Aktualności

27 marca, a więc dokładnie w dniu planowanego meczu towarzyskiego Polska – Finlandia, czterech reprezentantów obu drużyn zmierzyło się w grze FIFA20. Ze strony podopiecznych Jerzego Brzęczka zagrali Krzysztof Piątek (z Berlina) oraz Krystian Bielik (z Derby), natomiast nasi rywale wystawili duet Glen Kamara (z Londynu) – Pyry Soiri (z Esbjerga). Całe wydarzenie „na żywo” ze swojego mieszkania na warszawskim Wilanowie skomentował nie kto inny, jak Dariusz Szpakowski! Kto okazał się lepszy? Sprawdźcie sami!

II Liga

W drugiej lidze piłkarze, w oczekiwaniu na rozwój sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa i nadzieją na powrót na boisko, ćwiczą indywidualnie. Kluby aktywnie namawiają zaś kibiców, by zostawali w domach i dbali o zdrowie – organizują konkursy, quizy, prowadzą treningi on–line, pokazują historyczne mecze, rozgrywają wirtualne spotkania i zbierają pieniądze dla szpitali.

Reprezentacja A

W piątkowy wieczór cofniemy się o cztery lata i będziemy retransmitować spotkanie reprezentacji Polski, która przygotowywała się do turnieju mistrzostw Europy 2016. Po towarzyskiej potyczce z Serbią w Poznaniu biało-czerwoni przenieśli się do Wrocławia, by podjąć Finlandię. Drużyna prowadzona przez Adama Nawałkę nie dała rywalom żadnych szans i odniosła imponujące zwycięstwo 5:0. Startujemy o godzinie 20:30. Zapraszamy na nasze kanały!

Federacja

W piątek, 27 marca 2020 roku, odbyła się wideokonferencja Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka oraz Sekretarza Generalnego PZPN Macieja Sawickiego z Członkami Zarządu PZPN, poświęcona dyskusji na temat nadzwyczajnej sytuacji w jakiej znalazła się polska piłka w związku z wprowadzeniem początkowo stanu zagrożenia epidemicznego, a obecnie stanu epidemii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności