Centralna Liga Juniorów

W pierwszym meczu finałowym Centralnej Ligi Juniorów Lech Poznań pokonał na wyjeździe Cracovię 2:0. Bramki dla „Kolejorza” zdobyli w drugiej połowie Hubert Sobol i Łukasz Norkowski. Dla zespołu ze stolicy Wielkopolski to ogromny krok postawiony w stronę mistrzostwa. Poznaniacy będą bronić wywalczonej zaliczki w spotkaniu rewanżowym, które zostanie rozegrane 20 czerwca o 17:00.

Centralna Liga Juniorów

W piątek pierwszy mecz finałowy Centralnej Ligi Juniorów. Rywalem Lecha Poznań, który systematycznie dociera do decydujących spotkań, będzie Cracovia. „Pasy” po raz ostatni rywalizowały o tytuł mistrzowski cztery lata temu. Wtedy jednak w słynnym już dwumeczu z Wisłą, premierowym w ramach Centralnej Ligi Juniorów, zostały rozgromione przez lokalnego rywala.

Centralna Liga Juniorów

Przed nami rewanżowe mecze półfinału Centralnej Ligi Juniorów. Śląsk Wrocław w niedzielę postara się odrobić straty z pierwszego spotkania, w którym uległ Cracovii 0:2. Początek spotkania na stadionie przy ulicy Oporowskiej we Wrocławiu zaplanowano na 15:00, a transmisję z meczu będzie można obejrzeć na portalu Łączy Nas Piłka. Serdecznie zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

Sezon zasadniczy w Centralnej Lidze Juniorów dobiegł końca. Na finiszu wielka ulga zapanowała w obozie Lecha Poznań, gdyż to młodzi piłkarze Kolejorza dołączyli do grona półfinalistów. Równie duża radość zapewne także w Zabrzu i w tej części Krakowa, która sympatyzuje z Wisłą. Drużyny te, rzutem na taśmę, zapewniły sobie utrzymanie. A już w środę pierwsze półfinały CLJ.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży