Reprezentacja młodzieżowa U-20

Na zgrupowanie reprezentacji Polski U-20, które odbędzie się w dniach 7-14 października 2019 roku, oraz mecze towarzyskie z Niemcami (10.10.2019, Norderstedt) i Holandią (14.10.2019, Stadion Miejski w Kaliszu), trener Jacek Magiera powołał czterech zawodników z klubów zagranicznych.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

- Od rzutu wolnego drużyna z Kostrzyna. Jeśli ktoś potrafi przymierzyć tak jak wczoraj Messi na Camp Nou, to za chwilę mogą być te rzuty karne niepotrzebne. Jeszcze trwa narada. Ustawił piłkę Alan Krysiński – kiedy Mateusz Borek wypowiadał te słowa, do zakończenia ostatniego z finałów XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” pozostawało 30 sekund. Na tablicy wyników widniał remis, za chwilę wszystko miały rozstrzygnąć rzuty karne. Genialne uderzenie 12-letniego chłopca sprawiło, że nigdy do nich nie doszło.

Wywiady

– W Polsce jest bardzo trudno oderwać przypiętą łatkę i zdaję sobie sprawę, że wywiad po transferze do Udinese i to, co mówiłem później, może mi towarzyszyć do końca kariery – przyznaje Wojciech Pawłowski. – Do tej pory moja kariera nie układała się po mojej myśli. Dlatego mam nadzieję, że Widzew to dla mnie nowe otwarcie. Mam 26 lat i lat i jak zdrowie pozwoli, przede mną jeszcze nawet 14 lat grania. Wierzę, że nadchodzą dla mnie tylko słoneczne dni – dodaje bramkarz Widzewa.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności