Reprezentacja A

16 listopada o godzinie 20:45 (21:45 czasu lokalnego w Jerozolimie) reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz w kwalifikacjach EURO 2020, a rywalem biało-czerwonych będzie Izrael.  W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

Nowy „kamerzysta i montażysta” do vlogów z kadry? Zobaczcie sami, który z piłkarzy – sam prywatnie mocno wkręcony w nagrywanie i montaż wideo – jest mocno zainteresowany, by przejąć od nas sprzęt i przy okazji najbliższego meczu z Izraelem… zdjąć z nas trochę obowiązków. Ponadto, jak zawsze: sporo szyderki, w której uczestniczyli m.in. Lewandowski, Szczęsny i Krychowiak, zbierający minuty Arek Reca i Krzysiek Piątek z pobudką dla Przemka Frankowskiego. Krótko mówiąc: przed Wami materiał „od kuchni” z pierwszych dni zgrupowania reprezentacji, kończącego udane eliminacje do UEFA EURO 2020. Odpalajcie!

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja U-20 spotkała się w tym sezonie po raz trzeci. Selekcjoner Jacek Magiera dokonuje szerokiego przeglądu kadr – w sumie do tej pory powołał 39 piłkarzy. W kadrze na mecz Turnieju Ośmiu Narodów ze Szwajcarią (14 listopada, godz. 16:00, Chojnice, transmisja TVP Sport) i towarzyskie spotkanie z Norwegią (18 listopada, godz. 17:00, Bytów) jest aż dziewięciu potencjalnych debiutantów.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Tabelą przewodził Ruch Chorzów. Czerwoną latarnią był Union-Tournig Łódź. W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadził Ernest Wilimowski. Za nim plasował się Zenon Odrowąż Pieniążek. Tak wyglądała liga w sierpniu 1939 roku. Potem na boiska wjechały czołgi, a piłkarze założyli mundury. 80 lat później przedwojenne rozgrywki symbolicznie dokończyli młodzi piłkarze.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 rozpoczęła eliminacje Mistrzostw Europy od porażki z gospodarzami, Walią (0:3). Przedstawiamy skrót z tego spotkania. Kolejne mecze biało-czerwonych już w sobotę z Kosowem i we wtorek z Rosją (oba w Cardiff).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności