Centralna Liga Juniorów

Nie zabrakło emocji w dwóch weekendowych hitach Centralnej Ligi Juniorów. I co ciekawe, w obu tych spotkaniach można znaleźć kilka elementów wspólnych. Drużyny faworyzowane, czyli Pogoń Szczecin i Legia Warszawa, mimo pewnych kłopotów wygrały na boiskach dotychczasowych liderów. Nie wystarczyło to jednak zwycięzcom do tego, by wskoczyć na czoło tabeli. 

Centralna Liga Juniorów

Najbliższy weekend w Centralnej Lidze Juniorów zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Zarówno bowiem w grupie zachodniej, jak i wschodniej dojdzie do hitów. Liderzy grup – Podbeskidzie Bielsko-Biała i Polonia Warszawa zmierzą się z głównymi pretendentami do czołowych miejsc. Wystarczy dodać, że w meczach tych spotkają się jedyne niepokonane w tym sezonie drużyny!

Centralna Liga Juniorów

W weekend na pierwszy plan wysuwają się mecze młodzieżowych reprezentacji Polski, tak więc kilka drużyn nie zagra w optymalnych składach. Z tego też względu mecz przełożył lider grupy zachodniej, Pogoń Szczecin. Szansę tą może wykorzystać beniaminek z Bielska-Białej. Natomiast w grupie wschodniej największe emocje wzbudza występ Legii, która wraca do gry po 2-tygodniowej przerwie.

Centralna Liga Juniorów

Dwie drużyny mają na koncie komplet zwycięstw po czterech kolejkach Centralnej Ligi Juniorów. Pogoń Szczecin (grupa zachodnia) i Polonia Warszawa (grupa wschodnia). Zwłaszcza zaskoczeniem jest postawa drużyny ze stolicy, która w poprzednich rozgrywkach nie odgrywała czołowych roli w CLJ. Ale jak pokazał chociażby sobotni mecz „Czarnych Koszul” z zespołem z Łodzi, nie ma mowy tu o przypadku.

Centralna Liga Juniorów

Czwarta kolejka w Centralnej Lidze Juniorów upłynie pod znakiem derbowej rywalizacji. Trwa walka o prymat na Śląsku, w Poznaniu, czy też Rzeszowie, ale zapewne jednak nie tylko na tych trzech boiskach będzie się wiele działo. Czy dotychczasowi liderzy: Śląsk Wrocław i Polonia Warszawa podtrzymają udaną serię?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży