Centralna Liga Juniorów

Bohater ostatnich tygodni, ale i nadzieja poznańskich kibiców na to, że dla Lecha nadejdą lepsze czasy – Filip Marchwiński jest przykładem odważnej drogi, zarówno trenerów, jak i samego zawodnika. Latem zdobywał tytuł mistrzowski w Centralnej Lidze Juniorów, dzisiaj zdobywa szlify w elicie. Jego koledzy ze „złotej” drużyny również pokonują kolejne szczeble na piłkarskiej drabinie.

Centralna Liga Juniorów

Bohater ostatnich tygodni, ale i nadzieja poznańskich kibiców na to, że dla Lecha nadejdą lepsze czasy – Filip Marchwiński jest przykładem odważnej drogi, zarówno trenerów, jak i samego zawodnika. Latem zdobywał tytuł mistrzowski w Centralnej Lidze Juniorów, dzisiaj ogrywa się w elicie. Jego koledzy ze „złotej” drużyny również pokonują kolejne szczeble na piłkarskiej drabinie.

Centralna Liga Juniorów

Pierwsza runda Centralnej Ligi Juniorów dobiegła już właściwie końca. Co prawda pozostało jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z udziałem lidera, Korony Kielce, ale mecz ten w żaden sposób nie wpłynie na ogólny odbiór tego, co widzieliśmy jesienią. Postanowiliśmy więc wybrać głównych bohaterów jesiennej części zmagań.

Centralna Liga Juniorów

W ostatniej tegorocznej serii spotkań Centralnej Ligi Juniorów piłkarze Korony Kielc pokazali to, czym imponowali przez całą rundę jesienną. Po zwycięstwie nad Ruchem Chorzów mają obecnie sześć punktów przewagi nad zespołami z Lubina i Warszawy. A w najbliższą sobotę przewaga ta może jeszcze wzrosnąć, ponieważ w ostatnim w tym roku meczu w CLJ Korona będzie odrabiać zaległości w Zabrzu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności