Centralna Liga Juniorów

Dwie drużyny mają na koncie komplet zwycięstw po czterech kolejkach Centralnej Ligi Juniorów. Pogoń Szczecin (grupa zachodnia) i Polonia Warszawa (grupa wschodnia). Zwłaszcza zaskoczeniem jest postawa drużyny ze stolicy, która w poprzednich rozgrywkach nie odgrywała czołowych roli w CLJ. Ale jak pokazał chociażby sobotni mecz „Czarnych Koszul” z zespołem z Łodzi, nie ma mowy tu o przypadku.

Centralna Liga Juniorów

Czwarta kolejka w Centralnej Lidze Juniorów upłynie pod znakiem derbowej rywalizacji. Trwa walka o prymat na Śląsku, w Poznaniu, czy też Rzeszowie, ale zapewne jednak nie tylko na tych trzech boiskach będzie się wiele działo. Czy dotychczasowi liderzy: Śląsk Wrocław i Polonia Warszawa podtrzymają udaną serię?

Centralna Liga Juniorów

Już w trzeciej kolejce Centralnej Ligi Juniorów dojdzie do pierwszych, szlagierowo zapowiadających się spotkań. W Gdyni zmierzą się liderzy grupy zachodniej, natomiast "na wschodzie" dojdzie do derbów Krakowa oraz rywalizacji Rzeszów kontra Łódź. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?

Centralna Liga Juniorów

Druga kolejka Centralnej Ligi Juniorów zostanie już w całości rozegrana w weekend. Będzie więc można zobaczyć w akcji głównych pretendentów do walki o tytuł: Legię Warszawa, Lech Poznań czy też Pogoń Szczecin. Dojdzie też między innymi do derbów Łodzi i Dolnego Śląska!

Centralna Liga Juniorów

Za nami pierwsza kolejka Centralnej Ligi Juniorów. I chociaż w obu grupach kilka spotkań zostało przełożonych na późniejsze terminy to emocji w pierwszych dniach rywalizacji nie brakowało. Najlepsze humory po premierowych spotkaniach są w obozie Arki i w Warszawie. Liderzy zagrali swoje mecze na "czwórkę". 

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży