Centralna Liga Juniorów

Ostatnia seria rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów to przede wszystkim dwa hitowe starcia w grupie zachodniej. W nich górą byli gospodarze – ekipy z Dolnego Śląska. Dzięki tym wynikom sytuacja na szczycie grupy zachodniej jest jeszcze ciekawsza. Mistrzem pierwszej rundy został Śląsk Wrocław, w drugiej grupie liderem natomiast Legia Warszawa.

Centralna Liga Juniorów

Na czołowych miejscach w obu grupach Centralnej Ligi Juniorów po weekendowych meczach nie ma zbyt wielu zmian. Drugi w grupie zachodniej jest Lech, ale jednak z rywalizacji z Arką Gdynia „Kolejorz” nie może chyba być zadowolony. Na późniejsze terminy w tej grupie zostały przełożone mecze Górnika Zabrze z Salosem Szczecin i Pogoni ze Śląskiem Wrocław. Na wschodzie wygrywali faworyci, awans zanotowała jedynie Korona Kielce.

Centralna Liga Juniorów

W 14. kolejce Centralnej Ligi Juniorów ciekawych spotkań i meczów z podtekstami nie zabraknie. Na pierwszy plan wysuwa się pojedynek Pogoni Szczecin ze Śląskiem Wrocław. To starcie dwóch obecnie najlepszych drużyn grupy zachodniej, jak i ekip, których zawodnicy właśnie poprzez zmagania w CLJ bardzo skutecznie walczyli o angaż w reprezentacjach Polski.

Centralna Liga Juniorów

Jak nie idzie, to nie idzie… Tak chyba można podsumować ostatnie wydarzenia w Szczecinie. Pogoń po bardzo dobrych występach z początku sezonu w Centralnej Lidze Juniorów teraz w ciągu czterech dni doznała dwóch porażek i już czuje na plecach oddech poznańskiej lokomotywy o nazwie Lech. W grupie wschodniej faworyci wygrywali, może jedynie zaskakiwać przegrana Korony Kielce. Tym samym stawka się jeszcze bardziej wyrównała.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży