Centralna Liga Juniorów

W weekend zainaugurowana zostanie runda wiosenna w Centralnej Lidze Juniorów. Lider, Korona Kielce, ma obecnie sześć punktów przewagi nad ekipami z Lubina i Warszawy i ma jeszcze spotkanie zaległe do rozegrania. W niedzielę Korona zagra na wyjeździe z Arką Gdynia. – Presja na pewno będzie, ale to dobrze – mówi trener kielczan, Marek Mierzwa.

Centralna Liga Juniorów

Bohater ostatnich tygodni, ale i nadzieja poznańskich kibiców na to, że dla Lecha nadejdą lepsze czasy – Filip Marchwiński jest przykładem odważnej drogi, zarówno trenerów, jak i samego zawodnika. Latem zdobywał tytuł mistrzowski w Centralnej Lidze Juniorów, dzisiaj zdobywa szlify w elicie. Jego koledzy ze „złotej” drużyny również pokonują kolejne szczeble na piłkarskiej drabinie.

Centralna Liga Juniorów

Bohater ostatnich tygodni, ale i nadzieja poznańskich kibiców na to, że dla Lecha nadejdą lepsze czasy – Filip Marchwiński jest przykładem odważnej drogi, zarówno trenerów, jak i samego zawodnika. Latem zdobywał tytuł mistrzowski w Centralnej Lidze Juniorów, dzisiaj ogrywa się w elicie. Jego koledzy ze „złotej” drużyny również pokonują kolejne szczeble na piłkarskiej drabinie.

Centralna Liga Juniorów

Pierwsza runda Centralnej Ligi Juniorów dobiegła już właściwie końca. Co prawda pozostało jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z udziałem lidera, Korony Kielce, ale mecz ten w żaden sposób nie wpłynie na ogólny odbiór tego, co widzieliśmy jesienią. Postanowiliśmy więc wybrać głównych bohaterów jesiennej części zmagań.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności