PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Zagrali łącznie siedem meczów w ekstraklasie, które wystarczyły im do zdobycia czterech tytułów mistrzowskich. Każdy z nich ma w swojej kolekcji jeden złoty medal za wygranie naszej krajowej ligi, czyli dokładnie tyle samo co Robert Lewandowski czy Jakub Błaszczykowski. Macieja Bieleckiego, Jakuba Żurka, Łukasza Woźniaka oraz Kamila Rado łączy także to, że po osiągnięciu sukcesu nie zrobili większych karier. W różnych rolach do dzisiaj odnajdują się jednak w futbolu.

Reprezentacja A

Grał zdecydowanie, nie zostawiał rywalom wolnej przestrzeni i zawsze był we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Dzięki interwencjom, wślizgom, zablokowanym strzałom w meczu z Niemcami w Paryżu Michał Pazdan stał się bohaterem kibiców reprezentacji Polski. Powstawały memy i piosenki, ale my do jego występu podeszliśmy od merytorycznej strony. Sprawdziliśmy, ile wygrał pojedynków z Mario Goetze i co sprawiło, że spisał się tak świetnie. Akcja po akcji analizowaliśmy ten popis... wówczas  "nowego Ministra Obrony Narodowej". Zobaczcie, posłuchajcie i… dajcie znać, jaka inna indywidualna analiza występu reprezentanta Polski mogłaby się Wam przydać!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności