Centralna Liga Juniorów

Z pewnością dla niektórych kibiców może być to niespodzianka, ale ci sympatycy futbolu, którzy regularnie oglądają zmagania juniorów z pewnością zaskoczeni nie są. Po dziewięciu kolejkach liderem CLJ jest Wisła Kraków. Biała Gwiazda na ten wynik jednak solidnie zapracowała. – Nie spoglądamy jednak na razie w tabelę. Raczej bowiem nikt nie pamięta czy Usain Bolt w finale olimpijskim był pierwszy po trzydziestu metrach – uspokaja optymistów trener juniorów Białej Gwiazdy, Adrian Filipek.

Centralna Liga Juniorów

Wisła przegrała we Wronkach, do czołówki dołączyła Cracovia, a Pogoń i Lech pokazały, że potrafią wygrywać – tak w skrócie wyglądała „okrojona”, dziewiąta kolejka Centralnej Ligi Juniorów. W weekend rozegrano tylko pięć meczów, z tego też powodu obyło się bez większych przetasowań w czołówce. Na późniejszy termin zostały przełożone spotkania z udziałem Zagłębia Lubin, Górnika Zabrze czy też pojedynek Śląska z Legią.

Centralna Liga Juniorów

Reprezentacyjne emocje nie wpływają na terminarz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. W dziewiątej kolejce nasze kamery zawitają do Wronek, gdzie swoje spotkania rozgrywa Lech. Drużyna, która w tym sezonie spisuje się poniżej oczekiwań, będzie podejmować lidera, Wisłę Kraków. Mecz w niedzielę od godziny 12:15 wyłącznie na kanale Łączy Nas Piłka! Początek transmisji w samo południe.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności