Wolontariat

Pod koniec maja przyszłego roku oczy całego futbolowego świata będą zwrócone na Gdańsk, gdzie odbędzie się Finał UEFA Europa League. To kolejne wielkie wydarzenie piłkarskie organizowane przez nasz kraj i wzorem poprzednich liczymy, że w jego przygotowaniu oraz sprawnym przebiegu wesprą nas wolontariusze z całego kraju i nie tylko. Start rekrutacji planujemy na początek przyszłego roku.

Reprezentacja A

Nie zawiedli swoich kibiców reprezentanci Polski w spotkaniach pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Co najważniejsze, dla Roberta Lewandowskiego i Grzegorza Krychowiaka, mecze ich drużyn zakończyły się zwycięstwami. Dwóch biało-czerwonych dołożyło również trafienia, a dla jednego z nich był to debiutancki gol w elitarnych rozgrywkach europejskich. Z kolei Wojciech Szczęsny zagrał w barwach Juventusu Turyn z Atletico w Madrycie (2:2).

Reprezentacje młodzieżowe

Tylko w magazynie Młoda Polska zobaczysz wszystkie bramki, jakie padały we wrześniowych meczach młodzieżowych reprezentacji Polski, od U-21 do U-17. Ponadto przed naszymi kamerami kulisy swojego debiutu we francuskim gigancie, Paris Saint-Germain, zdradził Marcin Bułka, a Patryk Dziczek przyznał, skąd otrzymał propozycję tego lata, zanim trafił do Lazio.

Aktualności

W poniedziałek, 16 września 2019 roku odbył się uroczysty zjazd z okazji 65. rocznicy powstania specjalizacji Piłka Nożna na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wśród zgromadzonych na auli absolwentów oraz specjalnych gości można było zobaczyć wiele znanych osobistości polskiego sportu, m.in. Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę czy trenerów: Jerzego Talagę, Andrzeja Strejlaua, Henryka Kasperczaka, Antoniego Piechniczka, Henryka Apostela oraz Jerzego Engela.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności