Centralna Liga Juniorów

Ostatnia tegoroczna seria spotkań w Centralnej Lidze Juniorów nie była zbyt udana dla liderów. Zarówno Śląsk Wrocław, jak i Legia Warszawa swoje mecze zremisowały. Rywale wykorzystali potknięcia faworytów i zmniejszyli dystans dzielący ich od pierwszego miejsca. A to zwiastuje jeszcze ciekawszy bój o awans do najlepszej czwórki na wiosnę. Pierwsze mecze zaplanowano na 10 marca.

Centralna Liga Juniorów

Ostatnia tegoroczna kolejka Centralnej Ligi Juniorów upłynie pod znakiem derbów. Na pierwszy plan wysuwa się starcie Arki z Lechią, ale ciekawie powinno być także w meczu Chrobrego Głogów z Zagłębiem Lubin. W drugiej grupie dojdzie natomiast do derbów Łodzi. Bez względu na wyniki weekendowych spotkań zimę na pierwszych miejscach spędzą ekipy Śląska Wrocław i Legii Warszawa.

Centralna Liga Juniorów

Ostatnia seria rundy jesiennej Centralnej Ligi Juniorów to przede wszystkim dwa hitowe starcia w grupie zachodniej. W nich górą byli gospodarze – ekipy z Dolnego Śląska. Dzięki tym wynikom sytuacja na szczycie grupy zachodniej jest jeszcze ciekawsza. Mistrzem pierwszej rundy został Śląsk Wrocław, w drugiej grupie liderem natomiast Legia Warszawa.

Centralna Liga Juniorów

Na czołowych miejscach w obu grupach Centralnej Ligi Juniorów po weekendowych meczach nie ma zbyt wielu zmian. Drugi w grupie zachodniej jest Lech, ale jednak z rywalizacji z Arką Gdynia „Kolejorz” nie może chyba być zadowolony. Na późniejsze terminy w tej grupie zostały przełożone mecze Górnika Zabrze z Salosem Szczecin i Pogoni ze Śląskiem Wrocław. Na wschodzie wygrywali faworyci, awans zanotowała jedynie Korona Kielce.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży