Centralna Liga Juniorów

Drużyny Cracovii i Ruchu może nie brylują w obecnych rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, ale jest to „cena” za bardzo dobrą pracę w obu klubach w poprzednim sezonie. A młodzi następcy są, ale potrzebują jeszcze czasu. Wzorce mają jednak jak najlepsze. Transmisja z meczu Cracovia – Ruch na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 12:00.

Centralna Liga Juniorów

W meczu dwóch wielkich firm Lech przegrał z Legią, a największa niespodzianka początku sezonu, Korona Kielce, po raz kolejny zaskoczyła i pokonują Zagłębie Lubin. To w skrócie najważniejsze wydarzenia piątej kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Na czele tabeli drużyny ze Szczecina i Kielc, które jeszcze nie straciły ani jednego punktu.

Centralna Liga Juniorów

Legia Warszawa w hicie 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów pokonała na wyjeździe Lecha Poznań 2:0. Podopieczni trenera Marka Saganowskiego o zwycięstwie przesądzili w końcówce spotkania. Najpierw w 80. minucie prowadzenie dał Łukasz Łakomy, a chwilę później z rzutu karnego wynik meczu ustalił Bartłomiej Ciepiela. Zapraszamy do obejrzenia całego spotkania, które było transmitowane przez kanał Łączy Nas Piłka.

Centralna Liga Juniorów

Po odrobieniu zaległości w sobotnie południe zainaugurowana zostanie piąta kolejka Centralnej Ligi Juniorów. Na pierwszy plan wysuwa się spotkanie we Wronkach, Lech – Legia. Dwie firmy, które także w rywalizacji juniorskiej toczą ze sobą zacięte boje. Mecz będzie można zobaczyć na żywo Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 12:00.

Centralna Liga Juniorów

W niedzielnym meczu w Lubinie Zagłębie pokonało u siebie 2:1 Górnika Zabrze w czwartej kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Obydwa gole dla gospodarzy strzelił w pierwszej połowie Błażej Czuban, dla gości trafił Hubert Urbański. Zapraszamy do obejrzenia tego spotkania, które było transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży