Centralna Liga Juniorów

Sezon 2018/2019 w Centralnej Lidze Juniorów przeszedł już do historii. Tytuł mistrzowski przypadł Koronie Kielce, na podium zasiadły także drużyny z Dolnego Śląska – wrocławski Śląsk i Zagłębie Lubin. Pod wieloma względami ostatnich dziesięć miesięcy było w rozgrywkach juniorskich wyjątkowe. A jak to wyglądało w najistotniejszych liczbach? Zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

We wtorkowe południe zapraszamy na ostatni akcent zmagań w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Po tym, jak tytuł mistrzowski w kategorii juniorów starszych wywalczyła Korona Kielce, teraz dowiemy się, kto jest najlepszy w młodszych rocznikach: U-15 i U-17. Rywalizację finałową można zapowiedzieć krótko: Legia kontra czołowe akademie. Na transmisje z Ząbek zapraszamy od godziny 12:00 na Łączy Nas Piłka!

Centralna Liga Juniorów

Rozgrywki w Centralnej Lidze Juniorów U-18 dobiegły końca, co nie znaczy, że kibice uważnie śledzący te zmagania nie mają już się czym emocjonować. W sobotę poznamy bowiem czwartego beniaminka w sezonie 2019/2020. Do zespołów UKS SMS Łódź, Lechii Gdańsk i Hutnika Kraków dołączy Gwarek Zabrze lub Miedź Legnica.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności