Centralna Liga Juniorów

To był szalony weekend! Liderujący po pierwszej rundzie zespół Zagłębia Lubin przegrał na wyjeździe z Cracovią, co skrzętnie wykorzystały Legia i Górnik. Efekt? Lubinianie zimę spędzą na drugim miejscu, mając tyle samo punktów co zespół z Zabrza. Na dole tabeli równie wielkie zmiany. Aż szkoda, że na kolejne mecze trzeba poczekać aż do marca.

Centralna Liga Juniorów

Połowa sezonu w Centralnej Lidze Juniorów U-18 już za nami. Mistrzem jesieni zostało Zagłębie Lubin, które w weekend zremisowało w meczu na szczycie z Górnikiem Zabrze. Legia Warszawa pokonała Lechię Gdańsk, Korona ograła Lecha, a Śląsk Wrocław odrobił dwubramkowe straty w meczu z Gwarkiem. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Centralna Liga Juniorów

Oczy wszystkich kibiców w miniony weekend były zwrócone na Zabrze. Tam hit całej rundy jesiennej, Górnik – Zagłębie Lubin, pozostał nierozstrzygnięty, co nie znaczy, że emocji w tym spotkaniu brakowało. Pięć czołowych drużyn coraz wyraźniej odjeżdża rywalom, na dole w walkę o byt zaangażowanych jest również pięć zespołów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności