Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin odniosła szóste zwycięstwo w szóstym meczu w Centralnej Lidze Juniorów. W kolejnym spotkaniu „Portowcy” pokonali na wyjeździe Escolę Varsovia 3:0, a o zwycięstwie gości zadecydowali Hubert Turski, Kacper Kozłowski i Kacper Smoliński.

Centralna Liga Juniorów

W niedzielę w stolicy spotkają się drużyny, które mają zupełnie inne cele drużynowe na ten sezon. Jedni skupiają się przede wszystkim na spokojnym utrzymaniu, drudzy walczą o mistrzostwo. Obie ekipy jednak równie dobrze wywiązują się ze swoich zadań. Mecz Escola Varsovia – Pogoń Szczecin na Łączy Nas Piłka w niedzielę od godziny 14:00.

Centralna Liga Juniorów

Drużyny Cracovii i Ruchu może nie brylują w obecnych rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, ale jest to „cena” za bardzo dobrą pracę w obu klubach w poprzednim sezonie. A młodzi następcy są, ale potrzebują jeszcze czasu. Wzorce mają jednak jak najlepsze. Transmisja z meczu Cracovia – Ruch na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 12:00.

Centralna Liga Juniorów

W meczu dwóch wielkich firm Lech przegrał z Legią, a największa niespodzianka początku sezonu, Korona Kielce, po raz kolejny zaskoczyła i pokonują Zagłębie Lubin. To w skrócie najważniejsze wydarzenia piątej kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Na czele tabeli drużyny ze Szczecina i Kielc, które jeszcze nie straciły ani jednego punktu.

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa w hicie 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów pokonała na wyjeździe Lecha Poznań 2:0. Podopieczni trenera Marka Saganowskiego o zwycięstwie przesądzili w końcówce spotkania. Najpierw w 80. minucie prowadzenie dał Łukasz Łakomy, a chwilę później z rzutu karnego wynik meczu ustalił Bartłomiej Ciepiela. Zapraszamy do obejrzenia całego spotkania, które było transmitowane przez kanał Łączy Nas Piłka.

Centralna Liga Juniorów

Po odrobieniu zaległości w sobotnie południe zainaugurowana zostanie piąta kolejka Centralnej Ligi Juniorów. Na pierwszy plan wysuwa się spotkanie we Wronkach, Lech – Legia. Dwie firmy, które także w rywalizacji juniorskiej toczą ze sobą zacięte boje. Mecz będzie można zobaczyć na żywo Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 12:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży