Centralna Liga Juniorów

Nabiera rumieńców rywalizacja w grupie zachodniej Centralnej Ligi Juniorów – pomiędzy Śląskiem, Lechem i Pogonią są tylko dwa punkty różnicy. W weekend zaimponowały formą zwłaszcza ekipy z Wrocławia i Poznania. W grupie wschodniej pomimo wysokiej wygranej w derbach Krakowa piłkarze Cracovii jeszcze nie mogą świętować awansu.

Derby Krakowa dla „Pasów”! Cracovia nie miała najmniejszych problemów w sobotnim meczu 28. kolejki Centralnej Ligi Juniorów i pokonała w Zabierzowie Wisłę aż 6:0. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Radosław Kanach, a później trzy bramki zdobył Michał Wiśniewski i dwie Daniel Pik. Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Zapraszamy do obejrzenia meczu z odtworzenia.

Derby Krakowa, bez względu na klasę rozgrywkową, to zawsze mecz, który dostarcza ogromnych emocji. Gdy jeszcze dodamy fakt, że jedna z drużyn tym spotkaniem może zapewnić sobie awans do dalszej fazy rozgrywek, a dla drugiej to kluczowy mecz w walce o utrzymanie – to właściwie nic więcej nie trzeba pisać. Derby Wisła – Cracovia w Centralnej Lidze Juniorów na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 11:00!

Już tylko cztery kolejki pozostały do zakończenia sezonu zasadniczego w Centralnej Lidze Juniorów. W grupie zachodniej toczy się walka zarówno o wejście do półfinałów, jak i o utrzymanie. Drużyny zaangażowane w tę rywalizację zobaczymy na portalu Łączy Nas Piłka. Już teraz zapraszamy na mecz Śląska Wrocław z Górnikiem Zabrze. Start w sobotę o godzinie 12:00.

Coraz mniej niewiadomych w walce o czołowe lokaty w Centralnej Lidze Juniorów. W grupie zachodniej o dwa miejsca dające grę w półfinale powalczą trzy drużyny: Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin i Lech Poznań. Jeszcze klarowniejsza sytuacja jest na wschodzie, gdzie do decydujących spotkań mogą się już przygotowywać zespoły Legii Warszawa i Cracovii.

Po wielce emocjonującym i obfitującym w gole spotkaniu Centralnej Ligi Juniorów, Legia Warszawa obroniła swój status jedynej niepokonanej drużyny w tym sezonie. Lider grupy wschodniej ostatecznie wygrał 4:3 w Łodzi z SMS-em, choć w drugiej połowie musiał gonić wynik. Decydującego o zwycięstwie gola strzelił Łukasz Zjawiński na kilka minut przed końcem spotkania, tym samym kompletując hat-tricka. Zapraszamy do obejrzenia spotkania, którego transmisja była na kanale „Łączy Nas Piłka”.