Centralna Liga Juniorów

W sobotę oczy wszystkich obserwatorów rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów będą zwrócone na Zabierzów. Tam dojdzie do pojedynku czwartej w tabeli Wisły Kraków z liderem, Koroną Kielce. W przypadku wygranej gości kielczanie będą już mogli przyjmować gratulacje za tytuł mistrzowski. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka od godziny 11:50.

Centralna Liga Juniorów

W 24. serii spotkań Korona nie zdobyła kompletu punktów, ale i tak powiększyła swoją przewagę nad wiceliderem z Wrocławia. Na dole tabeli coraz trudniejsza sytuacja Motoru. Lubinianom trudno już będzie „odłączyć” się od trójki beniaminków, którzy na dobre osiedli w strefie spadkowej. O pozostałe miejsca trwa zacięta walka.

Centralna Liga Juniorów

Większość spotkań 24. kolejki Centralnej Ligi Juniorów odbędzie się w Wielki Czwartek. Oczy kibiców będą zwrócone głównie na Szczecin. Tam, bardzo dobrze szkoląca młodzież Pogoń zagra z liderem i głównym pretendentem do mistrzostwa, czyli Koroną Kielce. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka, od godziny 11:00.

Centralna Liga Juniorów

Do pozycji lidera Korony Kielce kibice mogli się już przyzwyczaić. Teraz coraz pewniej na drugim miejscu czuje się Śląsk Wrocław, który wygrał trzeci mecz z rzędu. Na dole tabeli trudna sytuacja trzech beniaminków. Rywalizacja nadal jednak wciąż trwa, co było widać zwłaszcza w meczach, których losy ważyły się do ostatnich minut.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności