Centralna Liga Juniorów

Opłaciło się tyle czekać na pierwsze mecze – tak mogą powiedzieć kibice po inauguracji wiosny w CLJ. W grupie zachodniej już sypnęło kilkoma niespodziankami, w efekcie czego na drugie miejsce awansowało Zagłębie Lubin. W hicie w grupie wschodniej Legia pokonała Jagiellonię 1:0, a wielkim zainteresowaniem cieszyła się transmisja z tego meczu – spotkanie obejrzało prawie 70 tysięcy ludzi!

Centralna Liga Juniorów

W sobotę o godz. 12 na kanale Łączy Nas Piłka pierwsze tej wiosny transmisja z meczu Centralnej Ligi Juniorów. W Białymstoku zmierzy się druga z pierwszą drużyną grupy wschodniej – Jagiellonia zagra z warszawską Legią. – Idąc na spotkania tej ligi nie usłyszymy już takich haseł jak „laguj”, „wybij” czy tym podobne. Mamy więcej piłki w piłce – zapewnia Tomasz Kulhawik, trener zespołu CLJ Jagiellonii w rozmowie z Michałem Zachodnym o szkoleniu w klubie, poziomie rozgrywek oraz filozofii „futbolu na tak”.

Centralna Liga Juniorów

Bieżący sezon w Centralnej Lidze Juniorów z kilku względów jest wyjątkowy. Przede wszystkim dlatego, że ze względu na reformę rozgrywek nawet drużyny walczące o awans do najlepszej dwójki... nie mogą być jeszcze pewne utrzymania. A tak wyrównanej rywalizacji o czołowe miejsca od kilku lat nie było. A jak pierwsza runda CLJ przedstawia się w liczbach?

Centralna Liga Juniorów

Ostatnia tegoroczna seria spotkań w Centralnej Lidze Juniorów nie była zbyt udana dla liderów. Zarówno Śląsk Wrocław, jak i Legia Warszawa swoje mecze zremisowały. Rywale wykorzystali potknięcia faworytów i zmniejszyli dystans dzielący ich od pierwszego miejsca. A to zwiastuje jeszcze ciekawszy bój o awans do najlepszej czwórki na wiosnę. Pierwsze mecze zaplanowano na 10 marca.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży