Reprezentacja A

„Coś nieprawdopodobnego! Co tutaj się stało w Glasgow?! Szok! Szok! Szok! Szok!” – krzyczał Mateusz Borek, gdy Robert Lewandowski w ostatnich sekundach meczu zapewnił nam remis z reprezentacją Szkocji. Biało-czerwoni przez długi czas grali w tym meczu z nożem na gardle, bo porażka skutkowałaby spadkiem na trecie miejsce w tabeli eliminacyjnej grupy. Przypomnijmy sobie razem ten niezwykły wieczór w Glasgow za pośrednictwem retransmisji na Łączy Nas Piłka. Początek o godzinie 20:30.

Reprezentacja A

Popularność produkcji telewizyjnych prosto z piłkarskiej szatni w ostatnich latach rośnie, swój udział biorą kluby z absolutnego topu (Manchester City), jak i z niższych lig (Sunderland). Odkrywanie tajemnic przez trenerów, ich relacji z piłkarzami, zachowań w szatni, z dala od kamer to dla kibiców również okazja do zgłębienia wiedzy i weryfikacji opinii. Nie inaczej jest w przypadku „Niekochanych”, czyli kilkuodcinkowym serialu o reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka. Przyglądamy się temu, co można zaobserwować w pierwszej części.

Reprezentacja A

Odprawy taktyczne. Szatnia przed, w trakcie i tuż po meczu. Wiele wyjątkowych scen, których pierwszoplanowymi postaciami pozostają selekcjoner Jerzy Brzęczek, kapitan Robert Lewandowski oraz inni członkowie naszej drużyny: Jakub Błaszczykowski, Kamil Glik, Kamil Grosicki, Łukasz Fabiański, Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik, Wojciech Szczęsny, Mateusz Klich, Jan Bednarek, pozostali piłkarze, trenerzy, sztab.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności