Centralna Liga Juniorów

Po trzynastej kolejce Centralnej Ligi Juniorów samodzielnym liderem zostało Zagłębie. Lubinianie wygrali na własnym terenie z Lechem Poznań, co przy jednoczesnej porażce Górnika u siebie z Arką Gdynia oznacza, że drużyna z Dolnego Śląska ma trzy punkty przewagi nad ekipą z Zabrza. W strefie spadkowej bez zmian, ale po wygranej nad Hutnikiem kontakt z konkurencją złapała Cracovia.

Centralna Liga Juniorów

Szalenie istotne spotkanie w sobotę rozegrają drużyny Escoli i Lechii. Jednym i drugim pojedynek ten ma dać odpowiedź na pytanie, czy ubiegłotygodniowy sukces był tylko chwilowym przebłyskiem, czy jednak początkiem nowej, zdecydowanie lepszej serii. Mecz Escola – Lechia na Łączy Nas Piłka w sobotę 2 listopada od godziny 12:00.

Centralna Liga Juniorów

Dwunasta kolejka Centralnej Ligi Juniorów niczego nie zmieniła w górnych rejonach tabeli. Pięć najlepszych drużyn wygrało swoje mecze, a w środku stawki duży ścisk, pomiędzy sześcioma drużynami tylko dwa punkty różnicy. Na dole natomiast coraz wyraźniej odstaje pięć drużyn, w tym trzy krakowskie.

Centralna Liga Juniorów

Podwójna dawka goli i emocji związanych z Centralną Liga Juniorów. Zapraszamy na podsumowanie wydarzeń z 10. i 11. kolejki CLJ, po których podwójny komplet punktów dopisały sobie Śląsk Wrocław, Korona Kielce, Zagłębie Lubin i dwie zabrzańskie drużyny - Gwarek i Górnik. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 10. i 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności