Reprezentacja A

Reprezentacja Polski 24 marca 2019 roku o godzinie 20:45 zmierzy się na PGE Narodowym w Warszawie z Łotwą w meczu eliminacji mistrzostw Europy 2020. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje. Jak sprawnie dojechać na stadion, o bezpłatnym transporcie komunikacją miejską, który odbywa się dzięki współpracy z m.st. Warszawa. Jak komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

Joachim Löw i Stanisław Czerczesow – dwie trenerskie gwiazdy dzisiejszych czasów, na które przed laty w Austrii niemal równolegle trafili selekcjoner Jerzy Brzęczek oraz członek sztabu naszej reprezentacji Radosław Gilewicz. Dodajmy, że oni dwaj również – swego czasu – uchodzili za niekwestionowane gwiazdy austriackiej Bundesligi, której prestiż był wówczas, jak twierdzi wielu, dużo wyższy niż obecnie. Posłuchajcie anegdot i wspomnień z tamtych czasów.

Reprezentacja kobieca U-19

Znamy już pełną kadrę reprezentacji Polski kobiet do lat 19 na turniej Elite Round eliminacji mistrzostw Europy, który w dniach 4-9 kwietnia odbędzie się w Belgii. Biało-czerwone zagrają z Finlandią (3.04), Szwajcarią (6.04) i Belgią (9.04). Selekcjoner Marcin Kasprowicz powołał szesnaście zawodniczek z ligi polskiej i cztery z lig zagranicznych.

Reprezentacja A

– Ta grupa zawodników, która jest obecnie na zgrupowaniu reprezentacji, ma predyspozycje do tego, aby pojechać na mistrzostwa Europy w 2020 roku i rozegrać dobry turniej. Jestem o tym przekonany. Atmosferę w drużynie i wszystko to, co się dzieje wokół kadry, przede wszystkim budują jednak wyniki – powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie Kamil Glik, obrońca reprezentacji Polski.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłka nożna często dalece wykracza poza rywalizację sportową. To fundament, na którym buduje się lokalna społeczność i narzędzie pozwalające tworzyć więzi. Świetnym dowodem na niesamowitą siłę futbolu jest LKS Wilki Wilków, niewielki klub z województwa lubelskiego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności