Centralna Liga Juniorów

Dwunasta kolejka Centralnej Ligi Juniorów niczego nie zmieniła w górnych rejonach tabeli. Pięć najlepszych drużyn wygrało swoje mecze, a w środku stawki duży ścisk, pomiędzy sześcioma drużynami tylko dwa punkty różnicy. Na dole natomiast coraz wyraźniej odstaje pięć drużyn, w tym trzy krakowskie.

Centralna Liga Juniorów

Podwójna dawka goli i emocji związanych z Centralną Liga Juniorów. Zapraszamy na podsumowanie wydarzeń z 10. i 11. kolejki CLJ, po których podwójny komplet punktów dopisały sobie Śląsk Wrocław, Korona Kielce, Zagłębie Lubin i dwie zabrzańskie drużyny - Gwarek i Górnik. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 10. i 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Centralna Liga Juniorów

Korona Kielce odpadła z rozgrywek Młodzieżowej Ligi UEFA. Po porażce w Saragossie 0:1 prowadziła nawet z Realem w rewanżu, ale grając w dziesiątkę wskutek czerwonej kartki Oskara Sewerzyńskiego została wypunktowana przez mistrzów Hiszpanii. Mimo przegranej 1:4 podopieczni Sławomira Grzesika zostali docenieni przez Hiszpanów, którzy utworzyli szpaler i podziękowali Polakom za ambitną walkę. – Moi zawodnicy nie mogą doczekać się kolejnych wyzwań – mówi szkoleniowiec Korony w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Centralna Liga Juniorów

Coraz więcej do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów wnoszą beniaminkowie. Udany start miała Lechia Gdańsk, ostatnio pnie się w górę tabeli UKS SMS Łódź. Teraz dwa mecze wygrane ma na koncie Gwarek Zabrze. Sprawdzianem dla drużyny z Zabrza będzie wizyta Portowców ze Szczecina. Mecz ten w niedzielne przedpołudnie, transmisja na Łączy Nas Piłka!

Centralna Liga Juniorów

Przykład Macieja Rosołka, który w sobotę bramką przywitał się z kibicami w meczu Legia – Lech, a jeszcze rok temu trafiał do siatki w meczach Centralnej Ligi Juniorów pokazuje, że mnóstwo przyszłych ligowców bierze udział w rozgrywkach CLJ. Dzisiaj ci najlepsi grają w Zagłębiu i Górniku, bo te dwie drużyny otwierają ligowa tabelę.

Centralna Liga Juniorów

Meczu o takim ciężarze gatunkowym w Centralnej Lidze Juniorów chyba dawno nie było. Derby Krakowa zawsze dostarczają ogromnych emocji, tym razem nie spodziewamy się odstępstwa od tej tradycji. Jedni, jak i drudzy muszą jednak wyłączyć emocje i szukać punktów, bo tych w nadmiarze nie mają. Niedzielne spotkanie Cracovia – Wisła będzie transmitowane na Łączy Nas Piłka od godziny 11:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności