Centralna Liga Juniorów

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecz finałowy rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-15 między drużynami Zagłębie Lubin – Escola Varsovia zostanie rozegrany w dniu 27 czerwca 2018 r. (środa) o godz. 12.00 na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4. Organizatorem meczu finałowego jest PZPN. Bezpośrednio po jego zakończeniu nastąpi ceremonia dekoracji drużyn.

Centralna Liga Juniorów

W cieniu rywalizacji biało-czerwonych na mistrzostwach świata o złoto juniorów starszych walczą być może następcy Jakuba Błaszczykowskiego czy Kamila Grosickiego. We Wronkach w środę poznamy najlepszą drużynę w Centralnej Lidze Juniorów U-19. Tytuł mistrzowski na wyciągnięcie ręki ma Lech Poznań, który w pierwszym meczu finałowym pokonał na wyjeździe Cracovię 2:0. – To jeszcze nie koniec – przekonują w Krakowie. Transmisja finału na Łączy Nas Piłka w środę od godziny 16.50!

Centralna Liga Juniorów

W pierwszym meczu finałowym Centralnej Ligi Juniorów Lech Poznań pokonał na wyjeździe Cracovię 2:0. Bramki dla „Kolejorza” zdobyli w drugiej połowie Hubert Sobol i Łukasz Norkowski. Dla zespołu ze stolicy Wielkopolski to ogromny krok postawiony w stronę mistrzostwa. Poznaniacy będą bronić wywalczonej zaliczki w spotkaniu rewanżowym, które zostanie rozegrane 20 czerwca o 17:00.

Centralna Liga Juniorów

W piątek pierwszy mecz finałowy Centralnej Ligi Juniorów. Rywalem Lecha Poznań, który systematycznie dociera do decydujących spotkań, będzie Cracovia. „Pasy” po raz ostatni rywalizowały o tytuł mistrzowski cztery lata temu. Wtedy jednak w słynnym już dwumeczu z Wisłą, premierowym w ramach Centralnej Ligi Juniorów, zostały rozgromione przez lokalnego rywala.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności