Centralna Liga Juniorów

Derby Krakowa zawsze wzbudzają zainteresowanie i przyciągają uwagę kibiców, bez względu na to w jakiej klasie rozgrywkowej się toczą i kto w nich bierze udział. Podobnie będzie w sobotę. Nawet jeżeli rywalem Cracovii nie będzie Wisła, a mniej znany Progres. – Wiadomo, że my nie rywalizujemy w seniorach, a jedynie w Centralnej Lidze Juniorów, ale to spotkanie też ma swój smaczek i jest dla nas bardzo ważne – mówi Marcin Pasionek, trener Progresu.

Centralna Liga Juniorów

Śląsk Wrocław wykorzystał fakt, że dotychczasowy lider grupy zachodniej – Pogoń Szczecin w weekend pauzował. W grupie wschodniej faworyci solidarnie wygrywali, wobec czego uwaga wszystkich skupiła się na graczach Stomilu Olsztyn, którzy w weekend odnieśli dopiero pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Warto jednak chyba było czekać, bo okoliczności wygranej były niecodzienne!

Centralna Liga Juniorów

Co prawda najciekawiej zapowiadający się weekendowy mecz w ramach Centralnej Ligi Juniorów, czyli konfrontacja Pogoni Szczecin z Lechem Poznań została przełożona, nie znaczy to jednak, że kibice śledzący te rozgrywki będą się nudzić. W Bielsku-Białej zmierzą się dwie drużyny, które w tym sezonie spisują się nadspodziewanie dobrze, a w grupie wschodniej będziemy śledzić kolejny etap rywalizacji drużyn krakowskich z Legią Warszawa.

Centralna Liga Juniorów

W ten weekend oczy kibiców w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów będą zwrócone przede wszystkim chyba na grupę wschodnią. Jeżeli bowiem klasyk piłkarski Legia – Wisła jest jednocześnie starciem dwóch najlepszych ekip, to nie może być chyba inaczej. A trzecia w tabeli Korona Kielce zagra z czwartym Progresem Kraków. To będzie gorący weekend!

Centralna Liga Juniorów

Zaimponowały w weekend ekipy Pogoni Szczecin i Lecha Poznań. Obie te drużyny odniosły wysokie, efektowne wygrane na wyjazdach. W grupie wschodniej na pierwsze miejsce awansowała natomiast Legia Warszawa. Dotychczasowy lider, Progres Kraków, ze względu na fatalną aurę w ten weekend jednak nie grał. Przełożone mecze odbędą się w październiku.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży