Centralna Liga Juniorów

Przed nami rewanżowe mecze półfinału Centralnej Ligi Juniorów. Śląsk Wrocław w niedzielę postara się odrobić straty z pierwszego spotkania, w którym uległ Cracovii 0:2. Początek spotkania na stadionie przy ulicy Oporowskiej we Wrocławiu zaplanowano na 15:00, a transmisję z meczu będzie można obejrzeć na portalu Łączy Nas Piłka. Serdecznie zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

Sezon zasadniczy w Centralnej Lidze Juniorów dobiegł końca. Na finiszu wielka ulga zapanowała w obozie Lecha Poznań, gdyż to młodzi piłkarze Kolejorza dołączyli do grona półfinalistów. Równie duża radość zapewne także w Zabrzu i w tej części Krakowa, która sympatyzuje z Wisłą. Drużyny te, rzutem na taśmę, zapewniły sobie utrzymanie. A już w środę pierwsze półfinały CLJ.

Centralna Liga Juniorów

W sobotę poznamy ostatniego półfinalistę w Centralnej Lidze Juniorów. Będzie to Lech Poznań albo Pogoń Szczecin. O wszystkim zadecyduje właściwie mecz we Wronkach, gdzie Kolejorz będzie podejmował liderującego grupie zachodniej i pewnego już gry w półfinałach, Śląska Wrocław. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka. Początek meczu w sobotę o 12:00.

Centralna Liga Juniorów

Niemal wszystkie zagadki na etapie sezonu zasadniczego w Centralnej Lidze Juniorów są już rozwiązane. Do pewnej już wcześniej awansu Legii w weekend dołączyły drużyny Śląska Wrocław (grupa zachodnia) i Cracovii (grupa wschodnia). Pytanie, kto uzupełni ten kwartet: Lech Poznań czy Pogoń Szczecin. W obu grupach trwa także zacięta walka o utrzymanie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności