Centralna Liga Juniorów

Jesień w Centralnej Lidze Juniorów już za nami, chociaż odpowiedzi na najważniejsze pytanie jeszcze nie znamy. Liderem bowiem obecnie jest Wisła Kraków, ale ma tylko dwa punkty przewagi nad piątym Śląskiem, który w sobotę zagra zaległy mecz z Jagiellonią. Swoją drogą, wrocławianie mogą mieć pretensje do siebie – gdyby nie sobotnia porażka z Górnikiem Zabrze, to w kwestii pierwszego miejsca wszystko byłoby już jasne.

Centralna Liga Juniorów

Pierwsza część zmagań w Centralnej Lidze Juniorów niechybnie zmierza do końca. Ostatnia tegoroczna kolejka przyniesie kilka ciekawych spotkań. Do jednego z najciekawszych pojedynków dojdzie w stolicy, gdzie do rywalizacji przystąpią drużyny Escoli i Legii. Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę o 12:15. Początek transmisji w samo południe.

Centralna Liga Juniorów

Nie mieli łatwego życia w miniony weekend faworyci Centralnej Ligi Juniorów. Dwie najlepsze drużyny, Śląsk i Wisła pogubiły punkty, z czego skrzętnie skorzystali najgroźniejsi konkurenci. Zagłębie, Pogoń i Górnik Zabrze wygrali swoje spotkania, dzięki czemu w połowie sezonu lidera od piątej drużyny dzielą zaledwie trzy punkty!

Centralna Liga Juniorów

W weekend rewanże rozpoczynają młodzi zawodnicy w Centralnej Lidze Juniorów. Po pierwszej rundzie stawce przewodzą drużyny Wisły Kraków i Śląska Wrocław. I właśnie mecz z udziałem wrocławian będzie można zobaczyć na kanale Łączy Nas Piłka w niedzielę. Śląsk będzie podejmował Gwarka Zabrze. Transmisja w niedzielne południe, początek meczu dokładnie o 12:15.

Centralna Liga Juniorów

Biała Gwiazda wykorzystała fakt, że Śląsk Wrocław w weekend swojego meczu nie grał i ekipa z Krakowa została nowym liderem Centralnej Ligi Juniorów. Z drużyn czołówki trzy punkty, prócz Wisły, zgarnęły także Legia i Cracovia. Mecz dotychczasowego lidera z Jagiellonią Białystok został przełożony na 12 grudnia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności