Aktualności

Polski Związek Piłki Nożnej przedstawia nową edycję kultowej gry MONOPOLY. W wydaniu Łączy nas piłka na graczy czekają wyjątkowe emocje związane z reprezentantami Polski, stadionem PGE Narodowy oraz atmosferą meczów i reprezentacji Polski. Fenomen tej gry sięga ponad 100 lat. Niektórzy uważają ją nawet za najpopularniejszą i najciekawszą z gier planszowych na świecie, obecnie jest wydawana w ponad 100 krajach, w 37 językach.

Reprezentacja A

Kolejny świetny sezon w Dinamie Zagrzeb rozegrał Damian Kądzior. 28-letni poprawił swoje statystyki z poprzedniego sezonu. – Widzę po sobie, że moja gra poszła do przodu, jest dużo bardziej urozmaicona. Nawet analizując siebie na InStacie, zauważyłem, że wygrywam więcej pojedynków. W piłce najpiękniejsze jest to, że każdego dnia możesz się rozwijać i tak na dobrą sprawę nigdy nie wiesz, gdzie jest twój limit. Ja własnego limitu nie znam – mówi reprezentant Polski w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

FORTUNA 1. Liga

Bramka Michała Jakóbowskiego przesądziła o losach rywalizacji Warty Poznań z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, której stawką był finał baraży o grę w PKO Ekstraklasie. Pomocnik zmieścił piłkę w siatce, lobując Tomasza Loskę. Ale z efektownym cieszeniem się musiał długo poczekać, bo trwała... pięciominutowa wideoweryfikacja. Warta w finale zmierzy się z Radomiakiem Radom.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności