1920 Mosina | Klasa A

Mecze rozegrane 15
Strzelone bramki 33
Stracone bramki 32
Klasa A
09 11/2019 18:00
POZNAŃ FC 2:4 1920 Mosina Poznań FC sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań 12)
90'+2 JAKUB RATAJCZAK
88' JAKUB RATAJCZAK
74' JAKUB RATAJCZAK
56' MACIEJ BARAŃSKI
52' KACPER MADAJEWSKI
30' DAWID NOWICKI
80' ADAM PAWLAK
45' Krzysztof Markiewicz
45' KRZYSZTOF KACZMAREK
41' KACPER BUCZKO
34' Maciej Jabłoński
13. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2019 13:00
1920 Mosina 3:1 Antares ZALASEWO 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
85' JAKUB RATAJCZAK
83' PAWEŁ ZAWADA
31' ADRIAN FIOŁKA
22' Patryk Sowiński
85' Adrian Pyrzyński
79' MATEUSZ BEDNARCZYK
73' Bartosz Lutomski
59' PAWEŁ ZAWADA
58' Łukasz Andrzejewski
41' Kamil Linka
28' Tomasz Kramer
17' KACPER BUCZKO
11' JAKUB RATAJCZAK
12. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2019 14:00
WIELKOPOLSKA Komorniki 7:0 1920 Mosina Wielkopolska Komorniki (Komorniki, Jeziorna 5)
74' Adam Baranowski
60' Hubert Chełmiński
48' Mateusz Skrzypczak
40' Aleksander Deckert
24' Franciszek Siwek
9' Hubert Chełmiński
5' Aleksander Deckert
67' MATEUSZ FABISZ
58' JAKUB GOSTYŃSKI
25' KAMIL WOŹNIAK
11. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 15:00
1920 Mosina 0:2 CLESCEVIA Kleszczewo 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
88' Piotr Kujawa
48' Krzysztof Markiewicz
90'+5 ADAM BUCZMA
60' FILIP SOROKO
45'+1 SŁAWOMIR SZYMKOWIAK
35' Łukasz Słabolepszy
22' Krzysztof Markiewicz
10. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 10/2019 13:00
1920 Mosina 6:1 POGROM LUBOŃ 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
71' Jan Białożyt
79' TOMASZ ZAWADA
64' TOMASZ ZAWADA
36' TOMASZ ZAWADA
22' TOMASZ ZAWADA
21' Kamil Linka
44' DAWID KUBIAK
83' JAKUB KRUPKOWSKI
22' JAKUB RATAJCZAK
9. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 15:00
Sokół MIEŚCISKO 2:1 1920 Mosina Sokół Mieścisko (Mieścisko, Wągrowiecka 1)
6' TOMASZ ZAWADA
60' KAMIL WOJTKOWIAK
28' Przemysław Gaca
47' PAWEŁ ZAWADA
42' BARTOSZ SIERSCHUŁA
14' Przemysław Gaca
7. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 15:00
1920 Mosina 2:2 LAS Puszczykowo 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
55' Hubert Kowalkiewicz
48' JAKUB RATAJCZAK
30' JAKUB RATAJCZAK
20' Hubert Kowalkiewicz
86' WIKTOR TYLCZYŃSKI
73' Rafał Szymczak
38' PATRYK GRENDEL
11' Piotr Marciniak
6. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 09/2019 18:00
TARNOVIA II Tarnowo Podgórne 0:2 1920 Mosina sztuczna trawa Tarnovia Tarnowo Podgórne (Baranowo, Wypoczynkowa 93A)
90' TOMASZ ZAWADA
44' Kamil Linka
88' KACPER BUCZKO
81' Dariusz Piechocki
67' JAKUB RATAJCZAK
58' Krzysztof Markiewicz
58' Krzysztof Markiewicz
32' Krzysztof Markiewicz
5. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 09/2019 13:00
1920 Mosina 3:1 Luboński 1943 Luboń 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
78' RADOSŁAW MICHALEWSKI
88' TOMASZ ZAWADA
68' TOMASZ ZAWADA
51' Krzysztof Markiewicz
82' KEVIN KASZTELAN
75' Jan Białożyt
50' KACPER BUCZKO
40' KACPER KOWALSKI
23' MATEUSZ KOWALSKI
4. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 08/2019 16:45
1920 Mosina 0:6 WARTA Śrem 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
66' MAKSYMILIAN MAKOWSKI
64' MAKSYMILIAN MAKOWSKI
59' Hubert Ściak
46' MIKOŁAJ BERGER
12' KAMIL SZYMANDERA
3' MIKOŁAJ BERGER
2. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK - Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 16:00
1920 Mosina 2:4 MARATOŃCZYK Brzeźno 1920 Mosina (Mosina, Konopnickiej 31)
90'+2 JAKUB MAKOWSKI
78' MACIEJ EUCHAUST
60' Krystian Kofel
68' Krystian Dukarski
35' Krystian Dukarski
76' ADRIAN FIOŁKA
86' ADRIAN FIOŁKA
80' Jan Białożyt
59' Krzysztof Markiewicz
37' Kamil Linka
28' Rafał Wiąz
2. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 16:00
WKS OWIECZKI 1:4 1920 Mosina WKS Owieczki (Owieczki )
82' MAKSYMILIAN IGNASZAK
79' Jan Białożyt
51' TOMASZ ZAWADA
42' Jan Białożyt
27' KAMIL GRZYBOWSKI
54' STEFAN GRZECHOWIAK
57' Jan Białożyt
42' KAMIL GRZYBOWSKI
36' Krzysztof Markiewicz
1. kolejka
Klasa A Grupa 9
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2019 17:00
ODLEW Poznań 1:4 1920 Mosina Odlew Poznań sztuczna trawa (Poznań-Stare Miasto, Armii Poznań )
84' TOMASZ ZAWADA
78' KORNEL UNIEJEWSKI
40' KORNEL UNIEJEWSKI
17' JAKUB RATAJCZAK
4' PAWEŁ KULIŃSKI
64' PAWEŁ ZAWADA
58' JAKUB RATAJCZAK
1. kolejka
Puchar Polski "TOTOLOTEK - Poznań"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności