Centralna Liga Juniorów

Pojedynków na szczycie Centralnej Ligi Juniorów ciąg dalszy. Po tym, jak w ubiegłym tygodniu pokazaliśmy mecz lidera z mistrzem Polski, teraz napięcie jeszcze pójdzie do góry. W niedzielę dojdzie bowiem do absolutnego starcia na szczycie. Lider, Zagłębie, zmierzy się z drugim w tabeli Górnikiem Zabrze. Transmisja na Łączy Nas Piłka w niedzielne południe.

Centralna Liga Juniorów

Prawdziwy piłkarski rarytas odbędzie się w najbliższej serii spotkań w Centralnej Lidze Juniorów. Lider, Zagłębie Lubin, będzie podejmować czwartą w tabeli Koronę Kielce, która jest także aktualnym mistrzem Polski w tej kategorii wiekowej. Mecz będziemy transmitować na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 11:00!

Centralna Liga Juniorów

Po trzynastej kolejce Centralnej Ligi Juniorów samodzielnym liderem zostało Zagłębie. Lubinianie wygrali na własnym terenie z Lechem Poznań, co przy jednoczesnej porażce Górnika u siebie z Arką Gdynia oznacza, że drużyna z Dolnego Śląska ma trzy punkty przewagi nad ekipą z Zabrza. W strefie spadkowej bez zmian, ale po wygranej nad Hutnikiem kontakt z konkurencją złapała Cracovia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności