Centralna Liga Juniorów

Szesnasta seria spotkań Centralnej Ligi Juniorów była wyjątkowo udana dla Korony Kielce. Lider wygrał w Bełchatowie, a wszystkie pozostałe drużyny z czołówki tabeli pogubiły punkty. Kielczanie nad trzecią w tabeli Pogonią Szczecin mają już sześć „oczek” przewagi, a jeszcze mają jedno spotkanie zaległe.

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce pokonała 1:0 Legię Warszawa w sobotnim meczu 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił w 33. minucie Oskar Sewerzyński (na zdjęciu). Spotkanie było transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz można obejrzeć powtórkę meczu.  

Centralna Liga Juniorów

Na to spotkanie specjalnie kibiców chyba nie trzeba zapraszać. Pozycja drużyn jest najlepszą rekomendacją. Gdy gra lider z trzecią drużyną tabeli, a dodatkowo stawką jest mistrzostwo rundy jesiennej, to należy się spodziewać wszystkiego co najlepsze. Mecz Korona Kielce – Legia Warszawa na Łączy Nas Piłka w sobotę o godzinie 13:00.

Centralna Liga Juniorów

Nie zabrakło emocji w 14. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. W meczu na szczycie Zagłębie Lubin wygrało w Szczecinie, a potknięcie „Portowców” wykorzystała Legia. Coraz wyraźniej reszcie stawki ucieka najlepsza czwórka. Liderująca Korona Kielce swojego meczu z Górnikiem Zabrze w weekend nie rozegrała.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności