Centralna Liga Juniorów

Pierwsza runda Centralnej Ligi Juniorów dobiegła już właściwie końca. Co prawda pozostało jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z udziałem lidera, Korony Kielce, ale mecz ten w żaden sposób nie wpłynie na ogólny odbiór tego, co widzieliśmy jesienią. Postanowiliśmy więc wybrać głównych bohaterów jesiennej części zmagań.

Centralna Liga Juniorów

W ostatniej tegorocznej serii spotkań Centralnej Ligi Juniorów piłkarze Korony Kielc pokazali to, czym imponowali przez całą rundę jesienną. Po zwycięstwie nad Ruchem Chorzów mają obecnie sześć punktów przewagi nad zespołami z Lubina i Warszawy. A w najbliższą sobotę przewaga ta może jeszcze wzrosnąć, ponieważ w ostatnim w tym roku meczu w CLJ Korona będzie odrabiać zaległości w Zabrzu.

Centralna Liga Juniorów

Dobiegają końca tegoroczne zmagania w Centralnej Lidze Juniorów. W niedzielę, w ostatnim spotkaniu w 2018 roku, Escola Varsovia będzie podejmować Cracovię. Obie ekipy plasują się w środku tabeli, ale jednocześnie mają dużo większe ambicje. Spotkanie to będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka, w niedzielę o 15:00.

Centralna Liga Juniorów

Szesnasta seria spotkań Centralnej Ligi Juniorów była wyjątkowo udana dla Korony Kielce. Lider wygrał w Bełchatowie, a wszystkie pozostałe drużyny z czołówki tabeli pogubiły punkty. Kielczanie nad trzecią w tabeli Pogonią Szczecin mają już sześć „oczek” przewagi, a jeszcze mają jedno spotkanie zaległe.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności