Centralna Liga Juniorów

Mecze Legii Warszawa z Wisłą Kraków, bez względu na poziom rozgrywkowy, zawsze dostarczają ogromnych emocji. Wśród seniorów niedawno górą była „Biała Gwiazda”, która przy Reymonta wygrała aż 4:0. Teraz oba te kluby zmierzą się na polu juniorskim. Kibice mogą oczekiwać, że spotkanie będzie równie ciekawe. Transmisja na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 14:00.

Centralna Liga Juniorów

Wiktor Długosz uchodzi za największą indywidualność zespołu Korony Kielce, zdecydowanego lidera Centralnej Ligi Juniorów. Zawodnik, który ma za sobą debiut w seniorskiej ekstraklasie, strzela w CLJ gola za golem, ostatnio popisał się hat-trickiem z Jagiellonią Białystok. 1 lipca ukończy 19 lat, ale wcześniej czekają go egzaminy maturalne.

Centralna Liga Juniorów

Nie ma nadal sobie równych w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów Korona Kielce. Lider tym razem pokonał Jagiellonię Białystok, a hat-trickiem popisał się Wiktor Długosz (na zdjęciu). W rywalizacji o podium minimalną przewagę zyskały natomiast drużyny Śląska Wrocław i Zagłębia Lubin. Ekipy z Dolnego Śląska wygrały swoje mecze, natomiast kroku tym zespołom nie dotrzymała Legia Warszawa. Szans na podium nie traci jednak nawet szósta Pogoń Szczecin.

Centralna Liga Juniorów

Wisłę Kraków czekają w weekend dwa szalenie ciekawe spotkania. Arcyważny mecz z Legią pierwszej drużyny oraz prestiżowy pojedynek z Lechem Poznań w Centralnej Lidze Juniorów. Dla młodych piłkarzy Wisły i Lecha, w ich obecnej sytuacji, liczą się tylko trzy punkty. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka w sobotę o godzinie 12:00.

Centralna Liga Juniorów

Ze względu na mecze reprezentacji weekendowa seria spotkań w Centralnej Lidze Juniorów była nieco okrojona. Nie znaczy to jednak, że emocji było mniej. Wręcz przeciwnie. Gdy gra Legia z Lechem lub trzecia drużyna podejmuje lidera, to możemy być pewni, że się będzie działo.

Centralna Liga Juniorów

Na pierwszy plan w najbliższych dniach wybijają się reprezentacje Polski, również te młodzieżowe, ale w akcji będzie można zobaczyć także ich juniorskie zaplecze. Centralna Liga Juniorów bowiem nie pauzuje, a kilku kandydatów do gry w biało-czerwonych barwach powinno się pojawić w meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań. Transmisja z tego spotkania na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę o godzinie 14:00!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności