FORTUNA 1. Liga

W sobotę 66. derby Łodzi (godz. 12:40, transmisja Polsat Sport). Bilans wszystkich meczów, w tym także na zapleczu ekstraklasy, jest korzystny dla Widzewa. Jednak ostatnie spotkanie, we wrześniu 2020 roku, dość łatwo wygrał ŁKS. – Sercem jestem za Widzewem, ale rozum mówi, że to gospodarze będą górą – mówi Mirosław Myśliński, który grał w obydwu łódzkich klubach.

FORTUNA Puchar Polski

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w czwartek, 4 marca 2021 roku o godzinie 12:00 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie 1/2 finału Fortuna Pucharu Polski. Transmisję z ceremonii, której gościem będzie selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa, przeprowadzi kanał YouTube Łączy nas piłka. W losowaniu wezmą udział Arka Gdynia, Cracovia, Piast Gliwice i Raków Częstochowa.

FORTUNA Puchar Polski

Najpierw prowadzenie w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski objął Piast Gliwice po trafieniu Jakuba Świerczoka, a potem rozpoczęła się pogoń Legii za doprowadzeniem do wyrównania. Warszawianom udało się strzelić gola na 1:1, ale ostatnie słowo należało do gliwiczan. Decydujące trafienie na wagę awansu do półfinału zaliczył Thiago Alves. Piast to ostatni półfinalista Fortuna Pucharu Polski. Awanse wcześniej przypieczętowały zespoły Arki Gdynia, Rakowa Częstochowa oraz Cracovii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności