Centralna Liga Juniorów

Za nami pierwsza kolejka Centralnej Ligi Juniorów. I chociaż w obu grupach kilka spotkań zostało przełożonych na późniejsze terminy to emocji w pierwszych dniach rywalizacji nie brakowało. Najlepsze humory po premierowych spotkaniach są w obozie Arki i w Warszawie. Liderzy zagrali swoje mecze na "czwórkę". 

Centralna Liga Juniorów

W weekend pierwsze mecze Centralnej Ligi Juniorów sezonu 2017/2018. W tym roku emocje i stawka będzie podwójnie wielka, gdyż rozgrywki zostaną zreformowane. Z dwóch grup CLJ powstanie jedna. – Naszym celem jest miejsce 1-6, podobnie zapewne myśli większość ekip – przyznaje Paweł Łoś, trener beniaminka, Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Centralna Liga Juniorów

Minione rozgrywki w Centralnej Lidze Juniorów dostarczyły niemałych emocji. Drużynowo najlepsza okazała się Legia Warszawa. – Naszym głównym celem jest jednak przede wszystkim przygotowanie zawodników do rywalizacji w piłce seniorskiej – podkreślają zgodnie trenerzy. I w tej kategorii zwycięzców indywidualnych jest już więcej. Ale jak pokazuje doświadczenie, do upragnionego celu, czyli debiutu w LOTTO Ekstraklasie, droga jednak jeszcze daleka.

Centralna Liga Juniorów

– Scenariusz, który sobie założyliśmy, realizowaliśmy przez bardzo długi czas. Do przerwy prowadziliśmy już 2:0, podczas gdy do ostatecznego triumfu potrzebowaliśmy zwycięstwa 3:0. W przerwie powiedziałem zawodnikom, że robota cały czas trwa, że nie jesteśmy nawet w połowie. Gdybyśmy zdobyli trzecią bramkę, raczej byśmy już tego nie wypuścili, ale taka jest piłka nożna – powiedział po drugim meczu finałowym Centralnej Ligi Juniorów trener Pogoni Szczecin Paweł Cretti.

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa po raz trzeci z rzędu wywalczyła mistrzostwo Centralnej Ligi Juniorów. W rewanżu podopieczni Piotra Kobiereckiego ulegli Pogoni Szczecin na wyjeździe 1:2, ale dzięki zwycięstwu w pierwszym spotkaniu, to warszawianie mogą świętować tytuł. – Chcę pogratulować Pogoni Szczecin. Zagrała naprawdę bardzo dobre spotkanie. Nie pamiętam, żeby ktoś nas tak zdominował w pierwszej połowie – przyznał po meczu trener Legii Piotr Kobierecki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży