Centralna Liga Juniorów

W miniony weekend w Centralnej Lidze Juniorów w obu grupach łącznie rozegrano tylko dziewięć spotkań. W grupie zachodniej nadal faworyci nie potrafią złapać właściwego rytmu, tyczy się to zwłaszcza Pogoni Szczecin, która w dwóch meczach zdobyła zaledwie punkt. Na wschodzie natomiast z coraz większym dystansem spogląda na rywali Legia Warszawa.

Centralna Liga Juniorów

W weekend nie wszystkie z zaplanowanych spotkań odbędą się, ale te, które dojdą do skutku, już teraz dostarczają wielu emocji i pytań. Czy najwięksi faworyci grupy zachodniej, Pogoń Szczecin i Lech Poznań, zanotują pierwsze zwycięstwa w tym roku? Kto w grupie wschodniej usadowi się za czołową dwójką? Ciekawie będzie w pojedynkach derbowych w Poznaniu i Rzeszowie. Kamery Łączy Nas Piłka niestety nie pokażą meczu Chrobrego Głogów z Piastem Gliwice. Rozegranie spotkania uniemożliwiły warunki atmosferyczne.

Centralna Liga Juniorów

Opłaciło się tyle czekać na pierwsze mecze – tak mogą powiedzieć kibice po inauguracji wiosny w CLJ. W grupie zachodniej już sypnęło kilkoma niespodziankami, w efekcie czego na drugie miejsce awansowało Zagłębie Lubin. W hicie w grupie wschodniej Legia pokonała Jagiellonię 1:0, a wielkim zainteresowaniem cieszyła się transmisja z tego meczu – spotkanie obejrzało prawie 70 tysięcy ludzi!

Centralna Liga Juniorów

W sobotę o godz. 12 na kanale Łączy Nas Piłka pierwsze tej wiosny transmisja z meczu Centralnej Ligi Juniorów. W Białymstoku zmierzy się druga z pierwszą drużyną grupy wschodniej – Jagiellonia zagra z warszawską Legią. – Idąc na spotkania tej ligi nie usłyszymy już takich haseł jak „laguj”, „wybij” czy tym podobne. Mamy więcej piłki w piłce – zapewnia Tomasz Kulhawik, trener zespołu CLJ Jagiellonii w rozmowie z Michałem Zachodnym o szkoleniu w klubie, poziomie rozgrywek oraz filozofii „futbolu na tak”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży