Reprezentacja A

Niepowodzeniem zakończyła się końcówka sezonu w wykonaniu SSC Napoli. Wicemistrz kraju miał włączyć się do walki o miejsce, które daje możliwość występów w europejskich pucharach, ale porażka z Interem przekreśliła szanse neapolitańczyków. W ostatniej kolejce drużyna Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego wygrała jednak z SS Lazio 3:1. Sprawdź, jak poradzili sobie reprezentanci Polski.

Aktualności

Ponad osiemnaście milionów złotych przeznaczył Polski Związek Piłki Nożnej na nagrody wynikające z klasyfikacji Pro Junior System dla klubów z pięciu najwyższych klas rozgrywkowych w kraju. W naszym podsumowaniu wskazujemy na najciekawsze liczby związane z tym projektem. Więcej informacji na temat Pro Junior System można znaleźć w zakładce PJS na stronie Łączy nas piłka.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Kacper Hała w wieku 13 lat stracił nogę. Nie poddał się, a sposób na życie znalazł dzięki amp futbolowi. Z reprezentacją marzy, by zagrać w mistrzostwach Europy, a zawodowo chciałby zrobić prawo jazdy i jeździć tirami. By realizować cele, potrzebuje profesjonalnej protezy. W tym pomoże mu ponad 19 tysięcy uczestników charytatywnego biegu Poland Business Run. – Wspierają mnie już po raz drugi. To właśnie dzięki między innymi dzięki biegaczom czuję, że bariery nie istnieją – mówi 18–letni zawodnik Warty Poznań i reprezentacji Polski w amp futbolu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności