Centralna Liga Juniorów

W piątek pierwszy mecz finałowy Centralnej Ligi Juniorów. Rywalem Lecha Poznań, który systematycznie dociera do decydujących spotkań, będzie Cracovia. „Pasy” po raz ostatni rywalizowały o tytuł mistrzowski cztery lata temu. Wtedy jednak w słynnym już dwumeczu z Wisłą, premierowym w ramach Centralnej Ligi Juniorów, zostały rozgromione przez lokalnego rywala.

Centralna Liga Juniorów

Przed nami rewanżowe mecze półfinału Centralnej Ligi Juniorów. Śląsk Wrocław w niedzielę postara się odrobić straty z pierwszego spotkania, w którym uległ Cracovii 0:2. Początek spotkania na stadionie przy ulicy Oporowskiej we Wrocławiu zaplanowano na 15:00, a transmisję z meczu będzie można obejrzeć na portalu Łączy Nas Piłka. Serdecznie zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

Sezon zasadniczy w Centralnej Lidze Juniorów dobiegł końca. Na finiszu wielka ulga zapanowała w obozie Lecha Poznań, gdyż to młodzi piłkarze Kolejorza dołączyli do grona półfinalistów. Równie duża radość zapewne także w Zabrzu i w tej części Krakowa, która sympatyzuje z Wisłą. Drużyny te, rzutem na taśmę, zapewniły sobie utrzymanie. A już w środę pierwsze półfinały CLJ.

Centralna Liga Juniorów

W sobotę poznamy ostatniego półfinalistę w Centralnej Lidze Juniorów. Będzie to Lech Poznań albo Pogoń Szczecin. O wszystkim zadecyduje właściwie mecz we Wronkach, gdzie Kolejorz będzie podejmował liderującego grupie zachodniej i pewnego już gry w półfinałach, Śląska Wrocław. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka. Początek meczu w sobotę o 12:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży