Centralna Liga Juniorów

Zaimponowały w weekend ekipy Pogoni Szczecin i Lecha Poznań. Obie te drużyny odniosły wysokie, efektowne wygrane na wyjazdach. W grupie wschodniej na pierwsze miejsce awansowała natomiast Legia Warszawa. Dotychczasowy lider, Progres Kraków, ze względu na fatalną aurę w ten weekend jednak nie grał. Przełożone mecze odbędą się w październiku.

Centralna Liga Juniorów

W najbliższy weekend w Centralnej Lidze Juniorów faworyci będą mieć teoretycznie łatwiejsze zadanie, co nie znaczy, że na boiskach nic nie będzie się działo. Czołowe ekipy zarówno grupy zachodniej, jak i wschodniej będą grać – głównie na wyjazdach – z drużynami niżej notowanymi. Najtrudniejsze zadanie czeka chyba zespoły Śląska Wrocław i Polonii Warszawa.

Centralna Liga Juniorów

W sobotę i w niedzielę w Centralnej Lidze Juniorów nie zabraknie bardzo ciekawych pojedynków. Chociaż nie będą to już takie szlagiery jak w ubiegłym tygodniu, to jednak wystarczy rzut oka na tabelę, by zauważyć, że mecz Lecha z Podbeskidziem zapowiada się hitowo. A Legia zmierzy się ponownie z liderem grupy wschodniej.

Centralna Liga Juniorów

Nie zabrakło emocji w dwóch weekendowych hitach Centralnej Ligi Juniorów. I co ciekawe, w obu tych spotkaniach można znaleźć kilka elementów wspólnych. Drużyny faworyzowane, czyli Pogoń Szczecin i Legia Warszawa, mimo pewnych kłopotów wygrały na boiskach dotychczasowych liderów. Nie wystarczyło to jednak zwycięzcom do tego, by wskoczyć na czoło tabeli. 

Centralna Liga Juniorów

Najbliższy weekend w Centralnej Lidze Juniorów zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Zarówno bowiem w grupie zachodniej, jak i wschodniej dojdzie do hitów. Liderzy grup – Podbeskidzie Bielsko-Biała i Polonia Warszawa zmierzą się z głównymi pretendentami do czołowych miejsc. Wystarczy dodać, że w meczach tych spotkają się jedyne niepokonane w tym sezonie drużyny!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży