Centralna Liga Juniorów

Już w trzeciej kolejce Centralnej Ligi Juniorów dojdzie do pierwszych, szlagierowo zapowiadających się spotkań. W Gdyni zmierzą się liderzy grupy zachodniej, natomiast "na wschodzie" dojdzie do derbów Krakowa oraz rywalizacji Rzeszów kontra Łódź. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?

Centralna Liga Juniorów

Druga kolejka Centralnej Ligi Juniorów zostanie już w całości rozegrana w weekend. Będzie więc można zobaczyć w akcji głównych pretendentów do walki o tytuł: Legię Warszawa, Lech Poznań czy też Pogoń Szczecin. Dojdzie też między innymi do derbów Łodzi i Dolnego Śląska!

Centralna Liga Juniorów

Za nami pierwsza kolejka Centralnej Ligi Juniorów. I chociaż w obu grupach kilka spotkań zostało przełożonych na późniejsze terminy to emocji w pierwszych dniach rywalizacji nie brakowało. Najlepsze humory po premierowych spotkaniach są w obozie Arki i w Warszawie. Liderzy zagrali swoje mecze na "czwórkę". 

Centralna Liga Juniorów

W weekend pierwsze mecze Centralnej Ligi Juniorów sezonu 2017/2018. W tym roku emocje i stawka będzie podwójnie wielka, gdyż rozgrywki zostaną zreformowane. Z dwóch grup CLJ powstanie jedna. – Naszym celem jest miejsce 1-6, podobnie zapewne myśli większość ekip – przyznaje Paweł Łoś, trener beniaminka, Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Centralna Liga Juniorów

Minione rozgrywki w Centralnej Lidze Juniorów dostarczyły niemałych emocji. Drużynowo najlepsza okazała się Legia Warszawa. – Naszym głównym celem jest jednak przede wszystkim przygotowanie zawodników do rywalizacji w piłce seniorskiej – podkreślają zgodnie trenerzy. I w tej kategorii zwycięzców indywidualnych jest już więcej. Ale jak pokazuje doświadczenie, do upragnionego celu, czyli debiutu w LOTTO Ekstraklasie, droga jednak jeszcze daleka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży