Centralna Liga Juniorów

W sobotę poznamy ostatniego półfinalistę w Centralnej Lidze Juniorów. Będzie to Lech Poznań albo Pogoń Szczecin. O wszystkim zadecyduje właściwie mecz we Wronkach, gdzie Kolejorz będzie podejmował liderującego grupie zachodniej i pewnego już gry w półfinałach, Śląska Wrocław. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka. Początek meczu w sobotę o 12:00.

Centralna Liga Juniorów

Niemal wszystkie zagadki na etapie sezonu zasadniczego w Centralnej Lidze Juniorów są już rozwiązane. Do pewnej już wcześniej awansu Legii w weekend dołączyły drużyny Śląska Wrocław (grupa zachodnia) i Cracovii (grupa wschodnia). Pytanie, kto uzupełni ten kwartet: Lech Poznań czy Pogoń Szczecin. W obu grupach trwa także zacięta walka o utrzymanie.

Centralna Liga Juniorów

W grupie wschodniej wszystko jest już właściwie rozstrzygnięte. Cracovia w weekend zapewne postawi kropkę nad i, wraz z Legią, która już od kilkunastu dni „jest” w półfinale, będzie mogła wyczekiwać rywali. W grupie zachodniej wiele natomiast może wyjaśnić niedzielny mecz we Wrocławiu. Śląsk kontra Pogoń Szczecin to starcie o półfinał. Zapraszamy na relację z tego spotkania na Łączy Nas Piłka. W niedzielę, początek transmisji o godzinie 11:50!

Centralna Liga Juniorów

Nabiera rumieńców rywalizacja w grupie zachodniej Centralnej Ligi Juniorów – pomiędzy Śląskiem, Lechem i Pogonią są tylko dwa punkty różnicy. W weekend zaimponowały formą zwłaszcza ekipy z Wrocławia i Poznania. W grupie wschodniej pomimo wysokiej wygranej w derbach Krakowa piłkarze Cracovii jeszcze nie mogą świętować awansu.

Centralna Liga Juniorów

Derby Krakowa dla „Pasów”! Cracovia nie miała najmniejszych problemów w sobotnim meczu 28. kolejki Centralnej Ligi Juniorów i pokonała w Zabierzowie Wisłę aż 6:0. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Radosław Kanach, a później trzy bramki zdobył Michał Wiśniewski i dwie Daniel Pik. Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Zapraszamy do obejrzenia meczu z odtworzenia.

Centralna Liga Juniorów

Derby Krakowa, bez względu na klasę rozgrywkową, to zawsze mecz, który dostarcza ogromnych emocji. Gdy jeszcze dodamy fakt, że jedna z drużyn tym spotkaniem może zapewnić sobie awans do dalszej fazy rozgrywek, a dla drugiej to kluczowy mecz w walce o utrzymanie – to właściwie nic więcej nie trzeba pisać. Derby Wisła – Cracovia w Centralnej Lidze Juniorów na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 11:00!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży