Centralna Liga Juniorów

W ciągu trzech dni zdobyli 6 punktów, ale na tym nie zamierzają poprzestać. Mowa o drużynie Zagłębia Lubin, która najpierw wygrała w Warszawie z Escolą (3:1), a później w takim samym stosunku w zaległym spotkaniu pokonała w derbach Śląsk Wrocław. – Na te wyniki nie zwracamy jednak większej uwagi, będzie coraz trudniej – mówi trener lubinian, Marcin Ciliński. W niedzielę Zagłębie zagra z Górnikiem Zabrze. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka o 14:00!

Centralna Liga Juniorów

Po wygranej na starcie z Arką Gdynia (3:0), przyszła porażka z Cracovią (2:3). W niedzielę Escolę Varsovię czekał kolejny trudny sprawdzian, mecz z Zagłębiem Lubin. Na kanale YouTube "Łączy Nas Piłka" odbyła się transmisja tego arcyciekawego spotkania, które zakończyło się zasłużonym zwycięstwem gości. Zapraszamy do oglądania powtórki spotkania.

Centralna Liga Juniorów

Przykład 17-letniego Mateusza Młyńskiego, który był jednym z wyróżniających się zawodników w meczu I kolejki Escola – Arka, a w sobotę zrobił wiele dobrego dla „dorosłej” drużyny „Żółto-niebieskich” pokazuje, że w każdy weekend na boiskach CLJ można zobaczyć zawodników o ogromnym potencjale.

Centralna Liga Juniorów

– Gdy mieliśmy pierwszy trening U-18 w tym sezonie i byłem w szatni z trenerami, to powiedziałem piłkarzom, że dla nich jest to mega sezon. Mieć taką ligę na całą Polskę gwarantuje ci, że co tydzień masz trudny, wyrównany mecz – mówi Piotr Urban, koordynator bloku U13-U18 w akademii Legii Warszawa przed startem sezonu Centralnej Ligi Juniorów. Rozgrywek, które w nowym formacie i kategorii wiekowej rozpoczynają się w pierwszy weekend sierpnia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży