Centralna Liga Juniorów

W przyszły weekend rozpoczną się rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. Będzie to szczególny sezon dla fanów Gwarka Zabrza, UKS SMS Łódź, Hutnika Kraków i Lechii Gdańsk. Kluby te – po krótszej lub dłuższej przerwie – wracają do elity, ale muszą się mieć na baczności. W zreformowanych rozgrywkach beniaminkowie nie mają bowiem łatwego życia.

Centralna Liga Juniorów

Jednym ze zwycięzców rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów 2018/2019 jest trener Grzegorz Szoka. Wraz z drużyną Legii świętował mistrzostwo Polski w kategorii juniorów młodszych. Sukces tym większy, bo dla stołecznej ekipy było to pierwsze złoto w tej kategorii wiekowej. – W klubie nikt nie wywierał jednak żadnej presji związanej z tym wynikiem – mówi trener, któremu radości dostarczyli także młodsi zawodnicy Legii. Wielu piłkarzy, z tych którzy zdobyli mistrzostwo w CLJ U-15, jeszcze rok temu trenowało pod okiem naszego rozmówcy.

Centralna Liga Juniorów

Sezon 2018/2019 w Centralnej Lidze Juniorów przeszedł już do historii. Tytuł mistrzowski przypadł Koronie Kielce, na podium zasiadły także drużyny z Dolnego Śląska – wrocławski Śląsk i Zagłębie Lubin. Pod wieloma względami ostatnich dziesięć miesięcy było w rozgrywkach juniorskich wyjątkowe. A jak to wyglądało w najistotniejszych liczbach? Zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

We wtorkowe południe zapraszamy na ostatni akcent zmagań w ramach Centralnej Ligi Juniorów. Po tym, jak tytuł mistrzowski w kategorii juniorów starszych wywalczyła Korona Kielce, teraz dowiemy się, kto jest najlepszy w młodszych rocznikach: U-15 i U-17. Rywalizację finałową można zapowiedzieć krótko: Legia kontra czołowe akademie. Na transmisje z Ząbek zapraszamy od godziny 12:00 na Łączy Nas Piłka!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności