Centralna Liga Juniorów

Ósma kolejka nie okazała się szczęśliwa dla drużyn z czołówki tabeli Centralnej Ligi Juniorów. Z sześciu ekip wygrały zaledwie dwie – Legia Warszawa i Zagłębie Lubin. Zwłaszcza drużyna ze stolicy może czuć się zwycięzcą tej serii, bo na półmetku pierwszej rundy traci do lidera już tylko jeden punkt.

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin odniosła szóste zwycięstwo w szóstym meczu w Centralnej Lidze Juniorów. W kolejnym spotkaniu „Portowcy” pokonali na wyjeździe Escolę Varsovia 3:0, a o zwycięstwie gości zadecydowali Hubert Turski, Kacper Kozłowski i Kacper Smoliński.

Centralna Liga Juniorów

W niedzielę w stolicy spotkają się drużyny, które mają zupełnie inne cele drużynowe na ten sezon. Jedni skupiają się przede wszystkim na spokojnym utrzymaniu, drudzy walczą o mistrzostwo. Obie ekipy jednak równie dobrze wywiązują się ze swoich zadań. Mecz Escola Varsovia – Pogoń Szczecin na Łączy Nas Piłka w niedzielę od godziny 14:00.

Centralna Liga Juniorów

Drużyny Cracovii i Ruchu może nie brylują w obecnych rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, ale jest to „cena” za bardzo dobrą pracę w obu klubach w poprzednim sezonie. A młodzi następcy są, ale potrzebują jeszcze czasu. Wzorce mają jednak jak najlepsze. Transmisja z meczu Cracovia – Ruch na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 12:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności