Centralna Liga Juniorów

Większość spotkań 24. kolejki Centralnej Ligi Juniorów odbędzie się w Wielki Czwartek. Oczy kibiców będą zwrócone głównie na Szczecin. Tam, bardzo dobrze szkoląca młodzież Pogoń zagra z liderem i głównym pretendentem do mistrzostwa, czyli Koroną Kielce. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka, od godziny 11:00.

Centralna Liga Juniorów

Do pozycji lidera Korony Kielce kibice mogli się już przyzwyczaić. Teraz coraz pewniej na drugim miejscu czuje się Śląsk Wrocław, który wygrał trzeci mecz z rzędu. Na dole tabeli trudna sytuacja trzech beniaminków. Rywalizacja nadal jednak wciąż trwa, co było widać zwłaszcza w meczach, których losy ważyły się do ostatnich minut.

Centralna Liga Juniorów

Weekend z Centralną Ligą Juniorów rozpoczynamy tym razem już w piątek. Na „pierwszy ogień” idzie spotkanie Arki Gdynia z Zagłębiem Lubin. Może różnice w tabeli między obiema ekipami są duże, ale zarówno gdynianie, jak i „Miedziowi”, mają swoje argumenty. Transmisja meczu na Łączy Nas Piłka od godziny 11:00!

Centralna Liga Juniorów

Wisła Kraków w 22. kolejce Centralnej Ligi Juniorów pokonała w Rembertowie Legię Warszawa aż 3:0. Dwie bramki dla zespołu „Białej Gwiazdy” zdobył Emmanuel Kumah, a wynik ustalił Arkadiusz Kasia. Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale YouTube Łączy Nas Piłka, a już teraz można je obejrzeć z odtworzenia. Serdecznie zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

Mecze Legii Warszawa z Wisłą Kraków, bez względu na poziom rozgrywkowy, zawsze dostarczają ogromnych emocji. Wśród seniorów niedawno górą była „Biała Gwiazda”, która przy Reymonta wygrała aż 4:0. Teraz oba te kluby zmierzą się na polu juniorskim. Kibice mogą oczekiwać, że spotkanie będzie równie ciekawe. Transmisja na kanale Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 14:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności