AP Kmita Zabierzów | Klasa okręgowa

Mecze rozegrane 26
Strzelone bramki 34
Stracone bramki 68
Klasa okręgowa
10 06/2018 17:00
AP Kmita Zabierzów 1:3 Nadwiślan Kraków ul. Sportowa 2, Zabierzów
88' PAWEŁ FOLTAK
80' Piotr Więckowski
66' PAWEŁ FOLTAK
40' JAROSŁAW MOROŃSKI
90'+5 Piotr Więckowski
89' PAWEŁ FOLTAK
60' JAROSŁAW MOROŃSKI
32' DARIUSZ SOSNOWSKI
4' Emanuel Kuziel
26. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2018 18:00
Błękitni Modlnica 7:2 AP Kmita Zabierzów Stadion LKS "Błękitni" Modlnica (Modlnica, Sportowa 19)
89' TOMASZ STRYCZEK
82' TOMASZ STRYCZEK
78' TOMASZ STRYCZEK
76' TOMASZ STRYCZEK
67' Krzysztof Szumiec
57' BEYTULLAH BICEN
53' Kamil Krzysztonek
75' SZYMON TYRAŁA
13' PAWEŁ GRZESIAK
89' Sebastian Wszołek
80' Kamil Krzysztonek
69' PATRYK MUCHA
69' Mateusz Grochola
67' Mateusz Grochola
65' Marcin Zaporowski
65' MICHAŁ KRZYWDA
56' SZYMON TYRAŁA
54' PAWEŁ GRZESIAK
44' KRZYSZTOF BARCZUK
32' Piotr Więckowski
25. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 05/2018 18:00
90'+1 MICHAŁ BUJAS
82' PIOTR APOSTOLSKI
61' Dominik Zalejski
59' MICHAŁ BUJAS
66' Sebastian Wszołek
17' PAWEŁ GRZESIAK
90'+1 ARTUR KRZESZOWIAK
72' WOJCIECH SKOTNICKI
56' MATEUSZ ŚLIWIŃSKI
42' PIOTR APOSTOLSKI
20. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2018 15:00
AP Kmita Zabierzów 1:0 Piast Wołowice Zabierzów, Sportowa 2
59' PAWEŁ GRZESIAK
90'+3 PIOTR PANEK
90' SEBASTIAN SIKORA
75' KACPER WOŹNIAK
72' KAROL BUJAK
52' ARTUR GUZIK
42' ADAM MIKA
36' Sebastian Wszołek
26' PATRYK MUCHA
24. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2018 18:00
Borek Kraków 3:1 AP Kmita Zabierzów Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek (Kraków-Podgórze, Żywiecka 13)
84' MACIEJ WCISŁO
6' MACIEJ WCISŁO
47' FILIP BENTKOWSKI
79' SEBASTIAN SIKORA
76' Mateusz Grochola
60' KAROL MOSIO
55' SZYMON TYRAŁA
43' GIORGI MARKOZASHVILI
40' RAFAŁ WILKOŁEK
36' KRZYSZTOF BARCZUK
31' MACIEJ WCISŁO
23. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2018 17:00
AP Kmita Zabierzów 1:3 Prokocim Kraków ul. Sportowa 2, Zabierzów
85' KAROL SIERANT
57' KAROL SIERANT
46' KAROL SIERANT
50' Sebastian Wszołek
90'+4 Łukasz Kominiak
90' Dawid Burzyński
88' Mateusz Olszański
45' Wiktor Ramut
43' Patryk Stankiewicz
90'+1 Patryk Stankiewicz
90'+1 Patryk Stankiewicz
22. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 05/2018 18:00
AP Kmita Zabierzów 3:1 Wisła Jeziorzany ul. Sportowa 2, Zabierzów
20' KACPER WOŹNIAK
10' Sebastian Wszołek
9' MATEUSZ GALOS
87' Patryk Kulesza
81' SZYMON STAWOWSKI
90' Wiktor Ramut
61' MACIEJ NOWAK
41' Konrad Korcel
41' KACPER WOŹNIAK
39' Piotr Korcel
37' KRZYSZTOF BARCZUK
85' KRZYSZTOF BARCZUK
85' KRZYSZTOF BARCZUK
14. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 04/2018 17:00
80' Grzegorz Krzysiak
65' Grzegorz Krzysiak
55' Paweł Godyń
25' Paweł Godyń
90'+1 PATRYK MUCHA
63' Michał Kanclerz
57' Sebastian Wszołek
39' ADRIAN KACZKOWSKI
25' PAWEŁ GRZESIAK
8' KRZYSZTOF BARCZUK
18. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2018 17:00
Iskra Radwanowice 2:0 AP Kmita Zabierzów Iskra Radwanowice (Radwanowice )
75' Grzegorz Pancerz
32' PAWEŁ SŁONINA
76' Wojciech Pituła
55' KAMIL LIPIEC
54' Paweł Pituła
47' Tomasz Makowski
43' KACPER WOŹNIAK
40' ŁUKASZ BUKAŁA
38' Wiktor Ramut
21' DAWID STYGAR
17. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2018 14:00
Kaszowianka Kaszów 2:1 AP Kmita Zabierzów KASZOWIANKA KASZÓW (Kaszów 533)
54' Sebastian Wszołek
78' TOMASZ GRZESIAK
71' TOMASZ GRZESIAK
78' Dawid Nosek
60' TOMASZ GRZESIAK
53' SEBASTIAN PIKUŁA
39' Sebastian Pamuła
17' Adam Popowicz
15. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2017 13:00
Nadwiślan Kraków 2:2 AP Kmita Zabierzów Kraków-Śródmieście, Koletek 20
38' KRZYSZTOF BARCZUK
29' Piotr Więckowski
30' JAROSŁAW MOROŃSKI
15' Adam Piskorz
70' Dawid Burzyński
41' Jakub Sala
22' DARIUSZ MATACZ
16' Grzegorz Skorupa
16' MICHAŁ KUKLA
10' Łukasz Kominiak
13. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 10/2017 13:00
Piast Wołowice 4:2 AP Kmita Zabierzów LKS Piast Farmina Wołowice (Wołowice 103)
48' GRZEGORZ ŁAWROWSKI
77' Piotr Więckowski
41' DAMIAN JASIOŁEK
24' PIOTR PANEK
14' PIOTR PANEK
5' Szymon Budziaszek
85' Wiktor Ramut
85' Jakub Kosek
71' Patryk Kulesza
62' PATRYK MUCHA
62' KRZYSZTOF BARCZUK
38' Łukasz Kominiak
22' PIOTR PANEK
85' Sławomir Kuśmierczyk
85' Sławomir Kuśmierczyk
18' Sławomir Kuśmierczyk
11. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2017 16:00
AP Kmita Zabierzów 1:1 Skawinka Skawina AKADEMIA PIŁKARSKA KMITA ZABIERZÓW (Zabierzów, Sportowa 2)
31' ŁUKASZ KOPYCKI
90'+1 Łukasz Kominiak
80' KRZYSZTOF BANACH
80' KACPER WOŹNIAK
87' Grzegorz Skorupa
82' DAWID STYGAR
65' Bartłomiej Wygaś
65' Wiktor Ramut
23' JAN HACHLOWSKI
6. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2017 16:30
Świt Krzeszowice 4:2 AP Kmita Zabierzów GKS Świt Krzeszowice (Krzeszowice, Franciszka Kulczyckiego 2)
89' Łukasz Kominiak
70' Łukasz Kominiak
61' Grzegorz Krzysiak
57' Paweł Godyń
27' Paweł Godyń
13' Paweł Godyń
89' KAMIL KŁOSOWSKI
37' Wiktor Ramut
34' Mateusz Marszałek
5. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2017 17:00
AP Kmita Zabierzów 1:1 Iskra Radwanowice AKADEMIA PIŁKARSKA KMITA ZABIERZÓW (Zabierzów, Sportowa 2)
34' Grzegorz Skorupa
39' PAWEŁ SŁONINA
82' Piotr Jabłoński
80' Łukasz Kominiak
75' Adam Popowicz
34' Dawid Burzyński
4. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2017 17:00
Wieczysta Kraków 1:2 AP Kmita Zabierzów KS Wieczysta Kraków (Kraków-Śródmieście, Kazimierza Chałupnika 16)
82' Grzegorz Skorupa
35' KACPER WOŹNIAK
75' GRZEGORZ KWIECIEŃ
90' GRZEGORZ KWIECIEŃ
76' Łukasz Kominiak
72' Wiktor Ramut
40' KAMIL GÓRKA
82' KAMIL GÓRKA
16' Marcin Fudali
14' Dariusz Kuźma
3. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2017 17:00
AP Kmita Zabierzów 2:2 Kaszowianka Kaszów AKADEMIA PIŁKARSKA KMITA ZABIERZÓW (Zabierzów, Sportowa 2)
77' PAWEŁ GRZESIAK
75' TOMASZ ARMATYS
66' Grzegorz Skorupa
17' GRZEGORZ ŁAWROWSKI
90'+1 TOMASZ GRZESIAK
89' PAWEŁ GRZESIAK
83' DAMIAN PABIŚ
81' Łukasz Kominiak
67' Dawid Nosek
64' Sebastian Pamuła
36' ROBERT BIEGUN
26' Mateusz Marszałek
22' KRZYSZTOF BARCZUK
56' KRZYSZTOF BARCZUK
56' KRZYSZTOF BARCZUK
11' KRZYSZTOF PACHACZ
11' Wiktor Ramut
2. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2017 17:00
74' Dawid Burzyński
23' Dawid Burzyński
20' RAFAŁ STROJEK
15' RAFAŁ STROJEK
83' RAFAŁ STROJEK
45'+1 Grzegorz Skorupa
41' MACIEJ NOWAK
30' SZYMON STAWOWSKI
30' Dariusz Kuźma
5' KACPER WOŹNIAK
1. kolejka
Kraków: Klasa okręgowa Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności