Centralna Liga Juniorów

Dobiegają końca tegoroczne zmagania w Centralnej Lidze Juniorów. W niedzielę, w ostatnim spotkaniu w 2018 roku, Escola Varsovia będzie podejmować Cracovię. Obie ekipy plasują się w środku tabeli, ale jednocześnie mają dużo większe ambicje. Spotkanie to będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka, w niedzielę o 15:00.

Centralna Liga Juniorów

Szesnasta seria spotkań Centralnej Ligi Juniorów była wyjątkowo udana dla Korony Kielce. Lider wygrał w Bełchatowie, a wszystkie pozostałe drużyny z czołówki tabeli pogubiły punkty. Kielczanie nad trzecią w tabeli Pogonią Szczecin mają już sześć „oczek” przewagi, a jeszcze mają jedno spotkanie zaległe.

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce pokonała 1:0 Legię Warszawa w sobotnim meczu 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił w 33. minucie Oskar Sewerzyński (na zdjęciu). Spotkanie było transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Już teraz można obejrzeć powtórkę meczu.  

Centralna Liga Juniorów

Na to spotkanie specjalnie kibiców chyba nie trzeba zapraszać. Pozycja drużyn jest najlepszą rekomendacją. Gdy gra lider z trzecią drużyną tabeli, a dodatkowo stawką jest mistrzostwo rundy jesiennej, to należy się spodziewać wszystkiego co najlepsze. Mecz Korona Kielce – Legia Warszawa na Łączy Nas Piłka w sobotę o godzinie 13:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności