Centralna Liga Juniorów

Emocji piłkarskich ciąg dalszy. Centralna Liga Juniorów w weekend rozgrywać będzie już jedenastą serię spotkań. Najciekawiej zapowiadającym się meczem jest pojedynek w Zabrzu – Górnik kontra Śląsk Wrocław. Spotkanie to będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka. Transmisja w sobotnie popołudnie od godziny 13:00.

Centralna Liga Juniorów

Wiadomo, że lider po 10. kolejce Centralnej Ligi Juniorów się nie zmieni, ale trwa zażarta walka o zajęcie jak najlepszej pozycji w wyścigu tuż za plecami Korony Kielce. W najbliższy weekend kluczowy w tej rywalizacji będzie pojedynek w Rembertowie. Legia Warszawa będzie tam podejmować Zagłębie Lubin. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka – w sobotę od godziny 14:00!

Centralna Liga Juniorów

Korona nie przestaje zadziwiać. Kielczanie w meczu na szczycie pokonali Pogoń i umocnili się na prowadzeniu w Centralnej Lidze Juniorów. Porażkę zanotował bowiem nie tylko wicelider ze Szczecina, ale także trzecia Legia, której potknięcie wykorzystało Zagłębie Lubin.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności