Centralna Liga Juniorów

Coraz mniej niewiadomych w walce o czołowe lokaty w Centralnej Lidze Juniorów. W grupie zachodniej o dwa miejsca dające grę w półfinale powalczą trzy drużyny: Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin i Lech Poznań. Jeszcze klarowniejsza sytuacja jest na wschodzie, gdzie do decydujących spotkań mogą się już przygotowywać zespoły Legii Warszawa i Cracovii.

Centralna Liga Juniorów

Po wielce emocjonującym i obfitującym w gole spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów, Legia Warszawa obroniła swój status jedynej niepokonanej drużyny w tym sezonie. Lider grupy wschodniej ostatecznie wygrał 4:3 w Łodzi z SMS-em, choć w drugiej połowie musiał gonić wynik. Decydującego o zwycięstwie gola strzelił Łukasz Zjawiński na kilka minut przed końcem spotkania, tym samym kompletując hat-tricka. Zapraszamy do obejrzenia spotkania, którego transmisja była na kanale „Łączy Nas Piłka”.

Centralna Liga Juniorów

W Centralnej Lidze Juniorów trwa zacięta walka nie tylko o miejsca w półfinałach, ale także o utrzymanie się w elicie na przyszły sezon. W sobotnie południe dojdzie do zderzenia właśnie dwóch tych biegunów: liderująca grupie wschodniej Legia Warszawa zagra z walczącym o życie UKS SMS Łódź. Spotkanie, które zostanie rozegrane przy ulicy Milionowej 12, pokażemy na Łączy Nas Piłka, transmisja od godziny 11:50.

Centralna Liga Juniorów

Ostatnie dni są prawdopodobnie kluczowe w rywalizacji drużyn walczących o półfinał CLJ. W grupie zachodniej po kolejnych zwycięstwach Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin mają cztery punkty przewagi nad trzecim Lechem i sześć nad Zagłębiem Lubin. Coraz większy dystans do najlepszej dwójki traci także grupa pościgowa w grupie wschodniej.

Centralna Liga Juniorów

Starcie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin to jeden z tych meczów, który może mieć decydujący wpływ na awans do półfinałów Centralnej Ligi Juniorów. „Portowcy” plasują się bowiem na drugim miejscu w tabeli, „Kolejorz” jest trzeci, ma do rywala jeden punkt straty. Transmisja spotkania odbędzie się na kanale Łączy Nas Piłka! Zapraszamy w niedzielę od godziny 12:00!

Centralna Liga Juniorów

W weekend drużyny typowane do odgrywania głównych ról w CLJ nie zawiodły. W meczu na szczycie grupy wschodniej Legia zremisowała w Krakowie z Wisłą. To drugi remis Legionistów w tym roku. Wcześniej lider grupy wschodniej zremisował również... w stolicy Małopolski. W grupie zachodniej zgodne i pewne zwycięstwa faworytów.

Centralna Liga Juniorów

O cztery miejsca w półfinałach Centralnej Ligi Juniorów walczy obecnie 9 drużyn. Dwie z nich, które realnie mogą myśleć o wyjściu z grupy wschodniej spotkają się w sobotnie przedpołudnie. Czwarta Wisła Kraków będzie podejmować lidera, Legię Warszawa. Relację z tego meczu będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka. Zapraszamy w sobotę od godziny 11:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży