Centralna Liga Juniorów

W weekend wzrok kibiców Centralnej Ligi Juniorów będzie skupiony przede wszystkim na południu Polski. W grupie zachodniej wszystko, co najważniejsze, będzie działo się w województwie śląskim, natomiast epicentrum grupy wschodniej będzie stanowił Kraków. Właśnie tam dojdzie do najciekawszego starcia – nieobliczalny Progres podejmie lidera – Legię Warszawa. Transmisja tego spotkania w sobotę o godzinie 12:00 na kanale Łączy Nas Piłka. Serdecznie zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

Coraz ciekawiej zapowiada się rywalizacja w Centralnej Ligi Juniorów. Stawiany w roli pewniaka do awansu do półfinałów Śląsk Wrocław nie może być jeszcze pewny swego. Po kolejnym słabszym występie przewaga wrocławian nad resztą stawki maleje. W grupie wschodniej natomiast ogromny ścisk. Progres Kraków ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową, a... cztery traci do drugiego miejsca!

Centralna Liga Juniorów

Wygranymi Górnika Zabrze w Opolu i Legii w derbach Warszawy rozpoczęła się 21., „świąteczna”, kolejka Centralnej Ligi Juniorów. Właśnie ze względu na ten wyjątkowy czas większość weekendowych spotkań odbędzie się już w czwartek i piątek. Oczy kibiców zwrócone będą przede wszystkim na juniorów Śląska Wrocław i Jagiellonii.

Centralna Liga Juniorów

W derbach Warszawy w Centralnej Lidze Juniorów Legia pokonała Polonią po golach Michała Górala i Łukasza Zjawińskiego. Dla "Czarnych koszul" trafieniem odpowiedział Jakub Wardzyński, ale to gospodarze dominowali i zasłużenie wygrali. To spotkanie było transmitowane na kanale Youtube "Łączy Nas Piłka" i poniżej można je ponownie obejrzeć. Zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

Na jedenaście spotkań rozegranych w miniony weekend w obu grupach aż w siedmiu pojedynkach triumfowali przyjezdni. Wysokie wygrane zanotowały drużyny z Zabrza, Szczecina, ale szczególnie cenna była wygrana Nafciarzy w Łodzi. Było to bowiem pierwsze zwycięstwo Wisły Płock w całych rozgrywkach CLJ.

Centralna Liga Juniorów

W najbliższą sobotę o godz. 12 na kanale YouTube „Łączy Nas Piłka” odbędzie się transmisja z meczu Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław z grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów. To nie tylko derby województwa, ale też starcie czwartej drużyny z liderem. – Na pewno będzie ciekawe spotkanie – zapowiada Marcin Ciliński, szkoleniowiec juniorów z Lubina.

Centralna Liga Juniorów

W najbliższy weekend ze względu na powołania do reprezentacji młodzieżowych ponownie odbędzie się tylko część spotkań w Centralnej Lidze Juniorów. Hitowo w grupie zachodniej zapowiada się rywalizacja o prymat na Dolnym Śląsku. Mecz Zagłębia Lubin ze Śląskiem Wrocław, który zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 12:00, będzie transmitowany na żywo na kanale Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży