Centralna Liga Juniorów

Prawdziwy piłkarski rarytas odbędzie się w najbliższej serii spotkań w Centralnej Lidze Juniorów. Lider, Zagłębie Lubin, będzie podejmować czwartą w tabeli Koronę Kielce, która jest także aktualnym mistrzem Polski w tej kategorii wiekowej. Mecz będziemy transmitować na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 11:00!

Centralna Liga Juniorów

Po trzynastej kolejce Centralnej Ligi Juniorów samodzielnym liderem zostało Zagłębie. Lubinianie wygrali na własnym terenie z Lechem Poznań, co przy jednoczesnej porażce Górnika u siebie z Arką Gdynia oznacza, że drużyna z Dolnego Śląska ma trzy punkty przewagi nad ekipą z Zabrza. W strefie spadkowej bez zmian, ale po wygranej nad Hutnikiem kontakt z konkurencją złapała Cracovia.

Centralna Liga Juniorów

Szalenie istotne spotkanie w sobotę rozegrają drużyny Escoli i Lechii. Jednym i drugim pojedynek ten ma dać odpowiedź na pytanie, czy ubiegłotygodniowy sukces był tylko chwilowym przebłyskiem, czy jednak początkiem nowej, zdecydowanie lepszej serii. Mecz Escola – Lechia na Łączy Nas Piłka w sobotę 2 listopada od godziny 12:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności