II Liga

W ostatnich sezonach na stadionie w Katowicach na finiszu rozgrywek kibice nie mieli prawa się nudzić. Dwa lata temu na Bukowej żegnał się z pierwszą ligą Górnik Łęczna, dwanaście miesięcy temu dramat przeżyli fani gospodarzy, po bramce straconej w 97. minucie, której autorem był bramkarz Bytovii. Teraz emocje były w spotkaniu z Resovią, a to dopiero początek. – To będą nasze finały – mówi Arkadiusz Woźniak przed barażami o awans do Fortuna 1. ligi. Pierwszy mecz dzisiaj, rywalem katowiczan Stal Rzeszów.

II Liga

Po porażce ze Zniczem Pruszków w 28. kolejce i trwającej wówczas serii meczów bez wygranej, Stal Rzeszów znalazła się w strefie spadkowej. Potem jednak nastąpiła seria zwycięstw, co w ostatecznym rozrachunku zapewniło beniaminkowi udział w barażach o Fortunę 1. Ligę. – Stała się rzecz, która scaliła zespół – mówi napastnik Grzegorz Goncerz. – Po tych wszystkich porażkach nikt nie spuszczał głowy, powiedzieliśmy sobie w szatni, że lipiec będzie nasz. Padły męskie słowa. Od tego czasu wiele się zmieniło na naszą korzyść – dodaje pomocnik Wojciech Reiman.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności