Centralna Liga Juniorów

Na pierwszy plan w najbliższych dniach wybijają się reprezentacje Polski, również te młodzieżowe, ale w akcji będzie można zobaczyć także ich juniorskie zaplecze. Centralna Liga Juniorów bowiem nie pauzuje, a kilku kandydatów do gry w biało-czerwonych barwach powinno się pojawić w meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań. Transmisja z tego spotkania na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę o godzinie 14:00!

Kapitalne spotkanie mogli obejrzeć widzowie kanału „Łączy Nas Piłka” z drugiej wiosennej kolejki Centralnej Ligi Juniorów. W Kielcach lider tabeli zmierzył się z Cracovią i już w czwartej minucie otworzył wynik spotkania. Od tej chwili obrót spraw tylko nabrał tempa: goście do przerwy prowadzili 2:1, jednak prowadzenie stracili po pięknym rzucie wolnym Dawida Lisowskiego. Cracovia odzyskała jeszcze prowadzenie, lecz ostatnie fragmenty meczu należały do Korony, która wygrała 5:3. Lider – pomimo problemów – nie zawiódł. Zapraszamy do obejrzenia powtórki tego spotkania.

Od zwycięstwa rozpoczęli tegoroczne zmagania piłkarze lidera Centralnej Ligi Juniorów, Korony. Kielczanie wygrali z Arką i powiększyli przewagę nad resztą stawki, bo porażek doznali dotychczasowi wiceliderzy – Legia i Zagłębie Lubin. Pierwsza wiosenna kolejka była wyjątkowa dla gości, z ośmiu spotkań aż siedem kończyło się zwycięstwem drużyn przyjezdnych.

W nieciekawej aurze w Rembertowie rozegrano jedno ze spotkań pierwszej kolejki rundy wiosennej Centralnej Ligi Juniorów. W hicie Legii Warszawa z Pogonią Szczecin lepsi okazali się goście, którzy zdecydowanie przeważali zwłaszcza w drugiej połowie i podkreślili swoją przewagę zwycięskim golem Kacpra Cichonia. Zapraszamy do obejrzenia tego meczu na kanale "Łączy Nas Piłka".

Ponad sto dni czekali kibice i obserwatorzy na wznowienie rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. W pierwszej wiosennej kolejce dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, między innymi Legia zmierzy się z Pogonią Szczecin. To spotkanie będzie można zobaczyć w sobotę na kanale Łączy Nas Piłka. Początek meczu o godzinie 14:00.