Centralna Liga Juniorów

Aż dwanaście bramek padło w szalonym spotkaniu Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk. Mecz zakończony remisem przejdzie zapewne do historii Centralnej Ligi Juniorów, ponieważ sytuacja na boisku przy Oporowskiej zmieniała się jak w kalejdoskopie. Pozostałe zespoły nie pozostawały dłużne,  jeżeli chodzi o grę w ofensywie. W ośmiu spotkaniach drugiej kolejki łącznie padło bowiem aż 39 goli!

Centralna Liga Juniorów

Rozkręcają się na dobre zmagania Centralnej Ligi Juniorów. Jedną z drużyn, która na starcie pokazała, że podobnie jak rok temu, może znaleźć się na podium, jest Śląsk Wrocław. Mecz ekipy z Dolnego Śląska z beniaminkiem, Lechią Gdańsk będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka – transmisja w niedzielę od 12:00!

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce w pierwszej kolejce nowego sezonu Centralnej Ligi Juniorów kontynuuje zwycięską serię. Mistrzowie Polski z poprzednich rozgrywek pokonali na własnym boisku 2:1 Górnika Zabrze. Spotkanie było transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz można obejrzeć je z odtworzenia.

Centralna Liga Juniorów

Dokładnie 69 dni musieli czekać fani młodzieżowej piłki na kolejny mecz w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Wraz z początkiem czerwca zakończył się sezon, który zdominowali młodzi piłkarze Korony Kielce. Czy teraz będzie podobnie? Pierwsza próba już w piątkowe popołudnie, a rywalem będzie Górnik Zabrze. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka od godziny 16:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności