Centralna Liga Juniorów

W weekend na pierwszy plan wysuwają się mecze młodzieżowych reprezentacji Polski, tak więc kilka drużyn nie zagra w optymalnych składach. Z tego też względu mecz przełożył lider grupy zachodniej, Pogoń Szczecin. Szansę tą może wykorzystać beniaminek z Bielska-Białej. Natomiast w grupie wschodniej największe emocje wzbudza występ Legii, która wraca do gry po 2-tygodniowej przerwie.

Centralna Liga Juniorów

Dwie drużyny mają na koncie komplet zwycięstw po czterech kolejkach Centralnej Ligi Juniorów. Pogoń Szczecin (grupa zachodnia) i Polonia Warszawa (grupa wschodnia). Zwłaszcza zaskoczeniem jest postawa drużyny ze stolicy, która w poprzednich rozgrywkach nie odgrywała czołowych roli w CLJ. Ale jak pokazał chociażby sobotni mecz „Czarnych Koszul” z zespołem z Łodzi, nie ma mowy tu o przypadku.

Centralna Liga Juniorów

Czwarta kolejka w Centralnej Lidze Juniorów upłynie pod znakiem derbowej rywalizacji. Trwa walka o prymat na Śląsku, w Poznaniu, czy też Rzeszowie, ale zapewne jednak nie tylko na tych trzech boiskach będzie się wiele działo. Czy dotychczasowi liderzy: Śląsk Wrocław i Polonia Warszawa podtrzymają udaną serię?

Centralna Liga Juniorów

Już w trzeciej kolejce Centralnej Ligi Juniorów dojdzie do pierwszych, szlagierowo zapowiadających się spotkań. W Gdyni zmierzą się liderzy grupy zachodniej, natomiast "na wschodzie" dojdzie do derbów Krakowa oraz rywalizacji Rzeszów kontra Łódź. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?

Centralna Liga Juniorów

Druga kolejka Centralnej Ligi Juniorów zostanie już w całości rozegrana w weekend. Będzie więc można zobaczyć w akcji głównych pretendentów do walki o tytuł: Legię Warszawa, Lech Poznań czy też Pogoń Szczecin. Dojdzie też między innymi do derbów Łodzi i Dolnego Śląska!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży