Centralna Liga Juniorów

Przykład Macieja Rosołka, który w sobotę bramką przywitał się z kibicami w meczu Legia – Lech, a jeszcze rok temu trafiał do siatki w meczach Centralnej Ligi Juniorów pokazuje, że mnóstwo przyszłych ligowców bierze udział w rozgrywkach CLJ. Dzisiaj ci najlepsi grają w Zagłębiu i Górniku, bo te dwie drużyny otwierają ligowa tabelę.

Centralna Liga Juniorów

Meczu o takim ciężarze gatunkowym w Centralnej Lidze Juniorów chyba dawno nie było. Derby Krakowa zawsze dostarczają ogromnych emocji, tym razem nie spodziewamy się odstępstwa od tej tradycji. Jedni, jak i drudzy muszą jednak wyłączyć emocje i szukać punktów, bo tych w nadmiarze nie mają. Niedzielne spotkanie Cracovia – Wisła będzie transmitowane na Łączy Nas Piłka od godziny 11:00.

Centralna Liga Juniorów

18-letni Oskar Sewerzyński przez kilka tygodni po urazie więzadła skokowo-strzałkowego walczył o powrót do zdrowia, by móc zagrać w meczu Młodzieżowej Ligi UEFA w Saragossie. Młody piłkarz Korony wygrał wyścig z czasem i w środę przeciw Realowi (początek o godzinie 17:00) wyjdzie jako kapitan. W ekstraklasie seniorów zaliczył do tej pory pięć meczów, a ostatnio pomógł drugiej drużynie koroniarzy w wywalczeniu kompletu punktów w trzeciej lidze.

Centralna Liga Juniorów

Duże przetasowania nastąpiły w czołówce Centralnej Ligi Juniorów po dziewiątej serii spotkań. W skutek porażki w Szczecinie poza podium wypadł dotychczasowy lider, Legia Warszawa. Obecnie na wszystkich z góry patrzy Zagłębie Lubin. Duże powody do zadowolenia są także w obozie Górnika.

Centralna Liga Juniorów

Jak wiele może się zmienić w ciągu kilku miesięcy, a nawet tygodni, pokazuje sytuacja drużyn Cracovii i Śląska w Centralnej Lidze Juniorów. „Pasy” w ubiegłym sezonie walczyły o medale, a wrocławianie jeszcze na początku tych rozgrywek byli w czołówce. Zarówno jedni, jak i drudzy już jednak zapomnieli o tym, jak smakuje… zwycięstwo. Obie ekipy także w sobotę podzieliły się punktami – w Krakowie padł remis 1:1. Zobacz retransmisję meczu!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności