Centralna Liga Juniorów

Wiadomo, że lider po 10. kolejce Centralnej Ligi Juniorów się nie zmieni, ale trwa zażarta walka o zajęcie jak najlepszej pozycji w wyścigu tuż za plecami Korony Kielce. W najbliższy weekend kluczowy w tej rywalizacji będzie pojedynek w Rembertowie. Legia Warszawa będzie tam podejmować Zagłębie Lubin. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka – w sobotę od godziny 14:00!

Centralna Liga Juniorów

Korona nie przestaje zadziwiać. Kielczanie w meczu na szczycie pokonali Pogoń i umocnili się na prowadzeniu w Centralnej Lidze Juniorów. Porażkę zanotował bowiem nie tylko wicelider ze Szczecina, ale także trzecia Legia, której potknięcie wykorzystało Zagłębie Lubin.

Centralna Liga Juniorów

Chyba mało kto przed sezonem przypuszczał, że w połowie rundy jesiennej o pozycji lidera będzie decydował mecz Korony Kielce z Pogonią Szczecin. O ile postawa Portowców nie jest większym zaskoczeniem, o tyle gra młodzieży z Kielc jest największą niespodzianką tego sezonu. Korona potwierdziła to pokonując w sobotnie południe rywali 2:1 po rewelacyjnym meczu, który można obejrzeć na Łączy Nas Piłka!

Centralna Liga Juniorów

Ósma kolejka nie okazała się szczęśliwa dla drużyn z czołówki tabeli Centralnej Ligi Juniorów. Z sześciu ekip wygrały zaledwie dwie – Legia Warszawa i Zagłębie Lubin. Zwłaszcza drużyna ze stolicy może czuć się zwycięzcą tej serii, bo na półmetku pierwszej rundy traci do lidera już tylko jeden punkt.

Centralna Liga Juniorów

Pogoń Szczecin odniosła szóste zwycięstwo w szóstym meczu w Centralnej Lidze Juniorów. W kolejnym spotkaniu „Portowcy” pokonali na wyjeździe Escolę Varsovia 3:0, a o zwycięstwie gości zadecydowali Hubert Turski, Kacper Kozłowski i Kacper Smoliński.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży