Centralna Liga Juniorów

W derbach Warszawy w Centralnej Lidze Juniorów Legia pokonała Polonią po golach Michała Górala i Łukasza Zjawińskiego. Dla "Czarnych koszul" trafieniem odpowiedział Jakub Wardzyński, ale to gospodarze dominowali i zasłużenie wygrali. To spotkanie było transmitowane na kanale Youtube "Łączy Nas Piłka" i poniżej można je ponownie obejrzeć. Zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

Na jedenaście spotkań rozegranych w miniony weekend w obu grupach aż w siedmiu pojedynkach triumfowali przyjezdni. Wysokie wygrane zanotowały drużyny z Zabrza, Szczecina, ale szczególnie cenna była wygrana Nafciarzy w Łodzi. Było to bowiem pierwsze zwycięstwo Wisły Płock w całych rozgrywkach CLJ.

Centralna Liga Juniorów

W najbliższą sobotę o godz. 12 na kanale YouTube „Łączy Nas Piłka” odbędzie się transmisja z meczu Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław z grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów. To nie tylko derby województwa, ale też starcie czwartej drużyny z liderem. – Na pewno będzie ciekawe spotkanie – zapowiada Marcin Ciliński, szkoleniowiec juniorów z Lubina.

Centralna Liga Juniorów

W najbliższy weekend ze względu na powołania do reprezentacji młodzieżowych ponownie odbędzie się tylko część spotkań w Centralnej Lidze Juniorów. Hitowo w grupie zachodniej zapowiada się rywalizacja o prymat na Dolnym Śląsku. Mecz Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław, który zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 12:00, będzie transmitowany na żywo na kanale Łączy Nas Piłka.

Centralna Liga Juniorów

W miniony weekend w Centralnej Lidze Juniorów w obu grupach łącznie rozegrano tylko dziewięć spotkań. W grupie zachodniej nadal faworyci nie potrafią złapać właściwego rytmu, tyczy się to zwłaszcza Pogoni Szczecin, która w dwóch meczach zdobyła zaledwie punkt. Na wschodzie natomiast z coraz większym dystansem spogląda na rywali Legia Warszawa.

Centralna Liga Juniorów

W weekend nie wszystkie z zaplanowanych spotkań odbędą się, ale te, które dojdą do skutku, już teraz dostarczają wielu emocji i pytań. Czy najwięksi faworyci grupy zachodniej, Pogoń Szczecin i Lech Poznań, zanotują pierwsze zwycięstwa w tym roku? Kto w grupie wschodniej usadowi się za czołową dwójką? Ciekawie będzie w pojedynkach derbowych w Poznaniu i Rzeszowie. Kamery Łączy Nas Piłka niestety nie pokażą meczu Chrobrego Głogów z Piastem Gliwice. Rozegranie spotkania uniemożliwiły warunki atmosferyczne.

Centralna Liga Juniorów

Opłaciło się tyle czekać na pierwsze mecze – tak mogą powiedzieć kibice po inauguracji wiosny w CLJ. W grupie zachodniej już sypnęło kilkoma niespodziankami, w efekcie czego na drugie miejsce awansowało Zagłębie Lubin. W hicie w grupie wschodniej Legia pokonała Jagiellonię 1:0, a wielkim zainteresowaniem cieszyła się transmisja z tego meczu – spotkanie obejrzało prawie 70 tysięcy ludzi!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży