Centralna Liga Juniorów

Zażarty bój czeka w sobotnie południe drużyny UKS SMS Łódź i Górnika Zabrze. Obie te ekipy mają w obecnych rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów lepsze i gorsze momenty. Sobotni mecz może być dla nich momentem przełomowym, który pozwoli się zbliżyć do ścisłej czołówki ligowej, a tym samym zostawić w tyle rywala. Mecz UKS SMS Łódź – Górnik Zabrze na kanale Łączy Nas Piłka w sobotnie przedpołudnie, od godziny 11:00.

Centralna Liga Juniorów

Pierwszej porażki doznał Śląsk Wrocław, który wcześniej w Centralnej Lidze Juniorów spisywał się bezbłędnie. Potknięcie lidera wykorzystały drużyny Legii i Wisły, które zbliżyły się do ekipy z Wrocławia. Zważywszy na fakt, że trzecia Wisła, która traci do pierwszego miejsca trzy punkty, ma jedno spotkanie zaległe, to porażka w derbach dla wrocławian może być podwójnie bolesna.

Centralna Liga Juniorów

To może być jeden z najciekawszych meczów pierwszej rundy zmagań w Centralnej Lidze Juniorów. Z jednej strony słynące z pracy z młodzieżą Zagłębie Lubin, które chce powalczyć w tym roku o mistrzostwo, z drugiej Śląsk. Wrocławianie w tym sezonie nie stracili jeszcze punktu i są zdecydowanymi liderami rozgrywek. Arcyciekawe derby Dolnego Śląska będzie można zobaczyć na kanale Łączy Nas Piłka, w niedzielę o 12:15!

Centralna Liga Juniorów

Lider z Wrocławia odniósł piąte z rzędu zwycięstwo i ma już pięć punktów przewagi nad drugim miejscem w tabeli. W Krakowie natomiast górą w derbach ponownie były „Pasy”. W tej kolejce odbyło się tylko sześć spotkań. Mecze Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków i Arka Gdynia – Lech Poznań zostały przełożone na późniejszy termin.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności