Centralna Liga Juniorów

Dwa punkty różnicy pomiędzy liderem, Wisłą Kraków, a czwartą w tabeli Legią Warszawa – sytuacja w Centralnej Lidze Juniorów na półmetku pierwszej rundy robi się coraz ciekawsza. A trzeba pamiętać, że spotkania zaległe mają jeszcze przed sobą goniące liderów, Cracovia i Górnik. Mecze tych drużyn zostały odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego.

Centralna Liga Juniorów

W meczu 8. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-18 Wisła Kraków pokonała w Myślenicach 5:2 Arkę Gdynia. Bramki dla gospodarzy zdobyli Wiktor Szywacz, Piotr Ćwik, Sławomir Chmiel (dwie) oraz Kacper Myszogląd. Trafieniami dla Arki odpowiedzieli Kacper Skóra i Kasjan Lipkowski. Spotkanie było na żywo transmitowane przez kanał Łączy Nas Piłka, a już teraz zapraszamy do obejrzenia retransmisji z tego starcia.

Centralna Liga Juniorów

Niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie ósmej kolejki Centralnej Ligi Juniorów, pomiędzy Wisłą Kraków a Arką Gdynia. Co prawda obie drużyny w tabeli dzieli przepaść, ale gdynianie mają powody do optymizmu przed tym spotkaniem. Transmisja wyłącznie na kanale Łączy Nas Piłka, w sobotę o godzinie 11:15.

Centralna Liga Juniorów

Siódma kolejka nie okazała się szczęśliwa dla dotychczasowego lidera z Wrocławia. Śląsk przegrał w dramatycznych okolicznościach na własnym terenie z Wisłą Kraków i po drugiej z rzędu porażce wypadł poza podium. Nowym liderem jest Zagłębie Lubin. Niedzielny mecz Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin z powodu zagrożenia epidemicznego został przełożony na późniejszy termin.

Centralna Liga Juniorów

Zażarty bój czeka w sobotnie południe drużyny UKS SMS Łódź i Górnika Zabrze. Obie te ekipy mają w obecnych rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów lepsze i gorsze momenty. Sobotni mecz może być dla nich momentem przełomowym, który pozwoli się zbliżyć do ścisłej czołówki ligowej, a tym samym zostawić w tyle rywala. Mecz UKS SMS Łódź – Górnik Zabrze na kanale Łączy Nas Piłka w sobotnie przedpołudnie, od godziny 11:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności