Centralna Liga Juniorów

Od zwycięstwa rozpoczęli tegoroczne zmagania piłkarze lidera Centralnej Ligi Juniorów, Korony. Kielczanie wygrali z Arką i powiększyli przewagę nad resztą stawki, bo porażek doznali dotychczasowi wiceliderzy – Legia i Zagłębie Lubin. Pierwsza wiosenna kolejka była wyjątkowa dla gości, z ośmiu spotkań aż siedem kończyło się zwycięstwem drużyn przyjezdnych.

Centralna Liga Juniorów

W nieciekawej aurze w Rembertowie rozegrano jedno ze spotkań pierwszej kolejki rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów. W hicie Legii Warszawa z Pogonią Szczecin lepsi okazali się goście, którzy zdecydowanie przeważali zwłaszcza w drugiej połowie i podkreślili swoją przewagę zwycięskim golem Kacpra Cichonia. Zapraszamy do obejrzenia tego meczu na kanale "Łączy Nas Piłka".

Centralna Liga Juniorów

Ponad sto dni czekali kibice i obserwatorzy na wznowienie rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. W pierwszej wiosennej kolejce dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, między innymi Legia zmierzy się z Pogonią Szczecin. To spotkanie będzie można zobaczyć w sobotę na kanale Łączy Nas Piłka. Początek meczu o godzinie 14:00.

Centralna Liga Juniorów

W weekend zainaugurowana zostanie runda wiosenna w Centralnej Lidze Juniorów. Lider, Korona Kielce, ma obecnie sześć punktów przewagi nad ekipami z Lubina i Warszawy i ma jeszcze spotkanie zaległe do rozegrania. W niedzielę Korona zagra na wyjeździe z Arką Gdynia. – Presja na pewno będzie, ale to dobrze – mówi trener kielczan, Marek Mierzwa.

Centralna Liga Juniorów

Bohater ostatnich tygodni, ale i nadzieja poznańskich kibiców na to, że dla Lecha nadejdą lepsze czasy – Filip Marchwiński jest przykładem odważnej drogi, zarówno trenerów, jak i samego zawodnika. Latem zdobywał tytuł mistrzowski w Centralnej Lidze Juniorów, dzisiaj zdobywa szlify w elicie. Jego koledzy ze „złotej” drużyny również pokonują kolejne szczeble na piłkarskiej drabinie.

Centralna Liga Juniorów

Bohater ostatnich tygodni, ale i nadzieja poznańskich kibiców na to, że dla Lecha nadejdą lepsze czasy – Filip Marchwiński jest przykładem odważnej drogi, zarówno trenerów, jak i samego zawodnika. Latem zdobywał tytuł mistrzowski w Centralnej Lidze Juniorów, dzisiaj ogrywa się w elicie. Jego koledzy ze „złotej” drużyny również pokonują kolejne szczeble na piłkarskiej drabinie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności