Centralna Liga Juniorów

Połowa sezonu w Centralnej Lidze Juniorów U-18 już za nami. Mistrzem jesieni zostało Zagłębie Lubin, które w weekend zremisowało w meczu na szczycie z Górnikiem Zabrze. Legia Warszawa pokonała Lechię Gdańsk, Korona ograła Lecha, a Śląsk Wrocław odrobił dwubramkowe straty w meczu z Gwarkiem. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 15. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Centralna Liga Juniorów

Oczy wszystkich kibiców w miniony weekend były zwrócone na Zabrze. Tam hit całej rundy jesiennej, Górnik – Zagłębie Lubin, pozostał nierozstrzygnięty, co nie znaczy, że emocji w tym spotkaniu brakowało. Pięć czołowych drużyn coraz wyraźniej odjeżdża rywalom, na dole w walkę o byt zaangażowanych jest również pięć zespołów.

Centralna Liga Juniorów

W ostatnich kolejkach Centralnej Ligi Juniorów nie brakuje meczów na szczycie. W ubiegłym tygodniu lider – Zagłębie Lubin – mierzył się z mistrzem Polski, a w niedzielę lubinianie zagrali z drugim w tabeli Górnikiem Zabrze. Ostatecznie hitowe spotkanie zakończyło się remisem 2:2, a Łączy Nas Piłka zaprasza do obejrzenia retransmisji tego starcia.

Centralna Liga Juniorów

Pojedynków na szczycie Centralnej Ligi Juniorów ciąg dalszy. Po tym, jak w ubiegłym tygodniu pokazaliśmy mecz lidera z mistrzem Polski, teraz napięcie jeszcze pójdzie do góry. W niedzielę dojdzie bowiem do absolutnego starcia na szczycie. Lider, Zagłębie, zmierzy się z drugim w tabeli Górnikiem Zabrze. Transmisja na Łączy Nas Piłka w niedzielne południe.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności