Centralna Liga Juniorów

Duże przetasowania nastąpiły w czołówce Centralnej Ligi Juniorów po dziewiątej serii spotkań. W skutek porażki w Szczecinie poza podium wypadł dotychczasowy lider, Legia Warszawa. Obecnie na wszystkich z góry patrzy Zagłębie Lubin. Duże powody do zadowolenia są także w obozie Górnika.

Centralna Liga Juniorów

Jak wiele może się zmienić w ciągu kilku miesięcy, a nawet tygodni, pokazuje sytuacja drużyn Cracovii i Śląska w Centralnej Lidze Juniorów. „Pasy” w ubiegłym sezonie walczyły o medale, a wrocławianie jeszcze na początku tych rozgrywek byli w czołówce. Zarówno jedni, jak i drudzy już jednak zapomnieli o tym, jak smakuje… zwycięstwo. Obie ekipy także w sobotę podzieliły się punktami – w Krakowie padł remis 1:1. Zobacz retransmisję meczu!

Centralna Liga Juniorów

Jak wiele może się zmienić w ciągu kilku miesięcy, a nawet tygodni, pokazuje sytuacja drużyn Cracovii i Śląska. „Pasy” w ubiegłym sezonie walczyły o medale, a wrocławianie jeszcze na początku tych rozgrywek byli w czołówce. Zarówno jedni, jak i drudzy już jednak zapomnieli o tym, jak smakuje… zwycięstwo. Mecz na przełamanie na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 12:00.

Centralna Liga Juniorów

W ósmej kolejce Centralnej Ligi Juniorów punkty straciły drużyny z czołówki – Legia Warszawa i Zagłębie Lubin. Nadspodziewanie wysokie zwycięstwo nad Lechią Gdańsk odniósł z kolei UKS SMS Łódź, a kolejne trzy punkty dopisał sobie mistrz Polski, Korona Kielce. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 8. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Centralna Liga Juniorów

Ważne zwycięstwo w kontekście kształtu tabeli Centralnej Ligi Juniorów odniosła Legia Warszawa, która znów jest liderem po wpadce Zagłębia Lubin. Emocji dostarczyły derby Trójmiasta, a także mecze w Łodzi, Zabrzu i w Krakowie. Zapraszamy na kolejny przegląd bramek z siódmej już kolejki Centralnej Ligi Juniorów, a także do śledzenia transmisji Łączy Nas Piłka z tych rozgrywek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności