Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce w pierwszej kolejce nowego sezonu Centralnej Ligi Juniorów kontynuuje zwycięską serię. Mistrzowie Polski z poprzednich rozgrywek pokonali na własnym boisku 2:1 Górnika Zabrze. Spotkanie było transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz można obejrzeć je z odtworzenia.

Centralna Liga Juniorów

Dokładnie 69 dni musieli czekać fani młodzieżowej piłki na kolejny mecz w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Wraz z początkiem czerwca zakończył się sezon, który zdominowali młodzi piłkarze Korony Kielce. Czy teraz będzie podobnie? Pierwsza próba już w piątkowe popołudnie, a rywalem będzie Górnik Zabrze. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka od godziny 16:00.

Centralna Liga Juniorów

W przyszły weekend rozpoczną się rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. Będzie to szczególny sezon dla fanów Gwarka Zabrza, UKS SMS Łódź, Hutnika Kraków i Lechii Gdańsk. Kluby te – po krótszej lub dłuższej przerwie – wracają do elity, ale muszą się mieć na baczności. W zreformowanych rozgrywkach beniaminkowie nie mają bowiem łatwego życia.

Centralna Liga Juniorów

Jednym ze zwycięzców rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów 2018/2019 jest trener Grzegorz Szoka. Wraz z drużyną Legii świętował mistrzostwo Polski w kategorii juniorów młodszych. Sukces tym większy, bo dla stołecznej ekipy było to pierwsze złoto w tej kategorii wiekowej. – W klubie nikt nie wywierał jednak żadnej presji związanej z tym wynikiem – mówi trener, któremu radości dostarczyli także młodsi zawodnicy Legii. Wielu piłkarzy, z tych którzy zdobyli mistrzostwo w CLJ U-15, jeszcze rok temu trenowało pod okiem naszego rozmówcy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności