Centralna Liga Juniorów

Emocji w piłce młodzieżowej nie brakuje. W międzyczasie, pomiędzy meczami kwalifikacji mistrzostw Europy U-17, rozgrywane są też spotkania Centralnej Ligi Juniorów, czyli naturalnego zaplecza młodzieżowej reprezentacji. W Kielcach lider, tamtejsza Korona, zagra z beniaminkiem, Escolą Varsovią. Transmisja na Łączy Nas Piłka, w sobotę w samo południe!

Centralna Liga Juniorów

Ile w młodzieżowej piłce może znaczyć kilka miesięcy, przekonujemy się na przykładzie Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. Wiosną w starciu tych drużyn górą byli młodzi piłkarze ze stolicy Podlasia, teraz notowania są zupełnie odwrotne. Jak potoczy się starcie w piątkowe popołudnie? Transmisja na Łączy Nas Piłka od godziny 13:00.

Centralna Liga Juniorów

Emocji piłkarskich ciąg dalszy. Centralna Liga Juniorów w weekend rozgrywać będzie już jedenastą serię spotkań. Najciekawiej zapowiadającym się meczem jest pojedynek w Zabrzu – Górnik kontra Śląsk Wrocław. Spotkanie to będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka. Transmisja w sobotnie popołudnie od godziny 13:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży