Centralna Liga Juniorów

W ten weekend oczy kibiców w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów będą zwrócone przede wszystkim chyba na grupę wschodnią. Jeżeli bowiem klasyk piłkarski Legia – Wisła jest jednocześnie starciem dwóch najlepszych ekip, to nie może być chyba inaczej. A trzecia w tabeli Korona Kielce zagra z czwartym Progresem Kraków. To będzie gorący weekend!

Centralna Liga Juniorów

Zaimponowały w weekend ekipy Pogoni Szczecin i Lecha Poznań. Obie te drużyny odniosły wysokie, efektowne wygrane na wyjazdach. W grupie wschodniej na pierwsze miejsce awansowała natomiast Legia Warszawa. Dotychczasowy lider, Progres Kraków, ze względu na fatalną aurę w ten weekend jednak nie grał. Przełożone mecze odbędą się w październiku.

Centralna Liga Juniorów

W najbliższy weekend w Centralnej Lidze Juniorów faworyci będą mieć teoretycznie łatwiejsze zadanie, co nie znaczy, że na boiskach nic nie będzie się działo. Czołowe ekipy zarówno grupy zachodniej, jak i wschodniej będą grać – głównie na wyjazdach – z drużynami niżej notowanymi. Najtrudniejsze zadanie czeka chyba zespoły Śląska Wrocław i Polonii Warszawa.

Centralna Liga Juniorów

W sobotę i w niedzielę w Centralnej Lidze Juniorów nie zabraknie bardzo ciekawych pojedynków. Chociaż nie będą to już takie szlagiery jak w ubiegłym tygodniu, to jednak wystarczy rzut oka na tabelę, by zauważyć, że mecz Lecha z Podbeskidziem zapowiada się hitowo. A Legia zmierzy się ponownie z liderem grupy wschodniej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży