Tylko u nas

Sławomir Peszko oficjalnie podziękował za wyróżnienie, jakim były dla niego 44 występy w reprezentacji Polski. „To ogromna duma grać z orzełkiem na piersi” – napisał. Mamy więc idealny moment, byśmy i my mu podziękowali. Za serducho na boisku, za dystans, za humor. Bo przecież każdy dobrze wie, że nasz kanał bez „Peszkina” nie byłby taki sam!

Reprezentacja kobieca U-17

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 17 Nina Patalon od listopada bierze udział w programie mentorskim FIFA. Pierwsza kobieta na polskim kursie UEFA Pro poszerza swoje kompetencje pod okiem Anny Signeul, selekcjoner seniorskiej reprezentacji Finlandii. – Nina to niezwykle ambitna trenerka, pragnąca cały czas rozwoju. I wierzę, że dojdzie bardzo daleko – mówi dla Łączy Nas Piłka doświadczona Szwedka.

Aktualności

13 zawodników z występami w pierwszej reprezentacji Polski na koncie i 39 mających w swoim CV grę w ekstraklasie wzięło udział w 25. Turnieju Grudniowym Trójek Piłkarskich APH Do-Centa i Echa Dnia w Kielcach. Głównym patronem zawodów trwających przez ponad 1,5 miesiąca był tradycyjnie Polski Związek Piłki Nożnej. Trzeci raz z rzędu w zawodach triumfowała ekipa Banga, która w finale pokonała Moravian 3:1.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności