Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Po losowaniu słyszeliśmy, że mamy niewielkie szanse na wyjście z grupy. Dla mnie, i mam nadzieję, że dla chłopaków też, to jeszcze większa motywacja, by udowodnić, że wątpiący w nas się mylili. Będziemy mieli na boisku jedenastu liderów, którzy będą się doskonale rozumieć, a sztab już zadbał o przygotowanie taktyczne – zapewnia Adrian Łyszczarz, pomocnik GKS-u Katowice oraz reprezentacji Polski do lat 20.

Ekstraklasa futsal

Wiele się działo w weekend w Futsal Ekstraklasie. Ekipy Rekordu i FC Toruń zostały największymi wygranymi tej serii meczów, ponieważ trzeci w tabeli Clearex Chorzów zremisował z Gattą. Przełamał się z kolei beniaminek z Jelcza-Laskowic, a drugie kolejne zwycięstwo odniosła Pogoń, która z coraz większym spokojem może wyczekiwać kolejnych meczów.

Reprezentacja kobieca U-17

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet U-17 Nina Patalon dowołała Gabrielę Grzybowską z UKS SMS za kontuzjowaną Wiktorię Nowak z GKS-u Katowice na turniej Elite Round eliminacji mistrzostw Europy, który odbędzie się w dniach 23-29 marca w Szwecji. Polki zagrają ze Szwecją (23.03, 16:30, Boras Arena), ze Słowacją (26.03, 15:30 Boras Arena) oraz z Hiszpanią (29.03, 18:00, Hisingen/Bravida Arena Gothenburg).

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Miłosz Mleczko to etatowy uczestnik zgrupowań reprezentacji U-20, przygotowującej się do mistrzostw świata rozgrywanych w Polsce. Na co dzień broni w Puszczy Niepołomice, a jego klubowi trenerzy uważają, że to kwestia czasu aż zacznie występować w ekstraklasie. Na razie walczy o znalezienie się w gronie wybrańców trenera Jacka Magiery, którzy wystąpią na tegorocznym młodzieżowym mundialu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności