Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce pokonała 1:0 Legię Warszawa w sobotnim meczu 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił w 33. minucie Oskar Sewerzyński (na zdjęciu). Spotkanie było transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz można obejrzeć powtórkę meczu.  

Centralna Liga Juniorów

Na to spotkanie specjalnie kibiców chyba nie trzeba zapraszać. Pozycja drużyn jest najlepszą rekomendacją. Gdy gra lider z trzecią drużyną tabeli, a dodatkowo stawką jest mistrzostwo rundy jesiennej, to należy się spodziewać wszystkiego co najlepsze. Mecz Korona Kielce – Legia Warszawa na Łączy Nas Piłka w sobotę o godzinie 13:00.

Centralna Liga Juniorów

Nie zabrakło emocji w 14. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. W meczu na szczycie Zagłębie Lubin wygrało w Szczecinie, a potknięcie „Portowców” wykorzystała Legia. Coraz wyraźniej reszcie stawki ucieka najlepsza czwórka. Liderująca Korona Kielce swojego meczu z Górnikiem Zabrze w weekend nie rozegrała.

Centralna Liga Juniorów

To nie będzie mecz, podczas którego kibice będą przysypiać. We Wrocławiu spotkają się bowiem dwie drużyny, które w tym sezonie tracą najwięcej bramek w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów. Transmisja z meczu Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów w sobotę o godzinie 12:00 na Łączy Nas Piłka!

Centralna Liga Juniorów

Trzynasta kolejka nie była szczęśliwa dla drużyn z czołówki CLJ. Przegrał u siebie lider z Kielc, dorobku punktowego nie powiększyły również zespoły Zagłębia Lubin i Legii Warszawa. Punkt zainkasowała Pogoń Szczecin i jest to jedyna drużyna z czołowej szóstki, która nie przegrała meczu.

Centralna Liga Juniorów

Emocji w piłce młodzieżowej nie brakuje. W międzyczasie, pomiędzy meczami eliminacji mistrzostw Europy U-17 rozgrywane są też spotkania Centralnej Ligi Juniorów, czyli naturalnego zaplecza młodzieżowej reprezentacji. W Kielcach lider, tamtejsza Korona, grał z beniaminkiem, Escolą Varsovią. W stolicy województwa świętokrzyskiego goście po emocjonującym spotkaniu zwyciężyli 3:2. Zobacz retransmisję meczu!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży