Centralna Liga Juniorów

Chyba mało kto przed sezonem przypuszczał, że w połowie rundy jesiennej o pozycji lidera będzie decydował mecz Korony Kielce z Pogonią Szczecin. O ile postawa Portowców nie jest większym zaskoczeniem, o tyle gra młodzieży z Kielc jest największą niespodzianką tego sezonu. Korona potwierdziła to pokonując w sobotnie południe rywali 2:1 po rewelacyjnym meczu, który można obejrzeć na Łączy Nas Piłka!

Centralna Liga Juniorów

Ósma kolejka nie okazała się szczęśliwa dla drużyn z czołówki tabeli Centralnej Ligi Juniorów. Z sześciu ekip wygrały zaledwie dwie – Legia Warszawa i Zagłębie Lubin. Zwłaszcza drużyna ze stolicy może czuć się zwycięzcą tej serii, bo na półmetku pierwszej rundy traci do lidera już tylko jeden punkt.

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin odniosła szóste zwycięstwo w szóstym meczu w Centralnej Lidze Juniorów. W kolejnym spotkaniu „Portowcy” pokonali na wyjeździe Escolę Varsovia 3:0, a o zwycięstwie gości zadecydowali Hubert Turski, Kacper Kozłowski i Kacper Smoliński.

Centralna Liga Juniorów

W niedzielę w stolicy spotkają się drużyny, które mają zupełnie inne cele drużynowe na ten sezon. Jedni skupiają się przede wszystkim na spokojnym utrzymaniu, drudzy walczą o mistrzostwo. Obie ekipy jednak równie dobrze wywiązują się ze swoich zadań. Mecz Escola Varsovia – Pogoń Szczecin na Łączy Nas Piłka w niedzielę od godziny 14:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności