Centralna Liga Juniorów

Taki mecz w takich okolicznościach to prawdziwy finał. Cracovia zmierzy się z Wisłą w ostatniej kolejce rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów U-17. Żeby tego było mało, Cracovia jest wiceliderem, a na pierwszym miejscu jest właśnie lokalny rywal! Transmisja z tego arcyciekawie zapowiadającego się meczu na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 13:00. Początek meczu kwadrans później.

Centralna Liga Juniorów

Emocji związanych z Centralną Ligą Juniorów na kanale ŁNP ciąg dalszy. W środę wiele się działo w meczu Zagłębia Lubin z Wisłą Kraków, w niedzielę natomiast zapraszamy na spotkanie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin. Obie drużyny w ostatnich tygodniach są na fali wznoszącej i liczą na powiększenie swojego dorobku punktowego. Transmisja z meczu we Wronkach od 12:00, a początek spotkania piętnaście minut później.

Centralna Liga Juniorów

Nie zwalnia tempa Centralna Liga Juniorów. W środę będzie się toczyć rywalizacja między innymi o zbliżenie się do lidera, Śląska Wrocław. Taka będzie stawka pojedynku pomiędzy drugą w tabeli Wisłą Kraków, a trzecim Zagłębiem. Spotkanie w Lubinie będzie można obejrzeć wyłącznie na kanale Łączy Nas Piłka, od godziny 12:15. Początek transmisji w samo południe.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności