Centralna Liga Juniorów

Wiadomo, że lider po 10. kolejce Centralnej Ligi Juniorów się nie zmieni, ale trwa zażarta walka o zajęcie jak najlepszej pozycji w wyścigu tuż za plecami Korony Kielce. W najbliższy weekend kluczowy w tej rywalizacji będzie pojedynek w Rembertowie. Legia Warszawa będzie tam podejmować Zagłębie Lubin. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka – w sobotę od godziny 14:00!

Centralna Liga Juniorów

Korona nie przestaje zadziwiać. Kielczanie w meczu na szczycie pokonali Pogoń i umocnili się na prowadzeniu w Centralnej Lidze Juniorów. Porażkę zanotował bowiem nie tylko wicelider ze Szczecina, ale także trzecia Legia, której potknięcie wykorzystało Zagłębie Lubin.

Centralna Liga Juniorów

Chyba mało kto przed sezonem przypuszczał, że w połowie rundy jesiennej o pozycji lidera będzie decydował mecz Korony Kielce z Pogonią Szczecin. O ile postawa Portowców nie jest większym zaskoczeniem, o tyle gra młodzieży z Kielc jest największą niespodzianką tego sezonu. Korona potwierdziła to pokonując w sobotnie południe rywali 2:1 po rewelacyjnym meczu, który można obejrzeć na Łączy Nas Piłka!

Centralna Liga Juniorów

Ósma kolejka nie okazała się szczęśliwa dla drużyn z czołówki tabeli Centralnej Ligi Juniorów. Z sześciu ekip wygrały zaledwie dwie – Legia Warszawa i Zagłębie Lubin. Zwłaszcza drużyna ze stolicy może czuć się zwycięzcą tej serii, bo na półmetku pierwszej rundy traci do lidera już tylko jeden punkt.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży