Ekstraklasa

Można być niemal pewnym, że skład, który trener Waldemar Fornalik wystawił od pierwszej minuty w ostatnim meczu sparingowym z Miedzią Legnica (7:1) będzie także wyjściowym zestawieniem na pierwsze spotkanie kwalifikacji Ligi Mistrzów, z BATE Borysów. Za zdobywanie bramek w takim układzie odpowiedzialny będzie Piotr Parzyszek. – BATE jest faworytem, ale jedziemy zrobić swoje. Do Gliwic chcemy wrócić z korzystnym rezultatem – mówi napastnik Piasta.

Aktualności

Fundacja Piłkarstwa Polskiego razem z Polskim Związkiem Piłki Nożnej rusza z drugą edycją Programu Wsparcia, który przeznaczony jest dla byłych piłkarzy, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej. To inicjatywa, w ramach której zawodnicy oraz zasłużeni działacze mogą składać wnioski na dwutygodniowy turnus w klinice uzdrowiskowej w Ciechocinku. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia 2019 roku.

Sędziowie

Paweł Raczkowski będzie sędzią głównym meczu o Superpuchar Polski Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 lipca o godzinie 20:30 w Gliwicach. Raczkowskiemu na liniach pomagać będą Michał Obukowicz i Marcin Borkowski, a na arbitra technicznego wyznaczony został Krzysztof Jakubik. Sędzią VAR będzie Tomasz Kwiatkowski, a AVAR – Tomasz Listkiewicz.

Ekstraliga kobiet

Poznaliśmy rozkład gier rundy jesiennej kobiecej Ekstraligi. Sezon rozpocznie się 3 sierpnia. Już w pierwszej kolejce czekają nas aż trzy ciekawe starcia: mistrza Polski Górnika Łęczna z SMS Łódź, AZS PWSZ Wałbrzych z Medykiem Konin oraz derby Górnego Śląska: GKS Katowice – Czarni Sosnowiec.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności