Centralna Liga Juniorów

Weekend z Centralną Ligą Juniorów rozpoczynamy tym razem już w piątek. Na „pierwszy ogień” idzie spotkanie Arki Gdynia z Zagłębiem Lubin. Może różnice w tabeli między obiema ekipami są duże, ale zarówno gdynianie, jak i „Miedziowi”, mają swoje argumenty. Transmisja meczu na Łączy Nas Piłka od godziny 11:00!

Centralna Liga Juniorów

Wisła Kraków w 22. kolejce Centralnej Ligi Juniorów pokonała w Rembertowie Legię Warszawa aż 3:0. Dwie bramki dla zespołu „Białej Gwiazdy” zdobył Emmanuel Kumah, a wynik ustalił Arkadiusz Kasia. Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale YouTube Łączy Nas Piłka, a już teraz można je obejrzeć z odtworzenia. Serdecznie zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

Mecze Legii Warszawa z Wisłą Kraków, bez względu na poziom rozgrywkowy, zawsze dostarczają ogromnych emocji. Wśród seniorów niedawno górą była „Biała Gwiazda”, która przy Reymonta wygrała aż 4:0. Teraz oba te kluby zmierzą się na polu juniorskim. Kibice mogą oczekiwać, że spotkanie będzie równie ciekawe. Transmisja na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 14:00.

Centralna Liga Juniorów

Wiktor Długosz uchodzi za największą indywidualność zespołu Korony Kielce, zdecydowanego lidera Centralnej Ligi Juniorów. Zawodnik, który ma za sobą debiut w seniorskiej ekstraklasie, strzela w CLJ gola za golem, ostatnio popisał się hat-trickiem z Jagiellonią Białystok. 1 lipca ukończy 19 lat, ale wcześniej czekają go egzaminy maturalne.

Centralna Liga Juniorów

Nie ma nadal sobie równych w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów Korona Kielce. Lider tym razem pokonał Jagiellonię Białystok, a hat-trickiem popisał się Wiktor Długosz (na zdjęciu). W rywalizacji o podium minimalną przewagę zyskały natomiast drużyny Śląska Wrocław i Zagłębia Lubin. Ekipy z Dolnego Śląska wygrały swoje mecze, natomiast kroku tym zespołom nie dotrzymała Legia Warszawa. Szans na podium nie traci jednak nawet szósta Pogoń Szczecin.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności