Arka Gdynia SI | C2

Mecze rozegrane 26
Strzelone bramki 136
Stracone bramki 19
C2 Trampkarz
13 06/2018 16:00
BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. 2:5 Arka Gdynia SI Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy PSP1 w Starogardzie Gdańskim (Starogard Gdański, Zblewska 18)
50' MARCEL KRAJEWSKI
38' MARCEL KRAJEWSKI
34' JAKUB KOŚCIÓW
11' WIKTOR SIŁKOWSKI
10' WIKTOR SIŁKOWSKI
68' KRYSPIN OSSOWSKI
18' KACPER ZIÓLEK
26. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 06/2018 19:00
Arka Gdynia SI 3:1 AP KP GDYNIA Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
67' KRZYSZTOF BABŚ
57' MARCEL KRAJEWSKI
45' JAKUB STANISZEWSKI
18' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
25. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 05/2018 13:30
Gedania Gdańsk 1:6 Arka Gdynia SI Gedania 1922 Gdańsk (Gdańsk, gen. Józefa Hallera 201)
65' KRZYSZTOF BABŚ
60' MARCEL KRAJEWSKI
57' KRZYSZTOF BABŚ
54' DONAT ADKONIS
49' MARCEL KRAJEWSKI
44' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
25' WITOLD RUSZKIEWICZ
23. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 05/2018 14:30
Arka Gdynia SI 3:1 Lechia Gdańsk Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
37' MIKOŁAJ SYNAK
34' KRZYSZTOF BABŚ
12' MATEUSZ KRAUSE
8' MARCEL KRAJEWSKI
20. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 05/2018 12:00
Arka Gdynia SI 9:0 Chojniczanka 1930 Chojnice Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
68' MARCEL KRAJEWSKI
66' MARCEL KRAJEWSKI
55' KRZYSZTOF BABŚ
53' LEON DOMALIK
41' JAKUB KOŚCIÓW
29' JAKUB KOŚCIÓW
17' JAKUB KOŚCIÓW
15' DAWID ZEBRZUSKI
5' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
22. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 05/2018 19:00
GDYŃSKA AP DĄBROWA 1:6 Arka Gdynia SI Witomino (Gdynia, Nauczycielska 9)
69' JAKUB PERRON
63' DAWID ZEBRZUSKI
61' MARCEL KRAJEWSKI
60' JAKUB GASIŃSKI
55' DAWID ZEBRZUSKI
42' MARCEL KRAJEWSKI
24' SZYMON BETLEJEWSKI
21. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2018 13:00
BAŁTYK GDYNIA AP 1:12 Arka Gdynia SI Boisko B "Klatka" (Gdynia, Olimpijska 5)
67' JAKUB SOCHACKI
65' MARCEL KRAJEWSKI
55' JAKUB KOŚCIÓW
50' MARCEL KRAJEWSKI
48' MARCEL KRAJEWSKI
43' MARCEL KRAJEWSKI
38' KRZYSZTOF BABŚ
29' KRZYSZTOF BABŚ
25' JAKUB GASIŃSKI
19' KRZYSZTOF BABŚ
18' KRZYSZTOF BABŚ
15' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
9' PIOTR LACHOWICZ
19. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 04/2018 12:00
Arka Gdynia SI 6:0 Jantar Ustka Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
70' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
67' JAKUB GASIŃSKI
59' KRZYSZTOF BABŚ
42' JAKUB GASIŃSKI
40' JAKUB GASIŃSKI
14' DANIEL POSMYK
18. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2018 11:00
Arka Gdynia SI 4:2 GRYF TCZEW MKS Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
63' WIKTOR MATWISZYN
52' KACPER SZTUKA
47' WIKTOR MATWISZYN
35' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
28' LEON DOMALIK
20' KACPER SZTUKA
16. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2018 11:00
Arka Gdynia SI 7:0 Cartusia Kartuzy Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
63' DAWID ZEBRZUSKI
47' IGOR PUŚCIKOWSKI
40' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
27' MARCEL KRAJEWSKI
19' JAKUB KOŚCIÓW
16' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
8' JAKUB GASIŃSKI
14. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 11/2017 16:30
Arka Gdynia SI 7:1 BENIAMINEK O3 STAROGARD GD. Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)
70' JAKUB GASIŃSKI
64' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
60' MARCEL KRAJEWSKI
59' DAWID ZEBRZUSKI
55' JAKUB GASIŃSKI
50' JAKUB GASIŃSKI
40' IGOR PUŚCIKOWSKI
19' SZYMON OGRODOWICZ
13. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 11/2017 17:00
AP KP GDYNIA 1:6 Arka Gdynia SI Boisko B "KLATKA" (Gdynia, Olimpijska 5/9)
70' JAKUB STANISZEWSKI
63' DAWID ZEBRZUSKI
60' WIKTOR SIŁKOWSKI
53' WIKTOR SIŁKOWSKI
52' WIKTOR SIŁKOWSKI
48' KRZYSZTOF BABŚ
25' DAWID ZEBRZUSKI
12. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 10/2017 09:00
Arka Gdynia SI 3:1 Gedania Gdańsk Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
63' WIKTOR MATWISZYN
51' PAWEŁ POWIDEŁ
36' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
31' MATEUSZ KRAUSE
10. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 09:00
Arka Gdynia SI 6:0 GDYŃSKA AP DĄBROWA Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
68' KRZYSZTOF BABŚ
63' KRZYSZTOF BABŚ
50' MICHAŁ GALIŃSKI
40' JAKUB KOŚCIÓW
23' JAKUB PERRON
22' DANIEL POSMYK
8. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 09/2017 09:00
Arka Gdynia SI 6:0 BAŁTYK GDYNIA AP Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
64' MATEUSZ KRAUSE
50' DANIEL POSMYK
59' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
21' JAKUB KOŚCIÓW
2' DAWID ZEBRZUSKI
1' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
6. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2017 13:30
Jantar Ustka 0:7 Arka Gdynia SI Stadion OSiR Ustka (Ustka, Grunwaldzka 35)
62' LEON DOMALIK
60' JAKUB GASIŃSKI
56' JAKUB PERRON
50' JAKUB PERRON
49' JAKUB GASIŃSKI
38' JAKUB GASIŃSKI
30' JAKUB KOŚCIÓW
5. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2017 11:30
Arka Gdynia SI 7:0 ULKS U-2 Bytów Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
63' LEON DOMALIK
46' LEON DOMALIK
28' MARCEL KRAJEWSKI
26' KRZYSZTOF BABŚ
20' JAKUB KOŚCIÓW
10' KRZYSZTOF BABŚ
4' DAWID ZEBRZUSKI
4. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 09/2017 11:00
GRYF TCZEW MKS 2:10 Arka Gdynia SI Stadion Miejski (Tczew, Bałdowska )
70' DONAT ADKONIS
67' IGOR PUŚCIKOWSKI
65' MARCEL KRAJEWSKI
60' KACPER SZTUKA
54' MARCEL KRAJEWSKI
52' MARCEL KRAJEWSKI
50' KRZYSZTOF BABŚ
47' KACPER SZTUKA
45' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
25' LEON DOMALIK
17' KRZYSZTOF BABŚ
2' ADRIAN ŁYSZKIEWICZ DUSTET
3. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2017 14:00
Arka Gdynia SI 7:0 KS Gryf Słupsk Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia, Nauczycielska 9)
70' DANIEL POSMYK
64' JAKUB PERRON
29' LEON DOMALIK
22' DONAT ADKONIS
18' MICHAŁ GALIŃSKI
12' KRZYSZTOF BABŚ
1' KRZYSZTOF BABŚ
2. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 08/2017 11:00
Cartusia Kartuzy 3:3 Arka Gdynia SI GKS "CARTUSIA 1923" KARTUZY (Kartuzy, 3 Maja 34)
65' OLIWIER STENZEL
51' JAKUB KOŚCIÓW
43' DONAT ADKONIS
33' MARCEL KRAJEWSKI
19' OLIWIER STENZEL
4' OLIWIER STENZEL
1. kolejka
I liga wojewódzka C2 Trampkarz "sportbm"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności