FORTUNA Puchar Polski

Trzy zespoły z najwyższego szczebla rozgrywkowego zagwarantowały sobie awans do półfinału Fortuna Pucharu Polski. Są to drużyny Piasta Gliwice, Cracovii oraz Rakowa Częstochowa. Udział zapewnił sobie także przedstawiciel Fortuna 1. ligi, czyli Arka Gdynia, która wysoko ograła Puszczę Niepołomice. Jak przebiegały spotkania ćwierćfinałowe? Sprawdź nasze podsumowania.

Reprezentacja futsalu A

Na ostatniej prostej są przygotowania reprezentacji Polski do eliminacyjnego dwumeczu z Norwegią. Biało-czerwoni w Łodzi zagrają zarówno domowy mecz, jak i potyczkę, w której formalnie będą gośćmi. To, plus fakt, że mierzymy się z europejskim kopciuszkiem, sprawia, że tylko komplet punktów zadowoli biało-czerwonych. Pierwszy mecz z Norwegią już w piątek (godzina 13:50), a rewanż w poniedziałek.

Reprezentacja futsalu A

Futsalowa reprezentacja Polski przygotowuje się do dwumeczu z Norwegią w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Biało-czerwoni z wracającym po kontuzji kapitanem Michałem Kubikiem są faworytem spotkania. Nasza kamera była obecna podczas treningów drużyny Błażeja Korczyńskiego i sesji zdjęciowej, podczas której zawodnicy mieli okazje zaprezentować m.in. swoje „cieszynki”. Ze względu na sytuacje epidemiologiczną w swoich krajach, w łódzkiej Atlas Arenie swój dwumecz rozegrają także grupowi rywale naszej kadry Czesi i Portugalczycy. W tym odcinku magazynu przedstawimy też wyniki losowania 1/4 finału Pucharu Polski w futsalu.

FORTUNA 1. Liga

Karol Angielski właśnie strzelił gola w drugim meczu z rzędu w Fortuna 1. Lidze i z siedmioma trafieniami jest jednym z najskuteczniejszych zawodników tej klasy rozgrywkowej. To jego drugi pierwszoligowy klub, w którym regularnie zdobywa bramki. Poprzednio w ekstraklasie tak skuteczny nie był. Ale też nie mógł liczyć na tyle okazji do gry, co u trenerów Radomiaka Radom i Olimpii Grudziądz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności