZYMON SKURAT
35'+2 SZYMON SKURAT
29' HUBERT KLAMROWSKI
16' OSKAR HINTZKE
3. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2017 09:00
Cisowa Gdynia 0:13 Arka II Gdynia SI GCS GDYNIA NSR (Gdynia, Kazimierza Górskiego 1)
69' OLIWIER MACZKOWSKI
66' OLIWIER MACZKOWSKI
65' MARCEL GNABASIK
62' KAMIL RUSNAK
55' KUBA BRANICKI
46' OSKAR HINTZKE
36' OLIWIER MACZKOWSKI
7' OLIWIER MACZKOWSKI
31' MACIEJ ŻMUDA
21' MACIEJ ŻMUDA
10' JULIUSZ SIEPETOWSKI
9' MIKOŁAJ MIKUŁA
2' MACIEJ ŻMUDA
1. kolejka
Gdańsk: C2 Trampkarz Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności