Centralna Liga Juniorów

W hicie czwartej kolejki Centralnej Ligi Juniorów Legia Warszawa okazała się lepsza od Zagłębia Lubin. Drugiej porażki z rzędu doznał mistrz Polski, a Jagiellonia Białystok była bezlitosna dla beniaminka z Łodzi. Pierwsze zwycięstwa zaliczyły z kolei Lechia Gdańsk i Hutnik Kraków. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Centralna Liga Juniorów

W weekend 7-8 września ruszają rozgrywki Centralnej Ligi Juniorek U-17, które zastąpią dotychczasową Makroregionalną Ligę Juniorek Młodszych U-16. To zupełnie nowy rozdział w piłce kobiecej na poziomie młodzieżowym.

Centralna Liga Juniorów

Wynik 7:0 w starciu przedstawicieli dwóch topowych akademii, porażka mistrza Polski przed własną publicznością i niezwykły wyczyn Kacpra Głowieńkowskiego – pięć goli zdobytych w jednym meczu. W miniony weekend w CLJ nie brakowało pięknych goli, niespodzianek i dużych emocji. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 3. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności