Centralna Liga Juniorów

Bieżący sezon w Centralnej Lidze Juniorów z kilku względów jest wyjątkowy. Przede wszystkim dlatego, że ze względu na reformę rozgrywek nawet drużyny walczące o awans do najlepszej dwójki... nie mogą być jeszcze pewne utrzymania. A tak wyrównanej rywalizacji o czołowe miejsca od kilku lat nie było. A jak pierwsza runda CLJ przedstawia się w liczbach?

Centralna Liga Juniorów

Ostatnia tegoroczna seria spotkań w Centralnej Lidze Juniorów nie była zbyt udana dla liderów. Zarówno Śląsk Wrocław, jak i Legia Warszawa swoje mecze zremisowały. Rywale wykorzystali potknięcia faworytów i zmniejszyli dystans dzielący ich od pierwszego miejsca. A to zwiastuje jeszcze ciekawszy bój o awans do najlepszej czwórki na wiosnę. Pierwsze mecze zaplanowano na 10 marca.

Centralna Liga Juniorów

Ostatnia tegoroczna kolejka Centralnej Ligi Juniorów upłynie pod znakiem derbów. Na pierwszy plan wysuwa się starcie Arki z Lechią, ale ciekawie powinno być także w meczu Chrobrego Głogów z Zagłębiem Lubin. W drugiej grupie dojdzie natomiast do derbów Łodzi. Bez względu na wyniki weekendowych spotkań zimę na pierwszych miejscach spędzą ekipy Śląska Wrocław i Legii Warszawa.

Centralna Liga Juniorów

Ostatnia seria rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów to przede wszystkim dwa hitowe starcia w grupie zachodniej. W nich górą byli gospodarze – ekipy z Dolnego Śląska. Dzięki tym wynikom sytuacja na szczycie grupy zachodniej jest jeszcze ciekawsza. Mistrzem pierwszej rundy został Śląsk Wrocław, w drugiej grupie liderem natomiast Legia Warszawa.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży