Centralna Liga Juniorów

Wyjątkowo ciekawie zapowiadają się derby Trójmiasta w Centralnej Lidze Juniorów. Nie dość, że rywalizacja tych dwóch ekip, bez względu na poziom rozgrywkowy i rocznik, zawsze dostarcza dużych emocji, to tym razem zwycięzca może wskoczyć na podium. Mecz Arka – Lechia będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka w niedzielę o godzinie 13:00.

Centralna Liga Juniorów

Największe powody do radości po szóstej serii spotkań w Centralnej Lidze Juniorów mają w Lubinie. Nie dość, że Zagłębie wygrało prestiżowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław, to jeszcze dzięki temu zwycięstwu zostało samodzielnym liderem rozgrywek. Co ciekawe, z dziewiętnastu bramek szóstej kolejki aż dziewięć zostało zdobytych w ostatnich kwadransach.

Centralna Liga Juniorów

W ramach szóstej kolejki Centralnej Ligi Juniorów w niedzielę zagrają ze sobą dwie drużyny, których poczynania w tym sezonie ciężko jeszcze jednoznacznie zdefiniować. Czy Jagiellonię Białystok lub Koronę Kielce stać na medal? Pewne jest, że wygrany w niedzielnym spotkaniu będzie miał duże szanse wskoczyć na ligowe podium. Transmisja meczu na Łączy Nas Piłka w niedzielę od godziny 12:00.

Centralna Liga Juniorów

W Centralnej Lidze Juniorów to była kolejka, w której przegrał lider i druga drużyna w tabeli. Oprócz sensacyjnych wyników można zobaczyć również piękne bramki oraz zwroty akcji. Zapraszamy do oglądania skrótów z piątej serii spotkań CLJ U-18.

Centralna Liga Juniorów

W hicie czwartej kolejki Centralnej Ligi Juniorów Legia Warszawa okazała się lepsza od Zagłębia Lubin. Drugiej porażki z rzędu doznał mistrz Polski, a Jagiellonia Białystok była bezlitosna dla beniaminka z Łodzi. Pierwsze zwycięstwa zaliczyły z kolei Lechia Gdańsk i Hutnik Kraków. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Centralna Liga Juniorów

W weekend 7-8 września ruszają rozgrywki Centralnej Ligi Juniorek U-17, które zastąpią dotychczasową Makroregionalną Ligę Juniorek Młodszych U-16. To zupełnie nowy rozdział w piłce kobiecej na poziomie młodzieżowym.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności