Centralna Liga Juniorów

Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Centralnej Ligi Juniorów zapowiada się ciekawie z kilku powodów. Do hitu grupy zachodniej dojdzie w Poznaniu. Natomiast na wschodzie będzie się rozstrzygać kwestia pierwszego miejsca i utrzymania. W tym kontekście decydujące będą derby Łodzi. Wszystkie mecze ostatniej kolejki odbędą się o tej samej porze – w sobotę o godzinie 16:00.

Centralna Liga Juniorów

W przedostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów oczy wszystkich kibiców będą zwrócone przede wszystkim na grupę wschodnią. Tam w weekend może rozstrzygać się kwestia awansu do półfinałów. Nie zabraknie także derbów, zwłaszcza rywalizacja o prymat w Zabrzu może mieć niebagatelne znaczenie.

Centralna Liga Juniorów

Znane są już terminy finałowych spotkań Centralnej Ligi Juniorów. Zwycięzcę tegorocznej edycji poznamy 28 czerwca. Do zakończenia sezonu zasadniczego zostały natomiast jeszcze dwie kolejki, więc tym razem postanowiliśmy spojrzeć na finisz rozgrywek od strony kibica. Kto jeszcze liczy się w walce o główne trofeum?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży