Centralna Liga Juniorów

Na to spotkanie specjalnie kibiców chyba nie trzeba zapraszać. Pozycja drużyn jest najlepszą rekomendacją. Gdy gra lider z trzecią drużyną tabeli, a dodatkowo stawką jest mistrzostwo rundy jesiennej, to należy się spodziewać wszystkiego co najlepsze. Mecz Korona Kielce – Legia Warszawa na Łączy Nas Piłka w sobotę o godzinie 13:00.

Centralna Liga Juniorów

Nie zabrakło emocji w 14. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. W meczu na szczycie Zagłębie Lubin wygrało w Szczecinie, a potknięcie „Portowców” wykorzystała Legia. Coraz wyraźniej reszcie stawki ucieka najlepsza czwórka. Liderująca Korona Kielce swojego meczu z Górnikiem Zabrze w weekend nie rozegrała.

Centralna Liga Juniorów

To nie będzie mecz, podczas którego kibice będą przysypiać. We Wrocławiu spotkają się bowiem dwie drużyny, które w tym sezonie tracą najwięcej bramek w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Transmisja z meczu Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów w sobotę o godzinie 12:00 na Łączy Nas Piłka!

Centralna Liga Juniorów

Trzynasta kolejka nie była szczęśliwa dla drużyn z czołówki CLJ. Przegrał u siebie lider z Kielc, dorobku punktowego nie powiększyły również zespoły Zagłębia Lubin i Legii Warszawa. Punkt zainkasowała Pogoń Szczecin i jest to jedyna drużyna z czołowej szóstki, która nie przegrała meczu.

Centralna Liga Juniorów

Emocji w piłce młodzieżowej nie brakuje. W międzyczasie, pomiędzy meczami eliminacji mistrzostw Europy U-17 rozgrywane są też spotkania Centralnej Ligi Juniorów, czyli naturalnego zaplecza młodzieżowej reprezentacji. W Kielcach lider, tamtejsza Korona, grał z beniaminkiem, Escolą Varsovią. W stolicy województwa świętokrzyskiego goście po emocjonującym spotkaniu zwyciężyli 3:2. Zobacz retransmisję meczu!

Centralna Liga Juniorów

Emocji w piłce młodzieżowej nie brakuje. W międzyczasie, pomiędzy meczami kwalifikacji mistrzostw Europy U-17, rozgrywane są też spotkania Centralnej Ligi Juniorów, czyli naturalnego zaplecza młodzieżowej reprezentacji. W Kielcach lider, tamtejsza Korona, zagra z beniaminkiem, Escolą Varsovią. Transmisja na Łączy Nas Piłka, w sobotę w samo południe!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności