Centralna Liga Juniorów

Gdy lider gra z drużyną środka tabeli i ma za sobą inauguracyjne zwycięstwo, natomiast rywal nie miał szans z inną drużyną czołówki, to wszystko już przed meczem zdaje się być jasne. Ale nie w przypadku derbów Krakowa. Mecze Cracovii z Wisłą wymykają się z wszystkich kanonów piłkarskich, nawet jeżeli bierzemy pod uwagę tylko zmagania juniorów. Derby te będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka – transmisję w sobotę zaczynamy od godziny 11:00, mecz rozpocznie się kwadrans później.

Centralna Liga Juniorów

Mocno chyba zatęsknili za ligowym graniem młodzi piłkarze rywalizujący w Centralnej Lidze Juniorów. W pierwszych wiosennych spotkaniach nie brakowało bowiem emocji, efektownych popisów, a przede wszystkim niespodzianek. Trzy czołowe ekipy solidarnie jednak wygrały swoje mecze, a na fotelu lidera cały czas Wisła Kraków.

Centralna Liga Juniorów

W sobotę na kanale Łączy Nas Piłka TV zainaugurowaliśmy wiosenną część rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. W centrum treninowym Legii Warszawa gospodarze podjęli Pogoń Szczecin, lecz nie zaliczą tego meczu do specjalnie udanych: przegrali bowiem aż 1:3, a dla przyjezdnych dwa gole strzelił Michał Samborski. Zobacz powtórkę tego spotkania!

Centralna Liga Juniorów

Za niecały miesiąc mają się rozpocząć zmagania w tegorocznej Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Nasz kraj na międzynarodowej arenie będzie reprezentować Górnik Zabrze, ubiegłoroczny mistrz Polski Centralnej Ligi Juniorów. Na Górny Śląsk ma zawitać PAOK Saloniki. Szkopuł jednak w tym, że nie wiadomo w ogóle, czy do konfrontacji dojdzie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności