Centralna Liga Juniorów

Wynik 7:0 w starciu przedstawicieli dwóch topowych akademii, porażka mistrza Polski przed własną publicznością i niezwykły wyczyn Kacpra Głowieńkowskiego – pięć goli zdobytych w jednym meczu. W miniony weekend w CLJ nie brakowało pięknych goli, niespodzianek i dużych emocji. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 3. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Centralna Liga Juniorów

Już tylko Legia Warszawa i Zagłębie Lubin mogą się pochwalić kompletem punktów zgromadzonych w trzech pierwszych kolejkach. Z grona pięciu drużyn, które po dwóch seriach otwierały ligową tabelę w weekend potknęły się ekipy Lecha Poznań, Korony Kielce i Jagiellonii Białystok. Furorę w Krakowie zrobił Kacper Głowieńkowski.

Centralna Liga Juniorów

Mecz trzeciej kolejki Centralnej Ligi Juniorów Wisła Kraków – Lech Poznań to starcie dziewiątej drużyny ligowej tabeli z trzecią, ale także możliwość zobaczenia na boisku wielu perspektywicznych zawodników, już z reprezentacyjnym doświadczeniem. Spotkanie to będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka w niedzielę od 12:00.

Centralna Liga Juniorów

Aż dwanaście bramek padło w szalonym spotkaniu Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk. Mecz zakończony remisem przejdzie zapewne do historii Centralnej Ligi Juniorów, ponieważ sytuacja na boisku przy Oporowskiej zmieniała się jak w kalejdoskopie. Pozostałe zespoły nie pozostawały dłużne,  jeżeli chodzi o grę w ofensywie. W ośmiu spotkaniach drugiej kolejki łącznie padło bowiem aż 39 goli!

Centralna Liga Juniorów

Rozkręcają się na dobre zmagania Centralnej Ligi Juniorów. Jedną z drużyn, która na starcie pokazała, że podobnie jak rok temu, może znaleźć się na podium, jest Śląsk Wrocław. Mecz ekipy z Dolnego Śląska z beniaminkiem, Lechią Gdańsk będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka – transmisja w niedzielę od 12:00!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności