Centralna Liga Juniorów

Nabierają rumieńców rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. W grupie zachodniej coraz trudniejsza sytuacja Lecha, który wobec wpadki w meczu z Chrobrym na kolejne potknięcia nie może już sobie pozwolić. W drugiej grupie samodzielnym liderem została Legia Warszawa. O komforcie stołeczna ekipa nie może jednak jeszcze mówić.

Centralna Liga Juniorów

Łeb w łeb w grupie zachodniej idą drużyny Śląska Wrocław i Pogoni Szczecin, a tuż za nimi czai się Lech Poznań. Równie ciekawa rywalizacja jest w klasyfikacji strzelców. W drugiej grupie natomiast w miniony weekend czołowe ekipy bądź to nie grały, bądź też traciły punkty. Zwłaszcza dwie najlepsze drużyny krakowskie – Progres i Wisła nie mogą być zadowolone. Zupełnie odwrotne nastroje w obozie Pasów.

Centralna Liga Juniorów

Derby Krakowa zawsze wzbudzają zainteresowanie i przyciągają uwagę kibiców, bez względu na to w jakiej klasie rozgrywkowej się toczą i kto w nich bierze udział. Podobnie będzie w sobotę. Nawet jeżeli rywalem Cracovii nie będzie Wisła, a mniej znany Progres. – Wiadomo, że my nie rywalizujemy w seniorach, a jedynie w Centralnej Lidze Juniorów, ale to spotkanie też ma swój smaczek i jest dla nas bardzo ważne – mówi Marcin Pasionek, trener Progresu.

Centralna Liga Juniorów

Śląsk Wrocław wykorzystał fakt, że dotychczasowy lider grupy zachodniej – Pogoń Szczecin w weekend pauzował. W grupie wschodniej faworyci solidarnie wygrywali, wobec czego uwaga wszystkich skupiła się na graczach Stomilu Olsztyn, którzy w weekend odnieśli dopiero pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Warto jednak chyba było czekać, bo okoliczności wygranej były niecodzienne!

Centralna Liga Juniorów

Co prawda najciekawiej zapowiadający się weekendowy mecz w ramach Centralnej Ligi Juniorów, czyli konfrontacja Pogoni Szczecin z Lechem Poznań została przełożona, nie znaczy to jednak, że kibice śledzący te rozgrywki będą się nudzić. W Bielsku-Białej zmierzą się dwie drużyny, które w tym sezonie spisują się nadspodziewanie dobrze, a w grupie wschodniej będziemy śledzić kolejny etap rywalizacji drużyn krakowskich z Legią Warszawa.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży