Centralna Liga Juniorów

Na ostatniej prostej są rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. Korona Kielce zakończy mistrzowski sezon jak przystało na najlepszą drużynę – wielką, mistrzowską fetą! Zapowiadane są fajerwerki, ale w świętowaniu kielczanom chcą przeszkodzić piłkarze Górnika Zabrze, którzy mają jeszcze o co grać. Transmisja z meczu Korony z Górnikiem na Łączy Nas Piłka w środę od 19:00.

Centralna Liga Juniorów

W meczu 28. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Śląsk Wrocław mierzył się z walczącym o utrzymanie GKS Bełchatów. Wrocławianie nie pozostawili rywalowi żadnych złudzeń – zwyciężyli 5:1, a hat-trickiem popisał się Kacper Głowieńkowski. W drugiej połowie dwa gole dorzucił Tomasz Mamis. Honorowe trafienie dla bełchatowian zapisał na swoim koncie Damian Michalak. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji tego spotkania.

Centralna Liga Juniorów

Najważniejsza zagadka w Centralnej Lidze Juniorów jest już rozwiązana. Ze złotych medali cieszą się w Kielcach, natomiast w sobotę możemy poznać srebrnych medalistów, jak też mogą się rozstrzygnąć losy kolejnych, obok Elany Toruń, spadkowiczów. Decydować będzie o tym w dużej mierze mecz Śląska Wrocław z GKS-em Bełchatów. To spotkanie pokażemy na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 12:00.

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce już na trzy kolejki przed końcem rozgrywek CLJ zapewniła sobie mistrzostwo, ogrywając wicelidera, Śląsk Wrocław 3:0. Zespół Marka Mierzwy w tym roku wręcz zdemolował konkurencję, wygrał dziewięć meczów, a dwa zremisował. Mocnym punktem „żółto-czerwonych” był kapitan Mateusz Bartosiak, wychowanek TOP 54 Biała Podlaska.

Centralna Liga Juniorów

Kielce dużo więcej spodziewały się w tym sezonie po zespole seniorów, ale przeżyły zawód, bo podopieczni Gino Lettierego nie dostali się do grupy mistrzowskiej w ekstraklasie. Dumą miasta stała się drużyna Marka Mierzwy, która w Centralnej Lidze Juniorów kroczyła od wygranej do wygranej i mecz ze Śląskiem Wrocław mogła nawet przegrać 0:3, bo to też przypieczętowałoby tytuł mistrza Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności