Centralna Liga Juniorów

W grupie zachodniej panuje coraz większa dominacja faworytów. Lech Poznań i Pogoń Szczecin wygrały swoje spotkania, co przy kolejnych potknięciach rywali sprawiło, że ten duet ma wręcz komfortową sytuację. Na wschodzie natomiast jest zgoła odwrotnie. Remis w hitowym pojedynku w Warszawie to idealny scenariusz dla trzeciej w tabeli „Jagi”.

Centralna Liga Juniorów

W obu grupach Centralnej Ligi Juniorów najlepsze drużyny w miniony weekend solidarnie wygrały swoje mecze i tym samym jeszcze powiększyły przewagę nad rywalami. „Peleton” bowiem z najwyższą formą na początek rundy wiosennej raczej nie trafił. Nie można tego powiedzieć natomiast o Stali Mielec – drużyna ta swój mecz wygrała 9:0!

Centralna Liga Juniorów

Trochę w cieniu eliminacji mistrzostw Europy U-17 odbyła się pierwsza wiosenna kolejka Centralnej Ligi Juniorów. Swoich meczów w weekend nie rozgrywali liderzy – zarówno Legia, jak i Lech oddali bowiem po sześciu zawodników na potrzeby reprezentacji. Poznaniacy swój mecz rozegrali awansem, Legia zagra dopiero pod koniec kwietnia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży