Ekstraklasa

Wprowadzony od nowego sezonu LOTTO Ekstraklasy przepis o obowiązkowym młodzieżowcu w podstawowym składzie, zmusza polskie kluby do przychylnego patrzenia na każdego młodego zawodnika, który prezentuje odpowiedni poziom, dający gwarancję, że ekstraklasa go nie przerośnie. Ale już teraz wielu trenerów korzysta z takich piłkarzy, a ci wcale nie odstają od starszych kolegów. Robert Gumny, Kamil Jóźwiak, Sebastian Szymański, Sebastian Walukiewicz, Tomasz Makowski – to tylko pierwsze z brzegu przykłady.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Kto był jego piłkarskim idolem, na co wydał swoją pierwszą pensję oraz jakie ma plany na czerwiec 2019 roku? Oto wszystko wypytaliśmy zawodnika reprezentacji Polski U-21 oraz Charltonu Athletic podczas naszego pobytu w Londynie! Usiądźcie wygodnie w fotelu, zaparzcie herbatę. Przed Wami 30 pytań do… Krystiana Bielika!

Wywiady

Vladislavs Gabovs to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy w obecnej kadrze Łotwy, która po odejściu Mika-Matti Paatelainena pozostaje bez selekcjonera. W nadbałtyckim kraju nikt się nie łudzi, że łotewscy piłkarze odegrają ważną rolę w eliminacjach EURO 2020, ale miłe niespodzianki pomogłyby w poprawieniu wizerunku dyscypliny. Gabovsowi, byłemu zawodnikowi Korony Kielce bardzo przypadła do gustu możliwość rywalizacji z Polską. 24 marca on i jego koledzy pojawią się na PGE Narodowym w Warszawie.

Aktualności

W piątym dniu zgrupowania Talent Pro w Esteponie grupy piłkarzy pod okiem swoich trenerów wróciły do podwójnej dawki zajęć. Z racji nakładających się obciążeń sobotnie sesje na boisku były krótsze, ale nadal treściwe. Dziś dodatkowo przedstawimy jeden z najbardziej doświadczonych „zespołów” w obszernym sztabie szkoleniowym.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności