Centralna Liga Juniorów

To nie będzie mecz, podczas którego kibice będą przysypiać. We Wrocławiu spotkają się bowiem dwie drużyny, które w tym sezonie tracą najwięcej bramek w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Transmisja z meczu Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów w sobotę o godzinie 12:00 na Łączy Nas Piłka!

Centralna Liga Juniorów

Trzynasta kolejka nie była szczęśliwa dla drużyn z czołówki CLJ. Przegrał u siebie lider z Kielc, dorobku punktowego nie powiększyły również zespoły Zagłębia Lubin i Legii Warszawa. Punkt zainkasowała Pogoń Szczecin i jest to jedyna drużyna z czołowej szóstki, która nie przegrała meczu.

Centralna Liga Juniorów

Emocji w piłce młodzieżowej nie brakuje. W międzyczasie, pomiędzy meczami eliminacji mistrzostw Europy U-17 rozgrywane są też spotkania Centralnej Ligi Juniorów, czyli naturalnego zaplecza młodzieżowej reprezentacji. W Kielcach lider, tamtejsza Korona, grał z beniaminkiem, Escolą Varsovią. W stolicy województwa świętokrzyskiego goście po emocjonującym spotkaniu zwyciężyli 3:2. Zobacz retransmisję meczu!

Centralna Liga Juniorów

Emocji w piłce młodzieżowej nie brakuje. W międzyczasie, pomiędzy meczami kwalifikacji mistrzostw Europy U-17, rozgrywane są też spotkania Centralnej Ligi Juniorów, czyli naturalnego zaplecza młodzieżowej reprezentacji. W Kielcach lider, tamtejsza Korona, zagra z beniaminkiem, Escolą Varsovią. Transmisja na Łączy Nas Piłka, w sobotę w samo południe!

Centralna Liga Juniorów

Ile w młodzieżowej piłce może znaczyć kilka miesięcy, przekonujemy się na przykładzie Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. Wiosną w starciu tych drużyn górą byli młodzi piłkarze ze stolicy Podlasia, teraz notowania są zupełnie odwrotne. Jak potoczy się starcie w piątkowe popołudnie? Transmisja na Łączy Nas Piłka od godziny 13:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności