Centralna Liga Juniorów

Tym tytułowym skrótem najkrócej można podsumować miniony sezon w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów do lat 17. Najlepsza okazała się Jagiellonia Białystok, która w finale pokonała Pogoń Szczecin. W półfinałach rywalizację zakończyły drużyny Śląska Wrocław i Korony Kielce.

Centralna Liga Juniorów

Lech Poznań, Jagiellonia Białystok i Zagłębie Lubin. To kluby, które w tym roku okazały się najlepsze w Centralnej Lidze Juniorów. W kategorii do lat 15 zwyciężyli „Miedzowi”, którzy w finale nie dali szans Escoli Varsovia. – To nie było ostatnie słowo tych chłopaków w... tym sezonie – mówi trener złotych medalistów Piotr Stańko.

Centralna Liga Juniorów

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecz finałowy rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-15 między drużynami Zagłębie Lubin – Escola Varsovia zostanie rozegrany w dniu 27 czerwca 2018 r. (środa) o godz. 12.00 na Stadionie MZOS Znicz w Pruszkowie, ul. Bohaterów Warszawy 4. Organizatorem meczu finałowego jest PZPN. Bezpośrednio po jego zakończeniu nastąpi ceremonia dekoracji drużyn.

Centralna Liga Juniorów

W cieniu rywalizacji biało-czerwonych na mistrzostwach świata o złoto juniorów starszych walczą być może następcy Jakuba Błaszczykowskiego czy Kamila Grosickiego. We Wronkach w środę poznamy najlepszą drużynę w Centralnej Lidze Juniorów U-19. Tytuł mistrzowski na wyciągnięcie ręki ma Lech Poznań, który w pierwszym meczu finałowym pokonał na wyjeździe Cracovię 2:0. – To jeszcze nie koniec – przekonują w Krakowie. Transmisja finału na Łączy Nas Piłka w środę od godziny 16.50!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży